«Нива» перемагає в Миколаєві

• 11.07.2012 02:36
  • 0
  • 1844

На Івана, 7 липня, у «Ниви» відбувся спаринг з ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) на їх полі. На прохання господарів, щоб більше люду зібрати на трибунах, матч розпочався о 12.00 за 35-градусної спеки (місцеві мешканці саме поверталися з церкви), відповідно високих швидкостей команди не показали.

За словами головного тренера «Ниви» Ігоря Яворського, гра відбувалася в напрямку одних миколаївських воріт. Хоча гра у першому таймі, коли «Нива» грала фактично основним складом і в другому – резервним, суттєво відрізнялася. «Клас 10-11 футболістів помітно вищий від решти, адже сьогодні дуже важко запросити справді класних футболістів у команду другої ліги», – зазначив Ігор Петрович.

Єдиний же гол, який був забитий у першому таймі, стався після флангової подачі. Лівий півзахисник «Ниви» вправно зігравши на випередження, ударом головою увігнав м’яча у ворота.