Авторизація | Реєстрація

У Підгайцях вшанували ветеранів «Ниви»

  • 05.09.2012 10:01
  • 0
  • 6441

У старовинних Підгайцях вміють вшановувати ветеранів місцевої футбольної команди «Нива». Ось і цього року на честь 55-річного ювілею футболістів цієї команди Петра Калиняка та Михайла Прими був організований товариський матч у якому зійшлися ветерани підгаєцької «Ниви» та козівського «Старту».

Багато футбольних вболівальників зі стажем пам'ятають гру Калиняка та Прими, які власне стояли біля виток команди «Нива», яка тоді представляла містечко Підгайці, і котру згодом було переведено до Бережан, а потім і до Тернополя. Один з двох ювілярів, а саме Петро Калиняк, котрий власне з року в рік влаштовує схожі матчі колегам по ветеранській команді «Нива», незважаючи на свій поважний вік, вийшов на поле і в даному матчі та продемонстрував, що є ще порох в порохівницях (навіть зумів відзначитися одним забитим голом). Натомість другий - в телефонному режимі привітав присутніх на підгаєцькому стадіоні глядачів, бо в силу певних обставин не зміг прибути до Підгаєць, натомість привітав земляків в телефонному режимі.

До почату матчу вболівальників чекала концертна програма, вітальні слова гостей дійства, а далі був його величність матч. Глядачі того вечора змогли повернутися майже на 35 років назад. Зокрема, побачили в грі кумирів молодості - Володимира Садковського (воротар), Романа Мацюпу, Анатолія Венгриновича,  Володимира Васечка, Михайла Штая, Ярослава Костіва, Ярослава Чечеля, Петра Червіня, Петра Адамовича та ювіляра Петра Калиняка. Власне ветерани «Ниви» і відкрили рахунок у матчу (першим відзначився «молодий» Ігор Тригуба, котрий теж грав за «Ниву», але вже значно пізніше), однак гості не збиралися здаватися на милість зіркам підгаєцького футболу і не лише зрівняли рахунок у матчі, а й вийшли вперед (голами відзначився Віктори - Стець та Радь). Однак, як це часто буває в таких виставкових матчах, все завершилося внічию. На останній хвилині гри арбітр національної категорії Михайло Намака з Тернполя за грубу гру проти Калиняка призначає пенальті і сам ювіляр (а як же могло бути інакше!) встановлює остаточний рахунок матчу - 2:2.

 


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів