«Нива» перемагає в Херсоні і виходить у лідери чемпіонату

• 4169

«Кристал» Херсон – «Нива» Тернопіль 1:4 (0:2)

20 липня. Херсон. 650 гл. +29 град.

«Нива»: Новак – Гребинський, Лазорик, Лівіцький, Яневич – Янош (Шляховий), Войтович, Маткевич, Оксенюк (Гринишин) – Кушка, Рябцев (Лакуста).

Голи: Пилипчук, 64 — С. Кушка, 43; А. Оксенюк, 45+2; О. Лакуста, 90+2; С. Кушка, 90+3.
Попереджені: Д. Кузнєцов (27), В. Яневич (27), І. Гребинський (31).

Сьогодні, 20 липня, з «великої» перемоги розпочала новий футбольний сезон-2012/13 у другій лізі (група А) тернопільська «Нива». В Херсоні наші земляки подолали місцевий «Кристал» - 1:4.

Матч загалом проходив за сценарієм тренерів тернопільської команди. У першому таймі саме гравці «Ниви» мали ігрову перевагу, у них був значно більший за суперника контроль над м’ячем, вони створили кілька гольових моментів, які, щоправда, призвели до голів не одразу, а наприкінці першої 45-хвилинки. Два голи у першому таймі тернополяни забили після стандартів. Спершу, Сергій Кушка, ударом головою замкнув подачу з кутового (0:1), а вже в компенсований арбітром час після подачі зі штрафного з місця правого крайнього вдало вибрав позицію Андрій Оксенюк і ударом в дальню від воротаря «девятку» подвоїв перевагу «Ниви» (0:2).

По перерві нічого не віщувало небезпеки, але помилка при перепасовці на лівому краю оборони призвела до того, що нападник херсонців зумів перехопити м’яча, пройшов по бровці і прострілив прямо на ногу Дмитрові Пилипчуку, якому не склало великих зусиль переправити м’яч у ворота, які боронив Андрій Новак (1:2). У наступних 10-15 хвилин господарі поля перехопили ініціативу, натомість гравці «Ниви» помітно нервували (відчувалося, що команда проводить перший офіційний матч сезону), але до реальних гольових моментів з боку гравців «Кристала» справа не дійшла. Натомість наприкінці матчу було видно, що тернополяни більш фізично підготовлені, що в кінцевому випадку втілилося в два забиті голи. Тут своє вагоме слово сказали форварди «Нива», а особливо Олександр Лакуста, котрий вийшов на поле з лави запасних. Сашко спершу після флангової передачі з правого краю атаки Анатолія Маткевича ударом головою сам відзначився (1:3), а згодом майстерно прийняв м’яча після діагональної передачі Олександра Гринишина, обіграв одного оборонця «Кристала» і віддав передачу на Сергія Кушку, котрому залишилося спрямувати шкіряного фактично в порожні ворота (1:4).