Авторизація | Реєстрація

Пенальті і штучне освітлення не допомогли «Ниві»

  • 04.09.2012 10:13
  • 1
  • 4198

«Нива» (Тернопіль) — «Єдність» (Плиски) - 0:0
1 вересня. Тернопіль. Міський стадіон. 1100 гл. +22 град.

«Нива»: Новак, Гребинський-к, Лазорик, Лівіцький, Яневич, Антонюк, Листопад (Плішка, 88), Войтович (Лакуста, 60), Кабанов, Кушка (Гринишин, 67), Януш (Османов, 41). 

На 90+4 хв. Віктор Яневич не зумів реалізувати пенальті (вище воріт).

Доволі посередня команда другої ліги - «Єдність» з Плисок, очевидно полюбила Тернопіль, адже нещодавно вивезла з нашого міста три повноцінних очки у поєдинку з ФК «Тернопіль» (2:0), і от тепер, не зуміла переграти гостей з Чернігівщини і тернопільська «Нива» в рамках 8-му турі чемпіонату України серед  команд другої ліги (0:0).

І хоча активніше в дебюті матчу грали господарі поля, однак перший по справжньому гольовий момент створили саме гості з Чернігівщини. Після розлогої атаки і флангового навісу на удар головою наважився Ярослав Сердюк. Кіпер «Ниви» Андрій Новак не чекав такого розвитку подій і, очевидно, не розгледів момент удару, але, на щастя для вболівальників тернопільської команди, кіпера підстрахувала поперечина. У час, що залишався до завершення першого тайму трибуни гнали гравців «Ниви» в атаку і вони це справно робили, але при кожній небезпеці їм дещиці не вистачало, що відкрити рахунок у матчі. Так, Тимофій Листопад вже ціляв у порожні ворота, коли кіпер покинув далеко свої володіння і невдало вибив м'яча, але пробив повз рамку; Олександр Антонюк опинився сам перед воротарем, однак на його з гострого кута зреагував кіпер; Микола Лазорик ударом головою після подачі кутового пробив метрів з шести, але і цього разу вище всяких похвал зіграв воротар «Єдності» Сергій Русан, як і ще двічі він виявився переможцем в дуелях з нападником «Ниви» Сергієм Кушкою (спершу Сергієві асистував Юрій Войтович, а згодом - Редван Османов). 

Не змінився хід подій у матчі і в другому таймі. Гравці «Ниви» масовано атакували (здебільшого, це були довгі передачі з глибини поля, які відверто читались захисниками), а гості грамотно оборонялися. Але і за таких умов «нивівці» створили ряд небезпечних моментів. Скажімо, після того, як гості збили на лінії карного майданчика Кушку, Тарасу Кабанову не вистачило кількох сентиментів, щоб м'яч потрапив до сітки воріт. Дальній удар Листопада теж був з розряду небезпечних, але цього разу м'яч пройшов поруч зі стійкою.

А далі сталася подія, яка до спортивного перебігу матчу має опосередковане значення, але тим не менше є значущою для тернопільського стадіону. На 54-й хвилині матчу, вперше починаючи з 1999 року, на матчах "Ниви" включили штучне освітлення (загалом його потужність того вечора сягнула 900 люкс). Але і цей факт не  допоміг «Ниві» відсвяткувати перемогу. Найкраще пристосувався до освітлення Олександр Лакуста, котрий вийшов на заміну. Спершу він першим ж дотиком до м'яч ціляв у рамку ударом головою, але м'яч по зрадницьки пройшов трішки вище поперечини, згодом той ж Лакуста після скидки Кабанова, вийшов на оперативний простір і завдав потужного удару середньої відстані, але і на нього зумів зреагувати кіпер «Єдності».

Кульмінація ж у матчі наступила на четвертій компенсованій хвилині, коли після удару Олександра Антонюка арбітр матчу з Донецька вказав на одинадцятиметровий (очевидно, порахував, що м'яч потрапив у руку котромусь з оборонців «Єдності»). Гравці гостей звичайно, із таким рішення не погодились - деякі у розпачі упали на газон, інші - гаряче протестували, за що двоє з них - Сергій Соботюк та Дмитро Гречка отримали попередження, але арбітр свого рішення не змінив. Віктор Яневич, котрий наважився в такий відповідальний момент підійди до м'яча, пробиваючи пенальті, запустив шкір'яного в «молоко», тим самим викликав закономірне невдоволення в уболівальників, які від улюбленої команди чекають яскравої атакувальної гри і, безперечно, перемог у кожному матчі. На жаль, того вечора тієї очікуваної багатьма перемоги не було…

На завершення варто сказати, що рахунок 0:0 для цих команд є традиційним - саме із таким результатом завершились чотири зі шести останніх протистоянь…

 

 


Коментарі

  • 4563

    suihe 27 September 2012, 03:47

    copy watches copy watches world's treasury from the very best look at types at any time designed from the planet panerai manifattura radiomir replica panerai manifattura radiomir replica , www.knewwatches.net/images/thumbnails/mauricelacroix/1222908873_4649.jpg good watch good watch replia Swiss Tag Heuer replia Swiss Tag Heuer watches can be a winner palms down. The well known can be a stylish and skilled variant with the men's Datejust watches and offers a mode declaration that is certainly daring and female concurrently. fake rolex for sale fake rolex for sale Harry Winston Watch Harry Winston Watch The Rolex Perpetual Girl Datejust is a wonderful piece to become worn by any female since it is often carried off superbly on casual and formal events kids watches kids watches . Interestedly Rolex Woman Datejust wasn't created for girls but given that the variety of Rolex watches expanded the women selection was formulated way too and therefore arrived while in the Datejust for females that revolutionized how the entire world considered about Rolex watches. The ideal lady's watches at any time created have virtually all been the development

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів