Авторизація | Реєстрація

Ситуація з базою. Погляд з іншої сторони барикад...

 • 22.03.2007 16:00
 • 4
 • 9611

У Великих Гаях є понад півтори сотні дітей дошкільного віку. Однак через відсутність дитячого садочка вони або виховуються вдома, або ж відвідують дитячі заклади в обласному центрі. Відсутність дитсадка уже давно є проблемою номер один у селі, але всерйоз за її вирішення взялися тільки з приходом до влади нового голови сільської ради Олега Кохмана.
У травні 1985 року у Великих Гаях здали в експлуатацію житловий гуртожиток. Щоправда, у такому статус будівля була до 1991 року, допоки сільська рада не уклала угоди із ФК "Нива" про надання їй в оренду цього приміщення. А 27 квітня 1992 року рішенням райвиконкому дане приміщення було передане на баланс Великогаївської сільської ради. Причина? За оренду керівництво "Ниви" не виплачувало ні копійки. Тривало це досить довго, адж ніхто не хотів вплутуватися у боротьбу за це приміщення. Усе змінилося тепер. У "Ниви" є час до 31 березня, аби виселитися з бази. Сільська рада планує переобладнати будівлю під дитячий садок.
Шукаючи компромісу, Олег Садовський спочатку пообіцяв збудувати садочок "за допомогою міської та обласної рад" окремо від бази, однак, за словами Олега Кохмана, навіть якщо б ці обіцянки були серйозними, то село не має можливості виділити 70 сотих під забудову згідно з технічною документацією. Натомість у власності громади вже є приміщення, до якого підведені газ і вода. До речі, якщо б не з'ясування проблеми, то вже до кінця року дитсадочок би зміг прийняти перших відвідувачів. Гроші на реконструкцію, яка обійдеться приблизно у півмільйона гривень, планують взяти з коштів виручених за продаж земельних ділянок.
Керівник реферантури ВО "Тризуб", який мещшкає у селі впевнений, що якщо до 31 числа "Нива" не виселиться, то частина громади діятиме радикально - перекриють дорогу та залізничну колію. Про одностайність селян свідчить і те, що рішення про відмову в наданні ФК "Нива" оренди депутати прийняли одноголосно. За дитячий садок мешканці Великих Гаїв підписались під відкритим листом.
Олег Кормах ж каже, що не проти спорту, але діти для нього важливіші.

Андрій Думич ("Нова Тернопільська газета")


Коментарі

 • 64

  Vanya_Te 22 March 2007, 17:16

  Бл..ятство якесь з тими Гаями... мдааа... півтори сотні дітей мають і не мають їх де подіти. 15 років сиділи не заїкались а тут почали. Бідненькі, вони думають що тільки одні в районі не мають свого садка.... Сільська рада тільки про себе думає, про своїх 150 діточок, а про нас простих вболівальників їм просто ...
 • 49

  Andrii 22 March 2007, 17:41

  Треба шукати компроміс...
  Можливо,побудувати ще одну будівлю...
  Нє,ну селюхів так само можна поняти.Але вот згоджуюсь з Ваньою Те,що 15 років вони мовчали...і тепер взяли бика за рога...
  Може,необхідний пошук бази в іншому селі...Пішли вони з своєю базою,як не хочуть здавати в оренду-ради Бога...
  AngryAngryAngry
 • 47

  Ihorinho 29 March 2007, 12:11

  краще шукати нову базу.їх неперепреш.хай собі роблять садік.хоча я не погджуюсь з цим...
 • 2

  kaizer 31 March 2007, 11:29

  Прикра ситуація. Sad
  А хтось в курсі, яка та база? Може така як в Долині, санаторій-профілакторій гуртожиткового типу чи там все серйозно євроремонти, тренувальні поля...?

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів