Авторизація | Реєстрація

«Нива» в Чернігові побореться за перемогу

  • 28.07.2012 21:20
  • 0
  • 2637

800-кілометровий автобусний переїзд футболістів і тренерів тернопільської «Ниви» з Южного, що на Одещині до Чернігова завершився 26 липня близько 16.00. З того часу тернопільська «Нива» базується в одному з готелів цього міста та готується до матчу третього туру чемпіонату України серед команд другої ліги проти місцевої «Десни».

У день приїзду тренери запропонували футболістам лише сауну та відпочинок після виснажливої дороги. У наступні дні, за словами головного тренера «Ниви» Ігоря Яворського, відбувалися по одному теоретичному занятті та власне тренування на футбольному полі стадіону ім. Ю. Гагаріна, де й відбудеться матч. Зокрема, сьогодні, 28 липня тренування розпочалося о 17.00 і тривало півтора години. Футболістів сильно не навантажували, щоб вони підійшли «свіжими» до поєдинку з «Десною».

Як зазначив коуч «Ниви», своїх підопічних він налаштовує на складну гру, адже «Десна» укомплектована достатньою кількістю кваліфікованих футболістів та як на один з ключових матчів першого кола (суперник - один з конкурентів за вихід до першої ліги). Разом з тим тренери знають і слабкі сторони опонента (у розпорядженні тренерського штабу був запис останнього матчу суперника), відповідно гратиме «Нива» виключно на перемогу.  

Зазначимо, що зустріч «Десни» і «Ниви» розпочнеться 29 липня о 19.00. Такий пізніший час вибрано не випадково, адже в Чернігові вже протягом кількох днів стоїть спекотна погода - 30-35 градусів і при більш ранньому початку матчу футболістам обох команд було б дуже складно грати. Разом з тим, у разі необхідно, господарі матчу обіцяють ввімкнути освітлення на стадіоні. 

 


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів