«Кримтеплиця» — «Нива» 4:0

• 08.06.2010 11:35
  • 1
  • 7980

В передостанньому турі нинішнього сезону тернополяни на виїзді зазнали нищівної поразки від «Кримтеплиці» з Молодіжного

Фото — karacool.com.ua

Поразкою з рахунком 0:4 завершився візит тернопільської “Ниви” у Молодіжне. Там у рамках 33-го туру першості України серед команд першої ліги наші хлопці зустрічалися з місцевою “Кримтеплицею”. Ця поразка остаточно поховала шанси наших земляків бодай на передостанню сходинку

Мало хто сумнівався у результаті цієї зустрічі. Абсолютний аутсайдер ліги - тернопільська “Нива” - не змогла нічого протиставити одному із лідерів змагань - “Кримтеплиці» з Молодіжного, пропустивши чотири м’ячі. Результат, який говорить сам за себе, і за словами очевидців – такий розгром був цілковито справедливим. Опиратися кримчанам наші хлопці зуміли лише протягом першого тайму.

Один кіпер на команду

Хоча відверто – перед цим візитом багато на що “Нива” і не розраховувала. У заявку гостей потрапили лише 16 футболістів, серед яких навіть не було другого голкіпера – Микола Вірковський зазнав травми, а Руслан Мазур разом із ФК “Тернопіль” у цей час вже став срібним призером студентської ліги.

Однак, незважаючи на всі проблеми, “Нива” зуміла гідно зіграти в першому таймі, пропустивши лише один гол. І хоча перевага кримчан була абсолютною, гості все ще намагалися здійснювати вилазки до воріт суперника, одна з яких ледве не закінчилася голом у ворота “Кримтеплиці”. Проте Шаповалу на 16-й хвилині не вистачило лише трішки влучності, щоб дальнім ударом вразити лівий нижній кут воріт Бандури.

“Кримтеплиця” ж відразу після цього могла відкрити рахунок. Але Сулеймане Діабі, вискочивши один на один із Ільющенковим і обігравши його, вирішив не бити по порожніх воротах, а зробити передачу на Зубка, який забарився, пішов у обведення і втратив м’яч.

Але на 25-й м’яч все ж опинився у воротах “Ниви”. Діабі з правого флангу прострілив точно на Кучеренка, який із п’яти метрів із розвороту пробив по воротах, але потрапив у голкіпера. На добиванні першим виявився Арсен Абляметов, який і довів справу до логічного кінця – 1:0.

Господарі вирішили не зупинятися на досягнутому. Проте ні Печонкін, ні Зубко, ні Кучеренко своїми вигідними можливостями не скористалися, вирішивши почекати з розгромом.

Його клуб із Молодіжного відклав на другий тайм. На 51-й хвилині Антонюк, який опинився на правому фланзі, зробив вражаючий рейд по флангу, в штрафній навісив на дальню штангу на Діабі, який грудьми переправив м’яч у ворота.

Різні вагові категорії

А вже через три хвилини кращий бомбардир “Кримтеплиці” Сергій Кучеренко забив третій м’яч, точно пробивши з лінії штрафної. На 77-й хвилині він же оформив дубль, цим самим фактично достроково вигравши бомбардирські перегони ліги. У його активі вже 19 забитих м’ячів. Підсобив йому в цьому Трухін своїм проходом по лівому фланзі і передачею, після якої забити було набагато легше, ніж не забити.

Крім голів у господарів були ще моменти, реалізувати які не вдалося. Як справедливо відзначили кримські журналісти – цього дня на стадіоні у Молодіжному зібралися дві команди із зовсім різною ваговою категорією.

Для тернопільської “Ниви” до поразок із рахунком 0:4 не звикати. Такий результат був зафіксований у п’яти матчах наших хлопців у цьому сезоні. Почергово “громили” тернопільський клуб ФК “Львів”, “Нафтовик-Укрнафта”, “Десна” та “Арсенал”. Тепер до цього списку входить і “Кримтеплиця”.

Поєдинок останнього туру проти “Геліоса” для нашої команди вже перетворюється у звичайну формальність. Сімнадцята команда першості – “Харків” - випереджає тернополян на чотири очки. Щоправда, завершити провальний сезон на мажорній ноті, цим самим не допустивши нового антирекорду наші хлопці повинні постаратися.

Щодо останнього суперника, “Кримтеплиця” у наступному сезоні, напевно, буде сподіватися на боротьбу за високі місця, адже в другій частині чемпіонату команда показала, на що здатна. Олександр Севідов у Молодіжному зумів створити бойовий колектив, який, мабуть, себе ще покаже.