Авторизація | Реєстрація

Ігор Яворський: «У Чернігові програна гра, але не програний бій!»

  • 01.08.2012 12:46
  • 0
  • 3071

 

Фото — gorod.cn.ua.

«Десна» (Чернігів) – «Нива» (Тернопіль) – 3:0 (0:0)

29 липня. Чернігів. 800 глядачів, +30°C.

«Нива»: Новак, Гребинський, Лазорик, Лівіцький, Яневич, Войтович, Оксенюк (Гринишин), Лакуста (Плішка), Скакун (Лисюк), Шляховий, Кушка (Рябцев).

Голи:
1:0 – Ю. Фурта (66),
2:0 – Д. Бровкін (72),
3:0 – Є. Чепурненко (82).

Попередження: Лученко, 76 — Яневич, 61; Лазорик, 76; Кушка, 76.

На 53 хвилині вилучений О. Лівіцький.

 

У матчі 3-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги у групі «А» тернопільська «Нива» в Чернігові поступилася місцевій «Десні» з розгромним рахунком – 3:0.

При нічийному рахунку (0:0), у другому таймі, оборонець «Ниви» Олег Лівіцький скидкою головою віддавав м’яча на воротаря Андрія Новака. Суперник вдаряється Олегу в спину і арбітр несподівано трактує це як фол останньої надії, вилучаючи Лівіцького з поля, хоча фолу і близько не було. Гру фактично було зіпсовано. «Деснянці» незадовго змогли скористатися перевагою зайвого гравця. Юрій Фурта пройшов по центру і завдав потужного і, що головне, влучного удару (1:0).  

На цьому суддівські помилки не завершилися. В одному з епізодів під час атаки «Ниви» арбітр не побачив фолу на тернопільському гравцю, одразу ж пішла швидка контратака, яку після навісної передачі, перегравши у повітрі оборонця "Ниви", замкнув Дмитро Бровкін (2:0).

Після такої несправедливості вже не стримався Ігор Яворський, котрий спересердя вибіг на поле виясняти стосунки з суддею, а той взяв і вилучив його на… трибуни.

Після цього футболу на полі вже не було, гравці «Ниви» пішли відіграватися, натомість господарі здебільшого відбивалися, але і за такої гри «деснянці» спіймали тернополян на ще одній контратаці. Пішла навісна передача, Євген Чепуренко зігравши на випередження, переправив м’яча у ворота (3:0). 

Коментар

Ігор Яворський, головний тренер «Ниви»:

— Хоча було багато зауважень до суддівського корпусу, який обслуговував гру в Чернігові, однак відповідальності з футболістів ніхто не знімає. Погано зіграли практично всі футболісти, хоча всі розуміють ту велику відповідальність, яку на них покладено. Кожному дається шанс показати себе, але не всі його використовують. Своєю грою не ми повинні були дати арбітру можливості для упередженого суддівства. Разом з тим, цей матч і його результат мають стати хороший уроком для його підопічних, будуть зроблені правильні висновки і в наступних поєдинках футболісти обов’язково потішать своїх шанувальників. У Чернігові програний бій, але не програна гра!

Що ж до мого вилучення, то в тому епізоді я не стримався, бо не зміг витерпіти такої несправедливості по відношенню до моїх гравців. На своєму довгому футбольному віку бачив багато випадків несправедливого суддівства, але щоб такого… Натомість вже після матчу мене заспокоювали чернігівські тренери, які сказали: «Ігорю Петровичу, ти все життя тренував команди вищої і першої ліги, тому не знаєш, що відбувається і як судять у другій лізі».


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів