«Скала» — «Нива» 4:3. Звіт + відео

• 28.09.2011 00:11
  • 0
  • 7480

Справжній трилер на футбольному полі спостерігали глядачі на стрийському стадіоні «Сокіл»25 вересня. Там, тернопільська «Нива» та місцева «Скала» забили на двох аж сім голів. Причому наші умудрилися за дві хвилини забити аж два голи, але рахунок не втримали

Із рахунком 4:3 тернопільська «Нива» програла «Скалі» зі Стрия у неділю, 25 вересня.

Нашу команду до матчу готував відомий спеціаліст, колишній гравець і тренер «Ниви» Ігор Яворський. Втім, його допомогу можна вважати неофіційною, адже поки що чоловіка не затвердили в якості наставника тернополян. Вірогідно, цього й не станеться, адже Ігор Яворський вимагає для команди нормальних умов. По-перше відновити клубну базу у Великих Гаях, купити автобус і забезпечити команду необхідним екіпіруванням.

Окрім того, на матч у Стрию разом із командою прибули куратор «Ниви» від влади Автанділ Мдінарадзе, гуманітарний заступник губернатора Петро Гоч та сам голова обладміністрації Валентин Хоптян. Ця «компанія» протягом усього матчу уважно спостерігала за діями футболістів. І вони були свідками, як нашим землякам забракло кількох хвилин, аби вирвати нічию.

Враження від гри – двояке

Гра наших земляків того дня залишила по собі двояке враження. З одного боку, футболісти «Ниви» боролися на кожному клаптику поля та багато працювали, причому двічі відігрувалися за ходом матчу. Гіркий осадок залишила гра захисної лінії та голкіпера Дениса Козенка. Воротар «жовто-зелених» досі у всіх зустрічах діяв бездоганно. Цього ж разу Денис багато помилявся.

Старт поєдинку у Стрию для гостей був не надто приємним. Уже на другій хвилині гри господарі поля відкрили рахунок. Після подачі із флангу футболіст «Скали» Віталій Дністрян випередив захисників «жовто-зелених» і головою перекинув «круглого» через Дениса Козенка (1:0). За хвилину до відкриття рахунку, стрияни влучили у стійку воріт.

Пропустивши гол, «Нива» взялася штурмувати володіння господарів. Утім, захист стрийського колективу не дозволяв тернополянам близько підбиратися до їхнього штрафного майдачника. Перші хвилини для наших виконавців були справжнім випробуванням, адже «Скала» чинила постійний тиск на ворота суперників. В одному із епізодів м’яч після удару когось із гравців господарів «потривожив» стійку наших воріт. Відверто кажучи, «Ниві» доволі часто щастило, адже рахунок міг бути набагато більшим.

Відзначився ветеран

Ближче до середини першого тайму гра дещо вирівнялася. Тернополяни витримали натиск господарів і почали атакувати. Спочатку небезпечно пробивав Володимир Рудий, а згодом із дальньої дистанції «стріляв» Олександр Нечипорук. На 28-й хвилині гри гості все ж домоглися свого. Красивим ударом із 35 метрів рахунок зрівняв ветеран команди Павло Онисько. Вже у наступній атаці тернополяни могли вийти вперед, але Ярослав Галенко змарнував вихід сам-на-сам.

Як стверджує відоме футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі». Так і сталося. На 33-й хвилині капітан «Скали» Михайло Басараб дальнім ударом вразив ворота Дениса Козенка. Той в був безсилим – 2:1.

Після голу гра пожвавішала й обидві команди пішли вперед. Утім, захисники «Ниви» часто залишали свої позиції і тим самим дозволяли супернику прориватися до власних воріт. Один із таких проривів завершився третім голом у ворота «жовто-зелених». Гравець «Скали» виконав простріл із правого флангу у напрямку штрафного майданчика. Там, намагаючись зупинити м’яч, гол у свої ворота забив наш гравець – Сергій Ільїн. Цим перший тайм і завершився.

Рахунок не втримали

Друга половина гри для тернопільського футбольного клубу розпочалася феноменально. За дві хвилини «Нива» забила два голи і зрівняла рахунок. Спершу головою замкнув передачу із флангу Павло Онисько. У наступній атаці відзначився Ярослав Сокол (3:3).

Стрияни, отримавши два голи поспіль, перебували у шоковому стані, а тому кинулися з усіх сил рятувати ситуацію. Спершу господарі не могли добитися свого, але на 89-й хвилині гри Микита Зайченко поховав надії «Ниви» на здобуття бодай одного очка. Футболісти нашої команди виправити ситуацію вже не змогли.

Отож, відігруючись двічі за ходом матчу, «Нива» таки не втримала рахунок і поступилася.

Лідерство захопили «Суми»

Програма десятого туру другої ліги включала в себе ще шість поєдинків. Чотири з них відбулися 24 вересня. У матчі фаворитів головківський «Украгроком» приймав лідера – «Десну» із Чернігова. На полі обидва опоненти продемонстрували велику жагу до перемоги. Втім, гра не визначила сильнішого. Матч завершився із рахунком 1:1. У господарів на 43-й хвилині відзначився Юрій Гріщенко, а гості відповіли точним ударом Дениса Скепського.

У матчі між «Єдністю» та «Реал Фармом» перемогу святкували останні. Южненці не мали жодних проблем із «Єдністю», а тому справедливо здобули важливі три очки – 2:0. Голи у складі переможців забивали Снігур та Корольков.

Цілком прогнозовано перемогу здобула новокаховська «Енергія». Команда з херсонщини у 10-му турі перемогла «СКАД-Ялпуг» із Болграду. У ворота гостей влетіли три «сухі» м'ячі. В «Енергії» відзначалися Вадим Кучеревський і двічі - Денис Риженко.

Мінімальну перемогу у домашному поєдинку проти «Чорноморця-2» здобули футболісти «Прикарпаття» (1:0), зате хмельницьке «Динамо» вдома осоромилося, програвши херсонському «Кристалу» (0:2).

У центральному матчі туру ПФК «Суми» на виїзді здолали черкаський «Славутич» (2:1). Таким чином сумчани після десятого туру захопили лідерство у другій лізі.