• 0
  • 4131

Детальний огляд матчу чекайте пізніше.

- Матч розпочався
3 хв Господарі поля відкривають рахунок уже на першій хвилині гри.
4 хв І одразу ж зрівнюємо!
6 хв Після навісу з ауту южненська команда вдало реалізувала помилку оборони "Ниви" і господарі знову попереду
  9 хв Небезпечний штрафний заробили гості, проте удар на себе приняла стінка
12 хв 2:1 - попереду "Реал-Фарм", який відкрив рахунок уже на першій половині, вдало скориставшись помилкою оборони "Ниви",перший удар голкіпер відбив але з добиванням не справився.
  13 хв "Нива" зрівняла рахунок завдяки стандарту, після навісу десятого номеру гостей захисник "Реал-Фарму" зрізав м'яч у власні ворота.
17 хв Триває матч. Після голепаду команди заспокоїлися, та намагаються грати у звичний для себе футбол.
  18 хв Господарі більше контролюють м'яч, "Нива" намагається відповідати контратаками, проте уже вдало грають оборонці обох команд, нейтралізуючи усі атаки.
  23 хв Враховуючи спокійну гру доволі непоганий момент мали южненці. Одну із чергових своїх атак "Реал-Фарм" завершив небезпечним ударом в ствір воріт с метрів 25-27, але голкіпер "Ниви" чудо зреагував на нього, та ліквідвував небезпеку.
  28 хв Небезпечний момент у "Ниви"! Гостям вдалася чудова атака, гравець під номером 28 отримавший м'яч на лівому фланзі, вдало змістився і технічно пробив повз голкіпера... Перекладина рятує "Реал-Фарм" від пропущеного голу!
32 хв 3:1! Не забиваєш ти, забивають тобі. Ця футбольна аксіома відразу спрацювала і в сьогоднішньому матчі. Господарі виконували подачу із кутового, та завдали два удари поспіль, але на заваді голу ставали захисники. Проте вже третій удар с дванадцяти метрів від гравця "Реал Фарму" став точним.
36 хв За хвилину до цього команди провели дві заміни: у господарів замість капітану Миколи Ліховидова вийшов гравець під номером 17, у "Ниви" гравця під номером 19 замінив гравець з номером 8.
  38 хв Знову непоганий штрафний заробили гравці "Ниви". Але і даний момент їм не вдалося реалізувати, офсайд зафіксував лайнсмен після подачі зі стандарту.
42 хв І знову штрафний! Цього разу уже на лінії штрафного майданчику, але знову удар на себе прийняла стінка. За порушення правил що призвело до цього стандарту захисник южненців отримав жовту картку.
  44 хв Непогано атакують гравці "Ниви", але доволі грубо їх атаки зупинять фолами господарі. Проте жодної небезпеки зі стандартів гості створити не можуть.
  45 хв Завершився перший тайм. Не додав жодної хвилини арбітр матчу. 3:1 - попереду "Реал-Фарм". Перерва.
45 хв Кінець першого тайму
45 хв Другий тайм розпочався
  45 хв Триває цікава гра в Южному. "Реал Фарм" та "Нива" подарували нам чотири голи та цікаву боротьбу. Чи вистачить сил у гостей, щоб повернути інтригу в даному матчі?
50 хв Здається інтрига зникає. Вже в першій атаці після перерви господарі знову забивають швидкий гол. Базан увірвався до штрафного майданчику гостей, та ударом с 17-18 метрів вдало закинув м'яч за комірець голкіперу. 4:1
  53 хв Не здається "Нива". У нас мало не повторився сценарій першого тайму. Уже через дві хвилини після пропущенного голу, чудову атаку провели гості. З лінії штрафного майданчика дуже небезпечного удару у дальній кут завдав сьомий номер "Ниви". Голкіпер був уже безсилий врятувати команду, проте м'яч пролетів поряд зі стійкою.
55 хв Жовту картку за зрив атаки южненців отримав двадцятий номер "Ниви".
56 хв Тим часом заміну провели господарі, на поле для посилення оборони вийшов захисник Шекера.
  61 хв Дві поспіль атаки "Реал-Фарму" просто дивом не закінчилися п'ятим голом! У ролі дива виступив голкіпер "Ниви", на рахунку якого три чудових сейви за дві хвилини.
63 хв Замість автора четвертого голу Віталія Базана вийшов Олександр Ільніцький.
65 хв За розмови з арбітром попередження отримав гравець гостей під номером 17.
  68 хв Триває штурм воріт гостей, роботи у голкіпера "Ниви" вистачає, проте і він не встигає рятувати від усіх ударів. Але вже не використовують свій момент южненці, не влучаючи у порожні ворота.
70 хв Чергове попередження у гостей. На цей раз гірчичник отримав дев'ятий номер "Ниви".
  72 хв І відразу після попередження у гравця "Ниви" був шанс, проте йому не вдалося реалізувати вихід один-на-один. М'яч пролетів повз ворота.
73 хв Подвійна заміна у южненцців: на поле вийшли нападник Гриневич та захисник Крушинівський.
  74 хв І знову у момент у дев'ятого номера гостей! Цього разу після навісу йому вдалося пробити з декількох метрів, але його удар головою впевнено відбив голкіпер "Реал-Фарму".
  75 хв І ще один момент біля воріт господарів! Удар с п'ятнадцяти метрів завдав 14 номер гостей, і знову лічені сантиметри розділили політ м'яча і стійку.
  77 хв А ось і відповідь южненців! Стійка рятує гостей, чудового удару завдав номер 21 у господарів, але не пощастило.
  78 хв Просто не щастить нападникам "Ниви". Знову момент, знову небезпечно! Після навісу з кутового удар зльоту завдав дев'ятий номер гостей, і знову зовсім трішки не вистачило для голу.
82 хв Нарешті! Після такої кількості моментів, гості були зобов'язані забити. Навіс із лівого флангу в падінні чудовим ударом головою результативно завершив капітан "Ниви" Гребенюк! 4:2
  83 хв І далі гості продовжують штурм воріт южненців, є ще в них близько десяти хвилин, щоб добитися вдалого результату.
  85 хв А ось і спалахують пристрасті на полі. Гравці команд щось не поділили між собою, проте вдалося спокійно закінчити конфлікт без попереджень.
89 хв Заміна у гостей, на полі з'явився гравець під номером 11, і відразу першим дотиком завдав небезпечного удару із метрів 12-13. Проте сейв голкіпера не дозволив повернутися інтризі.
  90 хв Три хвилини додав головний арбітр матчу.
90 хв Матч закінчений
  90 хв 4:2 - з таким рахунком завершилася гра "Реал-Фарму" та "Ниви". Доволі динамічна гра від обох команд могла бути ще цікавішою, якби не проблеми із реалізацією у гостей.

Побажаємо обом командам успіхів у наступних матчах. Їх вболівальникам, та усім, кто слідкував за даною онлайн-трансляцією, ми бажаємо всього найкращого. Для вас із міста Южне працювали Сергій Гординський та Ігор Чельцов. До побачення.