Коли факт гри важливіший. «Нива» — «СКАД-Ялпуг» 1:1

• 09.11.2011 16:56
  • 0
  • 4269

В останній момент «серце» тернопільської «Ниви» не перестало битися. Футболісти, що покинули розташування команди, все ж зібралися на останню гру у 2011 році та провели зустріч із болградським «СКАД-Ялпугом». Тепер головне питання, що тривожить вболівальників — чи переживе команда зимову перерву

Попри всі негаразди та борги, «Нива» все-таки зіграла останній матч цього року та пішла на зимову перерву, яка триватиме майже п’ять місяців. Футболісти зібралися лише в останній момент і таким чином зарадили зняттю нашої команди із чемпіонату.

Нагадаємо, проблеми у нашій команді ледь не стали фатальними. Через заборгованість перед футболістами «Ниву» у разі невиходу на гру проти «СКАД-Ялпуга» могли позбавити професійного статусу. Команда заборгувала гравцям чималу суму грошгей, і ті не поїхали на календарний матч у «Суми». А за правилами ПФЛ, команда, яка двічі не вийде на поле, буде автоматично знята із змагань.

Склад — бойовий

Достеменно невідомо, яким чином керівництву «Ниви» вдалося переконати футболістів все ж повернутися у Тернопіль та провести останню гру. Адже гравці відмовлялися виходити на поле, допоки їм повністю не покриють заборгованість по зарплаті. Можливо, все ж знайшлися кошти, а можливо, футболістів нагодували черговими обіцянками.

Наші суперники у переддень гри провели повноцінне тренування на Центральному стадіоні. Одразу ж після тренування гостей на поле повинні були вийти гравці «Ниви», але цього не сталося. До останніх годин матчу було невідомо, чи гра все ж відбудеться. Проте диво таки сталося. Гравці на поле вийшли. Варто сказати, що склад тернопільської «Ниви» на матч проти «СКАД-Ялпуга» був бойовим. Повернулися всі лідери — Войтович, Галенко, Нечипорук та Онисько. Хоча результат, який показали наші футболісти, зовсім не той, якого очікували вболівальники. Проте футболісти потрапили у складну ситуацію, а тому особливого настрою на матч у них не було. Нагадаємо, що у першому колі «Нива» на виїзді розгромила болградців із рахунком 4:1.

Активніше розпочали гру саме тернополяни. Попереду старався «Сокол», але його швидкі проходи цього разу погоди на полі не робили. Багато передач йшло на Ониська, який часто програвав верхову боротьбу захисникам команди із Одещини. Багато роботи виконував Олег Коваленко, який згодом приніс неабияку користь команді.

Після швидкої атаки господарів Павло Онисько прострілив у штрафний майданчик. Там на круглого чатував Коваленко, який точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Загалом у гравців «Ниви» гра не надто виходила. Аутсайдер «СКАД-Ялпуг» чинив серйозний опір атакам тернополян. До завершення першого тайму гра проходила у спокійному руслі, команди обмінювалися безрезультативними атаками.

Провинився голкіпер

Другий тайм теж не став надто видовищним. Нашій команді бракувало гостроти в атаках. А от суперники, навпаки, свої атакувальні потуги пожвавили. Вирішальним епізодом гри став момент на 77-й хвилині, коли гравець гостей був збитий голкіпером «Ниви» у власному штрафному майданчику. Арбітр без вагань вказав на точку, а постраждалий вміло реалізував одинадцятиметровий.

Більше голів у цьому матчі тернопільська публіка не побачила. Після фінального свистка рефері футболісти «Ниви» подякували всім присутнім на стадіоні за підтримку. Хто знає, можливо, для більшості із них це був останній матч у футболці тернопільської команди. І як завжди, всьому виною гроші. Тепер на «Ниву» чекає довготривала перерва.

Незабаром має вирішитися і доля матчу другого туру проти «Сум», який не відбувся через примхи погоди. З великою долею ймовірності з «Ниви» знову знімуть три очки за борги.

Наразі цікаво, чи доживе команда до наступного року. У керівників «Ниви» є п’ять місяців для вирішення проблем команди. Але, схоже, у «Ниві» все вирішиться в останній момент.

Вболівальникам залишається лише надіятися на те, що зберегти єдину професійну команду в Тернополі вдасться.