Авторизація | Реєстрація

Ігор Біскуп — новий головний тренер

 • 16.03.2011 22:10
 • 4
 • 6124

Новим головним тренером тернопільської “Ниви” став Ігор Біскуп, допомагати йому буде Роман Мацюпа, який обійняв посаду начальника команди. Це стало відомо після зустрічі у вузькому колі голови ОДА Валентина Хоптяна з футбольним активом області.

Наразі, щоб дограти сезон-2011/11, влада пообіцяла віднайти 650 тис. грн. Куратором від влади за раціональним витрачанням коштів доручено бути гуманітарному заступнику голови ОДА Петрові Гочу та відомому бізнесмену, без п’яти хвилин голові Збаразької РДА Автанділу Мдінарадзе. Окрім Біскупа та Мацюпи, у штаті команди передбачено посаду адміністратора, яким буде Іван Білоус, та лікаря. До виконання медичних функцій планується залучити Іллю Семіоніді, який довгі роки працював у «Ниві».

Також оперативно вирішено питання з транспортом – на початках для виїзних матчів залучатиметься автобус обласної філармонії. Важче питання з навчально-тренувальною базою в селі В. Гаї. Навколо неї останнім часом велися судові тяжби. За інформацією, якою володіє «Номер один», суддівське рішення прийнято на користь обласної ради, відповідно приміщення бази стало комунальною власністю облради. Щоправда, остаточно не врегульовані всі нюанси по базі, а  тому питання з помешканням для приїжджих футболістів відкрите.

Відомо, ще Ігор Біскуп формує список футболістів – потенційних гравців «Ниви», і вже на 16 березня запланував розпочати підготовку до другої частини чемпіонату. Нагадаємо, що весняна частина першості для «Ниви» розпочнеться 14 квітня виїзним матчем з «Бастіоном» з Іллічівська (Одеська область).

Газета «Номер Один»


Коментарі

 • 1695

  andrii2007 18 March 2011, 10:25

  Що за прикол? Офіційний сайт клубу, а посилаєтесь на статті газет! Ви маєте бути першоджерелом, і газети мають посилатися на сайт а не навпаки
 • 2982

  Nyva_Fan 18 March 2011, 15:42

  Тернопольской "Ниве" запретили заявлять новых игроков
  Відомо, ще Ігор Біскуп формує список футболістів – потенційних гравців «Ниви».
  Це як?))
 • 2961

  INGLATER-FCNT 19 March 2011, 13:49

  Сайт тримає 2 пацанчіка, як вони можуть бути першоджерелом? Оф. сайтом по ідеї повинна займатися прес-служба клубу, якої в нас немає. А любий вуйко не може писати інфу від себе особисто на оф. сайті
 • 3021

  Kapanadze Dato 24 March 2011, 20:42

  Всем привет!у кого есть фотки капанадзе?

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів