Авторизація | Реєстрація

Суперник — «Бастіон»

  • 15.04.2011 21:54
  • 0
  • 3325

Іллічівський "Бастіон" - перший весняний суперник тернопільської "Ниви" після відновлення змагань у другій лізі. Чого чекати від цієї команди - поки загадка. Побачимо вже за ходом гри, яка розпочнеться 16 квітня о 16-й годині.

Іллічівський "Бастіон", а точніше зимова ситуація у цьому клубі, - одна із головних ілюстрацій сьогоднішніх реалій українського футболу. Коли команда тримається на ентузіазмі однієї або ж декількох людей, колектив демонструватиме результати і буде на плаву доти, поки чогось не станеться. Або ж ентузіазм вичерпається, або ж не зникне можливість фінансувати колектив на попередньому рівні. Саме така доля спіткала "Бастіон" поточної зими.

За крок до першої ліги

Для клубу з Іллічівська поточний сезон у другій лізі - третій в історії. Перший колектив з Одещини завершив на шостому рядку турнірної таблиці. До слова, тоді ілілчівці у двох протистояннях з "Нивою", яка вирішувала завдання виходу у першу лігу, зазнали поразок. У першому матчі "Бастіон" капітулював у Тернополі з рахунком 1:4, на своєму ж полі поразка вже була мінімальною (0:1). Для дебютанта змагань така підсумкова позиція була цілком прийнятною, зважаючи на те, що склад був доволі молодий і перспективи були помітні неозброєним оком.

Сезон 2009/2010 років для "Бастіону" склався куди більш вдало. Команда фінішувала третьою. І лише одного очка не вистачило іллічівцям для того, щоб посісти другу сходинку, яка давала право участі у перехідному матчі за вихід у першу лігу. У підсумку тоді з групи А підвищились у класі "Буковина" та вінницька "Нива", а "Бастіону" довелося відкласти свої плани ще як мінімум на рік.

Того, що у поточному сезоні перед "Бастіоном" стояло завдання вийти у першу лігу, не приховує і президент клубу Сергій Червачов.

- Цьогорічну першість ми почали непогано, зберігаючи реальні шанси на підвищення у класі, - заявив президент "Бастіону" в інтерв'ю одному з одеських видань. - Від МФК "Миколаїв" відстаємо всього на одне очко, причому навесні повинні приймати миколаївців на своєму полі - як і чернігівську "Десну". Погодьтеся, при такому потенціалі і при вдалому календарі наша мета виглядала цілком реальною. На жаль, через фінансові труднощі такі задуми, швидше за все, доведеться знову відкласти...

У пам'яті - матч першого кола

Зіткнувшись зі значими фінансовими проблемами, іллічівський клуб фактично втратив весь склад, який виступав в останній частині змагань. На їхнє місце довелося добирати юних місцевих вихованців. Залишився також в команді тренер Олександр Краснянський. За його словами, незважаючи на настільки важке становище, його команда у кожному з матчів боротиметься за перемогу.

Як би не було, "Бастіон" на своєму полі за будь-яких умов буде міцним горішком. У поточному сезоні іллічівський клуб у семи проведених матчах на своєму полі ще не пропустив жодного гола - факт, який говорить сам за себе.

Не варто тернополянам ще й забувати про результат поєдинку першого кола, який відбувався у Тернополі. Тоді "Бастіон" не залишив нашим землякам жодних шансів, розгромивши їх з рахунком 5:2. Зокрема, вже після першого тайму тернополяни "горіли" (0:4). Хоча й склад "Бастіону", від того, який "куражився" у Тернополі, відрізнятиметься доволі суттєво, чекати від господарів можна всього.

"Нива" відправилась на перший матч після відновлення змагань ще за один день до його початку. Це дозволить нашим хлопцям краще відпочити та підготуватись до поєдинку. А сама зустріч розпочнеться на іллічівському стадіоні "Шкільний" у суботу, 16 квітня, о 16.00.

«20 хвилин»


Коментарі

Коментарі відсутні


Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів