Авторизація | Реєстрація

«Нива» познущалася над аматорським ФК «Самбір»

  • 11.07.2012 02:35
  • 0
  • 2731

Футбольна команда «Нива», проводячи підготовку до нового футбольного сезону, зіграла другий контрольний матч. Після поразки від ялтинської «Жемчужини» тернополяни (0:1) у Самборі розбили один з найсильніших клубів Львівщини – ФК «Самбір» з рахунком 8:0.

Як розповів головний тренер «Ниви» Ігор Яворський, у першому таймі його підопічні відзначилися тричі і ще п’ять разів вразили ворота по перерві.

– Футболісти «Ниви» повністю переважали опонента, хоча й перебували під навантаженням, адже щодня без вихідних у команди дворазові тренування, а тому в їх діях не відчували тієї легкості, як би того хотілося. Разом з тим приємно повідомити, що в команді з’явилися проблиски тієї грі, яку я зі своїми помічниками намагаюся їм прищепити, – зазначив Ігор Петрович.

Окрім того, коуч повідомив, що нині команда планомірно працює за наперед визначеною програмою у Трускавці, де для футболістів створено усі належні умови для проживання, харчування, тренування, уже придбано сучасну екіпіровку, в якій не стидно буде з’явитися перед глядачами, за що окреме спасибі губернаторові Валентину Хоптяну та керівництву клубу.

– Футболісти, більшість з яких є новачками команди, розуміють, куди прийшли і на виконання яких завдань їх націлюють. Приємно, що всі – як гравці і тренери, так і клубні працівники об’єднані єдиною ідеєю – повернути якісною грою «Ниви» глядача на тернопільський стадіон-красень. Хоча працювати в обмежених часових умовах вкрай складно, адже одні гравці розпочали підготовку до сезону ще 18 червня, інші – 1 липня, але за серйозної роботи і відповідального ставлення до тренувального процесу, переконаний, вдасться вивести футболістів на хороший рівень до стартового матчу чемпіонату, – додав Ігор Яворський.

Що ж до самого складу команди, то, як зазначив головний тренер, на 90% він визначився з футболістами, які будуть захищати кольори «Ниви» в сезоні-20012/13. Загалом у планах тренерського штабу заявити 23 футболістів.

– Команда на сьогодні збалансована у всіх лініях на 90%, потребують підсилення дві позиції – нападника та крайнього півзахисника. Нині ведуться перемовини щодо кваліфікованого нападника з Закарпаття, рівень гри якого мені відомий і якого клуб прагне взяти в оренду. Якщо ж ситуація так складеться, що там цього не вдасться, то на приміті є форвард зі Східної України, котрого, щоправда, перед тим як брати в команду, хочу переглянути в ділі. Разом з тим, тренуються в основній команді і вихованці тернопільського футболу: Володимир Плішка, Віталій Скакун, Олександр Мдинарадзе та Руслан Мазур. Ще велика група молодих і перспективних місцевих вихованців 1994-95 р.н., яких ми теж поступово будемо підтягувати до основи, тренуються у Тернополі під керівництвом Ігоря Біскупа, - зазначив тренер.   

На завершення розмови Ігор Яворський повідомив, що у планах команди під час трускавецького збору зіграти ще два контрольні поєдинки – 5 липня зі стрийською «Скалою» та 7 липня – з ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) чи 8 липня з івано-франківським «Прикарпаттям».


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів