Авторизація | Реєстрація

Поразка в Тернополі за рівної гри

 • 05.08.2012 22:41
 • 2
 • 3283

«Нива» (Тернопіль) — «Реал Фарм» (Южний) 0:1 (0:0)

4 серпня. Тернопіль. 34 град. 2100 гл.

«Нива»: Новак, Гребинський (к), Лазорик, Плішка, Яневич, Войтович, Данищук, Януш (Рябцев, 72), Оксенюк (Гринишин, 63), Лакуста, Кушка.

Гол: 0:1 - В.Продан (78).
Попереджені: В. Яневич (90+1) – О. Підлетейчук (52), В. Старовик (66), В. Продан (78). 

Футбольна команда «Нива» у першому домашньому матчі сезону, незважаючи на велику кількість створених гольових моментів, все ж таки поступилася южненському «Реал Фарму» - 0:1.

Перший домашній матч оновлена тернопільська «Нива» розпочала за такої розстановки гравців. Уже звичне місце в воротах обійняв Андрій Новак, у центрі оборони діяли Микола Лазорик та Володимир Плішка (з’явився на полі через те, що в попередньому поєдинку червону картку отримав Олег Лівіцький), справа в захисті грав капітан команди Ігор Гребінський, зліва – Віктор Яневич. Середню лінію сформували – Юрій Войтович та Орест Януш (у центрі), Андрій Оксенюк (зліва), Віктор Данищук (справа). І на вістрі атаки діяли Олександр Лакуста та Сергій Кушка.

Незважаючи на фактор власного поля, поставлені на сезон завдання і нещодавню перемогу «Ниви» в кубковому матчі в Южному (1:0), тернополяни не стали діяти агресивно з перших хвилин, як той очікували глядачі тернопільського стадіону та на що власне налаштовували тренери (діями «Ниви» у звітному матчі, через вилучення в Чернігові Ігоря Яворського, керував старший тренер Михайло Дунець). Після кутових і штрафних особливих загострень не було, натомість южненці вміло стримувала атаки футболістів «Ниви». Загалом, у першому таймі з боку господарів поля запам’ятався потужний удар з середньої відстані зі штрафного Юрія Войтовича – м’яч пройшов поруч зі стійкою, а з боку гостей – швидка контратака після грубої помилки тернопільських центральних оборонців, яку завершив несильним ударом Василь Продан. Була і одна «пожежа» біля воріт «Реал Фарму». Після навісної передачі зі штрафного повітря виграв оборонець «Ниви» Микола Лазорик, котрий ударом головою переправляв м’яч у кут, де воротар його не контролював, однак на шляху шкіряному став оборонець, який з надзусиллями вибив м’яча. Той як раз ліг на ногу ще одному тернопільському захиснику Володимиру Плішці, але удар того прийняв на себе оборонець.

Дебют другого тайму теж був за «Нивою». Сергій Кушка втік від оборонців гостей, але переграти їхнього воротаря Сергію не вдалося – його удар пройшовся прямо кіпера. Були ще два напівмоменти в того ж таки Кушки, який прийняв м’яча на лінії карної зони, переграв опікуна і завдав точного, але не сильного удару, з яким справився воротар гостей Сергій Кравченко та в Олександра Лакусти, котрий схибив перебуваючи без опіки за 12 метрів від воріт «Реалу». А далі були два провали «Ниви». Спершу Лазорик помилився в центрі полі, після чого гостям вдалася швидка контратака, яку мав реалізовувати Віталій Рудий, але тому з близької відстані удар відверто не вдався. Далі, знову необов’язкова втрата м’яча на підступах до воріт «Ниви» призвела до того, що Віталій Старовик зряче ціляв у кут тернопільських воріт, але м’яч прийняв на себе капітан господарів Ігор Гребинський.

Ще до однієї атаки «Ниви» приклався, мабуть, найкращий гравець у її складі Сергій Кушка. Він прийнявши м’яч, одним дотиком вивів одного Лакусту на побачення з кіпером. Але Сашко замість того, щоб пробивати у ворота, почав перекидати м’яча через воротаря, це йому не вдалося і слушну нагоду було втрачено. 

Натоміть, те що не спромоглася «Нива», зробили гравці «Реал Фарму». Хоча тут більше їм допомогли самі тернопільські футболісти. Єдиний і переможний гол за южненців забив Василь Продан. А все сталося після дитячої помилки досвідченого півзахисника Юрія Войтовича на власній половині поля. Суперник перехопив м’яч, не став одразу пробивати по воротах, а розіграв комбінацію, під час якої тернопільські оборонці виглядали немов статисти. Тим самим Продану на вирішальній стадії атаки залишалося власне підставити ногу, щоб переправити м’яча в ворота тернопільського кіпера Андрія Новака, котрий у даному епізоді нічим допомогти своїм партнерам не міг (0:1). За час, що залишався «Нива» спромоглася на один гольовий момент. Олександр Гринишин замикав навісну передачу, але кіпер гостей якимось дивом зумів перервати його політ, тим самим не дозволив господарям поля навіть звести матч у нічию.

 


Коментарі

 • 1358

  dimon33 5 August 2012, 23:28

  Цікаво було б інтерв'ю Яворського почитати після цієї гри
 • 3275

  gino 6 August 2012, 12:00

  форма шикарна.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів