«Нива» — «Чорноморець-2» 0:1

• 26.04.2011 22:35
  • 0
  • 3010

Поразкою тернопільської "Ниви" з рахунком 0:1 завершився поєдинок нашої команди проти одеського "Чорноморця-2".

Матч проходив на Центральному стадіоні міста напередодні Великодня – 23 березня. Єдиний гол гості провели вже в компенсований арбітром час. Відзначився найдосвідченіший виконавець одеської команди Костянтин Балабанов.

Матч проти другого складу одеського «Чорноморця» ніс для тернопільської «Ниви» особливий характер через декілька причин. В першу чергу – цей матч був першим для нашої команди на домашньому стадіоні у цьому році. Відтак, не вдарити «обличчям в болото» на очах власних уболівальників для оновленого складу «жовто-зелених» було чи не першочерговим завданням. З іншої сторони – «Чорономорець-2» за всієї поваги до одеського колективу аж ніяк не ніс статус не переможного. Команда, ціль якої являється лише награвання складу для «основи», яка зараз бореться за вихід у Прем'єр лігу – де-факто не може мати необхідної мотивації та зарядженості на кожен поєдинок.

Загалом, забігаючи на перед зазначимо – «Чорноморець-2» цілком прогнозовано нічим не вразив. «Нива» була куди ближче до підсумкової перемоги – втім... не вийшло.

Загрози – після виконання стандартів

Розпочали команди без розвідки, одразу обмінявшись гострими моментами. Спершу тернополяни втратили нагоду вийти вперед. Після розіграшу кутового екс-гравець луцької «Волині», а нині нападник «Ниви» Андрій Сірий, ударом головою пробив вище воріт.

Через хвилину майже таку ж нагоду відзначитися втратив гравець команди гостей Костянтин Балабанов. Ударом головою він також не влучив у ворота. До речі, Балабанов є найдосвідченішим виконавцем у складі другого «Чорноморця». У його послужному списку є як і виступи в складі першої комнади, так і цілий ряд сезонів, проведених в еліті. Там він захищав кольори дніпропетровського «Дніпра».

Перший тайм «Нива» провела набагато краще. Щоправда, загрози воротам Геннадія Ганця виникали лише після розіграшу стандартів. Так на 14-й хвилині після несильного удару Афанасьєва кіпер одеситів ледь не закинув м'яч у власні ворота. Але «пожежу», що виникла у воротарському майданчику команди, нейтралізували захисники. Через 10 хвилин уже зі стандарту цілив Городецький – на місці був голкіпер гостей. Та все ж найреальнішу нагоду піти на перерву з перевагою в один м'яч тернополяни втратили під завісу першої половини гри. Загроза знову виникла після виконання стандарту: пробивав Андрій Ковальов, але м'яч після його гарматного удару влучив у поперечину.

Нагода ціною у поразку команди

Не змінилася картина гри і в другій 45-хвилинці. «Нива» більше володіла м'ячем, будуючи гру на підступах до штрафного майданчика суперників. Однак реальних загроз воротам Ганця тернопополяни не створили. Той, чи не єдиний гострий момент який «Нива» організувала у другому таймі, означав більше, ніж усі створені до цього разом взяті.

На 65-й хвилині після атаки лівим флангом Віталій Скакун пробивав низом у дальній кут. Голкіпер гостей зумів із ним справитися, однак відбив точно на ногу набігаючого Анохіна. Як останній не зумів влучити з лінії воротарського майданчика у порожні ворота гостей, зрозуміти складно.

До завершення матчу «Нива» продовжувала атакувати, проте вагомих дивідендів це не дало. Натомість, чи не єдиний гострий випад одеситів у другому таймі завершився взяттям воріт. У компенсований арбітром час Костянтин Балабанов, через якого йшли фактично всі атакуючі дії одеситів у матчі, підхопив м'яч на лівому фланзі атаки, змістився у центр і більярдним ударом метрів із 20-ти влучив у нижній кут воріт «Ниви». Голкіпер нашої команди врятувати «Ниву» не зумів (0:1). На виправлення ситуації просто не було часу. Тож фінальний свисток арбітра зафіксував поразку «Ниви».

До слова, у двох проведених матчах у 2011 р. наші земляки не забили жодного м'яча, хоча в останній грі нагод для цього було більш як досить. Поразку від «Чорноморця-2», як кажуть фахівці, закономірною назвати складно, адже «Нива» виглядала краще. Реалізація створених нагод для тернопільського клубу - поки що найпроблемніша складова. І якщо тренерському штабу «жовто-зелених» на чолі з Ігорем Біскупом не вдасться її вирішити найближчим часом, розраховувати на здобуті перемоги у весняній стадії буде складно.

Анонс

У наступному турі тернопільській «Ниві» дуже складно розраховувати на здобуття очок. Наші земляки завітають у гості до Миколаєва, де зустрінуться з однойменним клубом.

Зважаючи на завдання підопічних Руслана Забранського на сезон, допомогти «Ниві» розжитись очками на півдні України 30 квітня допоможе лише гучна сенсація.