Нива - Спартак 2:1

• 14.03.2007 16:21
  • 2
  • 8293

Черговим спаринг-партнером “Ниви” був першоліговий івано-франківський “Спартак”. У команду прийшов новий наставник Сергій Кучеренко, який тренував хмельницьке “Поділля”. У Хмельницькому, нагадаю, команда фактично розпалася. Життєдіяльності футболу на Хмельниччині та майбутньої долі єдиної професійної футбольної команди області ще остаточно ніхто не знає. Першими забили тернополяни. Ніканович пройшов правим флангом і виконав навіс у район воріт, де захисник господарів зрізав круглого у власні ворота — 1:0. Зрівняли “спартаківці” рахунок наприкінці тайму. Проте останнє слово залишилося за тернополянами, на 57-й хвилині Семенюк встановив остаточний рахунок 2:1 на користь “жовто-зелених”.