Авторизація | Реєстрація

«Нива» має жити!

 • 23.04.2010 21:32
 • 17
 • 16540

Не будь байдужим до рідної команди. Тільки разом ми зможемо подолати труднощі та допомогти «Ниві» продовжити своє існування.

Вже протягом 30-ти років гордістю тернопільської області є футбольний клуб «Нива», який зараз виступає у першій лізі чемпіонату України. Вже давно минули ті часи, коли «Нива» на рівних змагалась з такими командами, як «Шахтар» та «Динамо» та позитивно заряджала своєю грою всіх тернополян. На даний момент ФК «Нива» переживає не найкращі часи і ризикує взагалі припинити своє існування, тому зараз як ніколи команді важлива підтримка вболівальників.

Про створення громадської організації мова йшла ще кілька років тому, але тоді керівництво клубу вирішило покладатись лише на власні кошти та можливості. З того моменту пройшло вже не мало часу і «Нива» змогла вибороти путівку в першу лігу, що призвело до потреби збільшити фінансування команди, аби грати на рівні проти сильних суперників. Проте можливості власників «Ниви» також мають обмеження і команда зараз знаходиться в скрутному становищі. Таким чином було вирішено повернутись до ідеї створення Тернопільської обласної громадської організації, або ТОГО ФК «Нива», головою якої на сьогоднішній день є Роман Йосипович Мацюпа.

Що ж таке громадська організація? ТОГО ФК «Нива» передбачає у собі часткове фінансування команди усіх охочих та небайдужих до футболу людей, які б могли щомісяця вносити невеликі внески для забезпечення фінансової стабільності команди. На даний момент бюджет футбольного клубу Нива складає 2,4 мільйони гривень і якщо взяти 15% від членства у громадській організації, то це складає 360 тисяч гривень. Якщо 1 тисяча жителів області буде робити щомісячний внесок у розмірі 30 гривень, в честь 30-ти річчя клубу, то у рік виходить тих самих 360 тисяч гривень. Таким чином всі охочі та небайдужі до ФК «Нива» зможуть докласти своїх зусиль до існування команди. Для того щоб контролювати доцільність використання коштів громади, створено спеціальну комісію, яка буде контролювати кожну копійку, яка надходитиме в клуб з громадської організації.

У Європі є безліч прикладів, коли команда існує лише на кошти членських внесків вболівальників. Футболісти перш за все грають для вболівальників і якщо кожен гравець буде знати, що його зарплата складається з внесків глядачів на стадіоні та поза ним, то такий футболіст буде грати зі ще більшою відповідальністю та наполегливістю. Адже якщо гра команди не буде задовольняти вболівальників, то глядач просто не буде вносити свій членський внесок і від цього буде страждати вся команда. Таким чином кожна людина, яка внесла свій кошт у розвиток команди зможе побачити результат на просто прийшовши на стадіон.

Не будь байдужим до рідної команди. Тільки разом ми зможемо подолати труднощі та допомогти «Ниві» продовжити своє існування. Не даремно девіз нашої команди: «Разом до перемоги!»

Президент громадської організації «Нива» Роман Мацюпа чекає на вас з 10-ї до 17-ї години щоденно, окрім вихідних, за адресою: проспект С. Бандери, 15 (центральний стадіон), 3-й поверх, кабінет №1. Номер телефону 098 512-80-23.

46020, м. Тернопіль, пр-т. С.Бандери 15
Код ЄДРПОУ 24624998
р/р 26009101330520 в АТ "ОТП-Банк" м. Київ
МФО 300528


Коментарі

 • 2793

  UKR 26 April 2010, 20:51

  назбереться десь 100-200 чоловік
 • 1403

  Maestro 26 April 2010, 21:53

  Ха-ха......дякую за статтю, поржав))
  Закордоном якщо і вболівальники фінансують клуб, то для цього створюється акціонерне товариство, щоб люди самі ж контролювали куди гроші йдуть.
  А тут керівництво акціонерне товариство створювати не хоче (невигідно з кимсь ділити права на клуб), але зато хоче шоб люди посто так віддавали гроші непонятно кому і непонятно на шо....
  Поки не поміняється керівництво клубу, толку не буде в цій команді!!!
 • 14

  Ihor 26 April 2010, 22:22

  Є громадська організація, є люди які будуть контролювати гроші...
  Ви жлоби, криси і тупо інет-воїни, а на фанати тернопіліського футболу. Те що футболісти боряться БЕЗ КОПІЙКИ це вам пох, а дати 30грн в місяць на команду це йопана в рот, чого давати, вони всі бездарі... в шоці....
  Та давайте разом підтримаєм команду, давайте разом хто скільки може дасть в місяць, давайте агітувати друзів, давайте зробимо Ниву народною командою.
  Вчора поспілкувався з Е.Павловим. Мужик!!! Сподобалось як сказав, що типу не того потрібно поважати хто прийшов на готове і висососав все що міг, а той хто прийшов ні нащо і хоче це спасти і відновити... Не скаржився, але по-людськи сказав, що шкода футболістів які стараються як можуть, а за те нічого не маютьть, а в багатьох сімї, діти... Впевнений, що команда зможе зберегти прописку у Першій лізі, ми це заслуговуєм!!!
 • 2407

  Clubber 27 April 2010, 00:40

  а ще що доброго сказав?)
 • 1864

  Energie Cottbus 7 May 2010, 20:16

  В Європі є багато прикладів??? В таких клубах серед вболівальників проводять різноманітні акції, вручають безплатні абонементи чи квитки, стадіони у хорошому стані.
  А в нас - заплати 20 грн. якість сервісу на стадіоні жахлива, як і стадіон. Гра невдах теж невражає. Тепер ще 30 грн. щомісячно. Немає ніякого задоволення відвідувати матчі цієї команди. Краще ліквідуйте, непотрібно мучити ні гравців, ні людей.
  А якщо справді потрібна підтримка глядачів - зробіть вхід вільним для дітей, пенсіонерів і знижки студентам і все буде ОКSmile
 • 45

  Yurk0 7 May 2010, 22:48

  Energie Cottbus
  =================
  1. Стадіон мають реконструювати, на 2010 рік з обласного та міського бюджетів мають виділити 16 млн грн
  2. Вільний вхід відвідуваності не підвищить, а крім того позбавить команду чи не єдиного на даний час джерела доходів. Але я ЗА - впровадження абонементів та дешевших пільгових квитків.
  3. Так, в Європі є багато прикладів та насправді там ця система трішки по-іншому побудована(якщо цікаво то можна в неті почитати про "Supporters Trust"Wink.. Але з чогось потрібно починати..
 • 2918

  TernopolaN 19 May 2010, 21:47

  :nyva2:

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів