«Нива» — «Украгроком» 1:0. Звіт + відео

• 05.10.2011 02:07
  • 1
  • 5236

Тернопільський футбольний клуб «Нива» в одинадцятому турі другої ліги доволі несподівано переміг «Украгроком» із Кіровоградщини. Долю зустрічі вирішив гол із пенальті на початку першого тайму, який забив наш півзахисник Олександр Нечипорук

Перед поєдинком фахівці віддавали перемогу нашим суперникам із Кіровоградщини. «Украгроком» був серед лідерів і рідко коли втрачав очки. Що й говорити, команда змогла перемогти навіть «Енергію» та «Суми». Втім, здобути три очки у Тернополі їм не судилося.

Головного досі немає

Наша команда й досі залишається без головного тренера. Анонсований Ігор Яворський допомагає «Ниві» лише як тренер-консультант. І, мабуть, він не буде тренувати команду на постійній основі. Нічого не чути і про Михайла Дунця, який нібито повинен був стати помічником Ігоря Яворського у «Ниві». Поки ситуація з тренерами у нашій команді залишається не ясною, до матчів футболістів готує колишній голкіпер Богдан Стронцицький. У цьому йому допомагає легенда «Ниви» - Ігор Біскуп.

Відверто кажучи, більшість вболівальників прогнозувала, якщо не поразку, то хоча б нічию у цьому матчі. Рідко коли доводилося чути про перевагу «Ниви». Проте у футболі все вирішує гра. У суботу фортуна посміхнулася нам.

Забили з пенальті

Одразу ж після стартового свистка киянина Михайла Балакіна вперед кинулися гравці гостей. Протягом перших двох хвилин «Украгроком» завдав два удари по воротах Дениса Козенка. Варто зауважити, що цього разу тернопільський голкіпер зіграв надійніше у порівнянні з матчем проти стрийської «Скали». Там воротар «Ниви» на помилявся достатньо, але у грі проти «Украгрокому» Денис Козенко діяв надійно.

На два удари у виконанні суперників тернополяни відповіли неточним пострілом ветерана Павла Ониська, який у тому ж матчі проти «Скали» вистрілив дублем. Активно на перших хвилинах діяв Ярослав Сокол. Цікаво, що з капітанською пов’язкою на матч проти «Украгрокому» «жовто-зелених» вивів кращий бомбардир «Ниви» Ярослав Галенко.

Ключовий епізод матчу припав на п’яту хвилину матчу. Захисник господарів Ігор Цимбалістий прорвався до штрафного майданчика гостей, де його зупинили не за правилами захисники. Вирок київського арбітра - пенальті. Реалізувати одинандятиметровий довірили Олександру Нечипоруку, який і цього разу не підвів - 1:0.

Незадовго після голу стався неприємний епізод із тернопільським футболістом. Досвідчений Андрій Башлай зазнав серйозної травми і не зміг продовжити гру. Замість нього на поле вийшов Анатолій Гринченко, який не зміг гідно замінити на полі свого партнера.

Діяли активніше

Після забитого голу ініціатива перейшла до рук тернопільського клубу. Наші гравці діяли набагато енергійніше, ніж суперники. «Нива» активно застосовувала фланги. Більшість передач були націлені на швидкі ривки молодого форварда Ярослава Сокола, якому попри старання не вдалося розписатися у воротах суперників.

«Украгроком» теж старався не відступати від своїх «колег». Кілька разів гравці із селища Головківка турбували голкіпера «Ниви» дальніми ударами, але вони не принесли користі.

У першому таймі наші футболісти ще два рази мали нагоду подвоїти рахунок. Спочатку капітан Галенко прорвався на «побачення» з голкіпером «Украгрокому», але не реалізував стовідсотковий момент. За кілька хвилин майже впритул воротаря гостей розстрілював Сокол, але страж воріт «Украгрокому» у неймовірному стрибку відбив круглого і врятував власні володіння.

Штурм воріт не вдався

Загалом перший тайм пройшов під диктовку господарів, які вийшли і на другу частину матчу зарядженими на гру. Втім, зі стартових хвилин другого тайму активніше діяли гості. Було помітно, що команда із Головківки намагалася швидко відновити паритет у рахунку. Але атаки «Украгрокому» були не надто потужними. Захисники «жовто-зелених» вчасно «гасили пожежу» біля власних воріт. Цікаво, що «Нива» знову вийшла на матч у чорно-білій формі.

Не помилявся в останніх хвилинах гри Анатолій Гринченко. В одному із епізодів захисник «Ниви» втратив м’яч у власному штрафному майданчику. На щастя, гравець суперника таким подарунком не скористався, і круглий опинився в руках Козенка.

Фінальний штурм воріт «Ниви» гостям не вдався. І у підсумку тернополяни святкували заслужену, але важку перемогу

Анонс

Наступний матч у рамках чемпіонату другої ліги тернопільська «Нива» проведе на виїзді у чернігівській області. Суперниками нашої команди будуть аутсайдери чемпіонату - «Єдність» із Плисок. Матч відбудеться 8 жовтня.