Авторизація | Реєстрація

«Нива» пробилася до другого етапу кубку

  • 26.07.2012 16:58
  • 0
  • 3265

 

Фото — karacool.com.ua. «Нива» — «Реал Фарм». 13.08.2011

«Реал-Фарм» (Южне) – «Нива» (Тернопіль) 0:1 (0:0)

25 липня. Южне. 100 глядачів. +35°С.

«Нива»: Новак, Гребинський, Лазорик, Лівіцький, Яневич, Янош (Шляховий), Войтович, Лисюк (Плішка), Оксенюк, Рябцев (Кушка), Лакуста.

Гол: О. Лакуста, 47.
Попередження: Базан, 23; Старовик, 85 — Оксенюк, 29.

 

Тернопільська «Нива» здобула перемогу на першому етапі кубку України. В Южному наші земляки подолали місцевий «Реал-Фарм» - 0:1.

Ще до початку матчу тренери «Ниви» зіштовхнулися з певними кадровими проблемами. В порівнянні з першим офіційним матчем сезону з «Кристалом» наствники не дорахувалися Анатолія Маткевича, який у Херсоні травмував коліно (цілком ймовірно, що йому доведеться лягати під ніж лікарів), та Сергія Кушки, у котрого несподівано піднялася температура. Однак, якщо перший 100% не міг з’явитися на полі (навіть не потрапив до заявкового списку на гру), то, у разі необхідності, Кушка все ж таки мій вийти на поле (що на практиці і сталося). Отож, замість них у Южному з перший хвилин почали грати два Олександри Лисюк та Лакуста. 

Але повернемося власне до матчу. Футболісти «Ниви» мали територіальну перевагу з перших хвилин і контролювали гру протягом цього матчу. Однак довгий час тернополяни не змогли відзначитися. Тут потрібно слова похвали сказати воротареві господарів, який у рамці подекуди творив чудеса. Зокрема, Микола Лазорик пробив головою з близької відстані і, здавалося, що м’яч уже в воротах, але кіпер неймовірним чином зумів зреагувати на удар. Був ще один момент у Олександра Лакусти, якого партнери вивели на ударну позицію і той, побачивши, що кіпер дещо вийшов з воріт, намагався закинути м’яча йому  за комірець. Шкіряний після удару-навісу Сашка попустився не у сітку воріт, а на сітку з її зовнішньої сторони.  

У перерві відбулася чоловіча розмова тренерів «Ниви» з підопічними і останні стали грати значно активніше і головне гостріше. Вже в дебюті другого тайму «Нива» повела в рахунку. Після кутового Сергій Рябцев скинув м’яча на дальню штангу, звідки Лакуста ударом головою замкнув дальню стійку (0:1). Дал два моменти було в оборонця Лазорика - спершу з 5 метрів пробив головою вище воріт, а згодом захисник «Реал-Фарму» вибив м’яча з лінії воріт.

Був один гольовий момент і у господарів поля. Їхній правий півзахисник за 15 хвилин до  фінального свистка здійснив фланговий прохід на виклав м’яча на ногу партнерові. Той пробив зряче, але тернопільський кіпер Андрій Новак  зумів зреагувати на політ м’яча.

Одну з кращих атак у матчі провели гравці «Ниви» на 80 хвилині. Андрій Оксенюк зробив передачу на Сергія Кушку, котрий зряче пропустив м’яча на Лакусту. Однак Олександр з «вбивчої» позиції не влучив у рамку воріт. Були у «Ниви» і ще два напівмоменти. Спершу з середньої відстані Кушка пробив вище воріт, а з дальнім ударом Володимира Плішки справився кіпер господарів.

Коментар

Ігор Яворський, головний тренер «Ниви»:

— Моїм підопічним важко було грати в Южному по двох причинах – спека в 38 градусів та незвичне поле зі штучною травою. Якщо господарі звикли до таких погодних умов і штучного поля, то гравцям «Ниви» доводилося певний час адаптуватися, зокрема, до незвичного відскоку, мінімальних підкатів тощо. До того ж, грати в бутсах на природному газоні і в копках чи сороконожках – це дві великі  різниці. Якщо ж розбіратися по самій грі, то в мене є претензії до крайнього півзахисника Ореста Яноша, нападника Сергія Рябцева та піднападника Олександра Лисюка, котрі зіграти не так як би того хотілося. Натомість потішили футболісти, які вийшли на заміну, вони пожвавили гру і я ще раз переконався в їх потенціалі. Хоча, нам , тренерам ще потрібно багато працювати за для стабільної командної гри, адже тут питання в зіграності. Нині ж ми маємо таку картину, що футболісти в різній фізичній формі, бо прибули, а відповідно приступили до тренувань, у різні часові відрізки. Натомість підтягувати «фізику» на тренуваннях усім футболістам поки не дуже вдається, бо граємо практично через три дні на четвертий, відповідно потрібен час для відновленні після ігор, але, сподіваюся, цю незначну прогалину нам вдасться виправити і до більш відповідальних матчів підійдемо в оптимальній формі. Також будемо працювати і над психологією, адже не можна так багато не реалізовувати слушних моментів. Добре, що суперник нас не покарав і не спрацювала прописна істина: «Не забиваєш ти – заб'ють тобі». Отож, у ейфорії дві двох стартових перемог ніхто не перебуває, налаштовуємося на важкий сезон.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів