Авторизація | Реєстрація

Кому потрібна гра у кулуарах?

 • 02.08.2011 13:54
 • 7
 • 3542

Фото користувача myhail1, форум ФМ.

Загальновідоме твердження, що будь-яку подію можна трактувати з двох сторін, представники ФК «Суми», після матчу, що не відбувся, довели у Тернополі сповна.

Сьогодні, на офіційному сайті сумського клубу, з’явилась заява, що календарний матч другого туру, який мав проходити на Тернопільському міському стадіоні не відбувся у зв’язку з «неналежною підготовкою футбольного поля з боку ФК «Нива». Заради збільшення об’єктивності поданої інформації, спробуємо оцінити подібне обвинувачення з іншої сторони.

Подібну стихію, що вирувала у Тернополі 30 липня, навряд чи можна назвати звичайним «дощем», як охрестили його у повідомленні на сайті ФК «Суми». Грозова злива вщухати почала лише близько 19.30, в той час, як стартовий свисток зустрічі мав пролунати ще о 19.00. Знаходитись на полі у той час – було не лише не зовсім доречним зі сторони футбольної складової дійства, а й небезпечним для життя та здоров’я учасників футбольного матчу.

Стихія, за час свого вирування встигла не лише знищити розмітку футбольного поля, а й у багатьох місцях Тернополя суттєво пошкодити асфальтне полотно та каналізаційні люки. Подекуди в місті рівень води далеко перевищив критичну норму, та сягав позначки стегна середнього чоловіка. Яким матеріалом необхідно наносити цю саму розмітку для того, щоб вона залишалась у придатному стані і після таких погодних умов – насправді невідомо.

Після погодження з інспектором зустрічі, вирішили що дренажна система футбольного поля із дощем справилась сповна. Залишилось відновити футбольну розмітку. Однак часу на це було обмаль. Головні лінії відновили за 15 (!) хвилин. Слід зазначити, що і робилось це під проливним дощем, який повністю так і не вщух. Відтак про якість зробленої роботи мова не йшла.

І на останок – відмовились проводити поєдинок, поскаржившись на неякісно зроблену розмітку саме представники ФК «Суми». Відтак назріває висновок – а чи насправді «Суми» хотіли проводити цей матч із «Нивою», що напередодні зустрічі суттєво укріпила свій склад, та про легкі три очки мова уже не йшла? Ще у пам’яті поєдинок 2008 року «Коростень» – «Нива», що проходив якраз за подібних умов. Щоправда дренажна частина коростенського поля тоді не справилась із навантаженням, та в окремих ділянках поля стояли справжні «калюжі». Втім, про відміну зустрічі мова не йшла – тернопільська «Нива», яка йшла тоді серед лідерів турнірної таблиці вийшла на поле, та довела свою спроможність на ньому, здолавши суперників з рахунком 3:1.

Чи могли таким же шляхом піти «Суми», давши своє «добро» на проведення матчу? Адже спроможність команди в поєдинку з конкурентом повинна доводитись на футбольному полі, а не в його кулуарах, чи не так?


Коментарі

 • 2498

  vadym11 2 August 2011, 14:27

  та суми просто злякалися Mustang уважуха...))
 • 3177

  taurus_73 2 August 2011, 17:17

  Почему нет фото со стадиона с кривыми линиями разметки, почему нет и слова о отсутствии освещения на стадионе?
 • 1358

  dimon33 2 August 2011, 17:48

  taurus 73, тебе зір підводить? 4 абзац - про розмітку. Хто тобі сказав що освітлення не працює?
 • 3177

  taurus_73 2 August 2011, 18:00

  Вам самим не стыдно от того как там у вас разметку наносят, я уже не говорю о красках... Неужели ведра второго на стадионе не нашлось? Один человек сам натягивает нить, сам наносит разметку.
  Позорище. И только не говорите, что освещение на стадионе есть.
 • 2982

  Nyva_Fan 2 August 2011, 18:10

  Є, той самий чувак що розмітку малював з фонаріком ходить)Чого ви ниєте? Ви ж така сильна команда шо Ниву надерете тільки так, нічо ше колись приїдете і виграєте, чи вже не терпиться?
 • 3130

  rtyt_ 3 August 2011, 08:51

  Таурус, закрий хлібло і ***уй на.і. з сайту... Ми вже побачили шо суми сцикуни
 • 3179

  Xsmart 3 August 2011, 09:46

  А вот он стадион http://vivat.tv/v...-sumy.html Но ... я за то чтобы переиграть, но ... Нива должна оплатить повторную поездку в Тернополь в полном объеме.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів