Авторизація | Реєстрація

Ігор Яворський: «На кожен матч виходимо, як на останній!»

  • 29.08.2012 14:00
  • 2
  • 3242

Головний тренер «Ниви» Ігор Яворський розповів клубній прес-службі з яким настроєм та з який кадровим потенціалом команда підходить на чергового поєдинку в чемпіонаті України серед команд другої ліги проти «Єдності» (Плиски, Чернігівська обл.).

— Ми на кожен матч, і поєдинок з «Єдністю» в цьому не є винятком, виходимо, як на останній. Чому? Та тому, що в нас стоїть головне завдання - щоб глядач прийшов на стадіон. Коли дві центральні трибуни будуть заповнені вболівальниками, фанатами і просто рядовими тернополянами, які проходячи повз стадіоном, виявлять бажання побачити, як грає «Нива», тоді можна говорити, що ми робимо свою справу професійно, якісно та на совість, - заявив коуч «Ниви».

Разом з тим Ігор Петрович повідомив, що у команди ще немає тієї зіграності, яка потрібна (цю прогалину тренери частково намагаються усунути у тренувальному процесі) та є проблеми з кадрами, адже в клубному лазареті перебуває вже три футболісти, які в матчі з «Єдністю», очевидно, не зіграють.

— Сьогодні нам не вистачає зіграності, практично чотири футболісти грають з «листа», адже пройшло трішки більше тижня відколи вони з'явилися в розташуванні команди. Вся середня лінія «Ниви» практично оновлена, відповідно нині працюємо, щоб гравці якомога швидше знайшли порозуміння один з одним. Не менш важлива проблема - кадрова. До останнього часу в нас було два травмованих футболіста - Анатолій Маткевич і Сергій Рева, які вже місяць, як відновлюються після операції. Натомість після поєдинку з ФК «Тернопіль» до них додався ще й Віктор Данищук, котрий отримував серйозну травму коліна. На щастя, у нас є сьогодні достатня кількість кваліфікованих гравців, які можуть їх замінити, однак відсутність того ж Маткевича в середині поля відчутно б'є по команді, адже футболіст він досвідчений, висококласний. Ми дуже сподіваємося, що ці гравці ще цієї осені допоможуть «Ниві».

На завершення розмови Ігор Яворський запросив усіх вболівальників на стадіон 1 вересня на поєдинок з «Єдністю»: «Запрошую підтримати команду, а зі свого боку можу пообіцяти, що футболісти на футбольному полі викладатиметься на всі 100%». 

 


Коментарі

  • 4563

    suihe 27 September 2012, 03:45

    many most distant places in the world. Chopard Happy Replica Chopard Happy Replica replica hublot watches replica hublot watches He extra the dolphins illuminating the drinking water using the phosphorus from their nostrils at all over three am and it absolutely was almost nothing in need of fireworks inside the h2o as being the moon went out girard perregaux worldwide time control replica girard perregaux worldwide time control replica , the ocean turned continual and there was light-weight breeze www.knewwatches.net/images/thumbnails/graham/1223006825_2954.jpg . glashutte panomaticdate replica glashutte panomaticdate replica Matthew Hayden additional claimed that it absolutely was an practical experience he would by no means fail to remember replica rolex replica rolex , as his reason behind signing up was the reality that there was many believe in and dependability included glashutte panomatic replica glashutte panomatic replica , as he experienced every single crew member's again and vice versa Chopard Swiss Watches Chopard Swiss Watches . He mentioned that it felt like he was in the boot camp although aboard the 100-foot runner up. Drawing parallels with cricket he said that a obstacle of this sort of proportions is exactly what
  • 5560

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів