Авторизація | Реєстрація

Автанділ Мдінарадзе: «Ігор Яворський – це знак якості!»

  • 20.07.2012 12:09
  • 0
  • 4086

Перша за останні три роки керівництво футбольного клубу «Нива» провело зустріч з уболівальниками. Понад 150 небайдужих до «Ниви» людей завітали на відверту розмову з оновленим колективом та клубним керівництвом ФК. Усі охочі моли можливість задати відверті питання, на які отримали відверті відповіді. Задоволеними залишилися всі, тепер залишається все сказане і обіцяне втілити в життя на футбольному полі.  

Президент клубу Автанділ Мдініардзе вкотре підтвердив, що завдання на сезон у «Ниви» одне – здобути путівку до першої ліги. Під виконання цього завдання і був запрошений місцевих фахівець Ігор Петрович Яворський, адже, як заявив президент ФК: «Яворський – це знак якості!»

Натомість Ігор Яворський, який другим взяв слово на зустрічі з вболівальниками, доповнив слова президента: «Коли буде самовіддача кожного футболіста, перемоги команди і повний стадіон вболівальників, то перша ліга обов'язково до Тернополя прийде, адже «Нива», яка є брендом усієї Тернопільщини, має повернути борги глядачам, яким вона за останні кілька років завинила. Переконаний, у нашій команді не буде жодного байдужого футболіста, адже всі патріоти свого краю і знають, які завдання перед ними стоять».

Разом з тим Автанділ Мамійович розповів і про певні проблеми з якими зіткнулося нове керівництво клубу. Ахіллесовою п’ятою є відсутність клубної інфраструктури.

— На сьогодні ФК «Нива» віддано в річну оренду колишню заміську навчально-тренувальну базу у В. Гаях, але щоб її привести до пуття потрібно вкласти серйозні кошти. Це доцільно робити коли строк оренди буде значно більшим, відповідно у цьому плані ведуться перемовини з головою Тернопільської обласної ради Олексієм Кайдою (облрада є власником даного приміщення) і є вже позитивні напрацювання. Нині ж команда базується в санаторії «Медобори», що під Микулинцями, але ми працюємо над питанням змінити місця дислокації, куди, очевидно команда переїде вже через 10 днів, коли повернеться до Тернополя після виснажливого вояжу до Херсона (20 липня), Южного (25 липня) та Чернігова (29 липня). А вже з весни команди переїде на свою рідну базу в В. Гаї, - зазначив Автанділ Мдінарадзе.  

Водночас пан Автанділ звернувся до вболівальників «Ниви», щоб ті приходили на стадіон підтримати команду, але при цьому, як це відбувається у всьому цивілізованому світі, обов’язково купували квитки (кількість місць продажу буде збільшено), позаяк, по-перше, це хоча й маленький, однак вклад у фінансування «Ниви», по-друге, буде посилено контроль у місцях входу на стадіон (у тому числі при допомозі відеокамер), відповідно безкоштовно на матч ніхто не проходитиме.

На завершення розмови Ігор Яворський пообіцяв вболівальникам, що футболісти «Ниви» віддаватиметься на полі з першої і до останньої хвилини, гравці не відбуватимуть номер і їх не соромно буде після матчу підійти до вболівальників та подякувати за підтримку. Також коуч певен, що на кожному домашньому матчі будуть перші особи області, за якими потягнуться і інші керівники та прості шанувальники якісного футболу і так, складаючи цеглину до цеглини, «Нива» стане народною командою, яка збиратиме по 10 тисяч і більше своїх шанувальників.


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів