«Прикарпаття» — «Нива» 1:1

• 23.04.2010 21:23
  • 0
  • 6784

У надважливому поєдинку з географічним та турнірним сусідом «жовто-зелені» зіграли внічию 1:1.

Фото — karacool.com.ua

У нічию 1:1 завершився візит тернопільської "Ниви" в Івано-Франківськ, де наша команда зустрічалася із місцевим "Прикарпаттям".

Поєдинок проходив минулої середи, 21 квітня на тамтешньому стадіоні "Рух" у рамках 25-го туру в першій лізі. Таким чином ця нічия зберегла двохочковий паритет між командами у турнірній таблиці.

Невдалі серії суперників

Виїзду в Івано-Франківськ із нетерпінням очікували всі вболівальники ще зі старту другого кола. Саме поєдинок на стадіоні "Рух" значною мірою був покликаний дати відповідь, наскільки готова тернопільська команда продовжувати боротьбу за збереження прописки у першій лізі. Адже протистояла тернополянам така сама команда із підвалу турнірної таблиці. Перед звітним протистоянням "Ниву" та "Прикарпаття" розділяли два очки в турнірній таблиці. І ймовірна перемога однієї з них мала всі шанси кардинально змінити розклади в турнірній таблиці.

У першому колі завдяки єдиному влучному удару Павла Малого тернополяни завдали підопічним Сергія Пташника мінімальної поразки – 1:0. Ця перемога стала першою для "жовто-зелених" після повернення до першої ліги. Однак останнім часом справи в обох команд не вдавалися. Безвиграшна серія тернопільської "Ниви" сягнула вже позначки в 10 матчів поспіль, а господарі смаку перемог не знали і того більше – 13 матчів. Тому про важливість цього матчу говорити зайвих слів не доводилося.

Зі стартових хвилин наставник "Ниви" Едуард Павлов довірив місце у стартовому складі Олександру Єжижанському, який травмувався у попередній грі проти столичного "Динамо-2". Як виявилося пізніше – вихід на поле Олександра був дещо передчасним і вже в самому дебюті поєдинку, на 11-й хвилині, його змінив Петро Сокіл.

Стійка виручила господарів...

Перший тайм поєдинку пройшов у відносно рівній боротьбі з незначною перевагою господарів поля. Враховуючи брак майстерності, часто небезпеки для воріт суперників виникали після ударів із-за меж штрафного майданчика.

Особливо небезпечні удари вдавалися Юрію Беркиті, в одному з випадків усередині тайму після такого удару нашого півоборонця віковому голкіперу господарів Івану Локатиру довелося максимально продемонструвати свою майстерність, аби перевести м’яч на кутовий.

Небезпечно пробивали Мищишин і Вонс. Однак забивати не вдавалося. Господарі теж втратили декілька напівмоментів після ударів із-за меж штрафного майданчика, але доволі непоганий поєдинок провів голкіпер тернополян Олександр Ільющенков, не раз рятуючи свою команду.

Вже незадовго до свистка на перерву господарі вийшли вперед. Після передачі з флангу атаки "Прикарпаття" м’яч у власні ворота зрізав захисник тернопільської "Ниви" Богдан Слука. До перерви забитих м’ячів глядачі вже не побачили.

Зате після перерви гості доволі швидко відновили рівновагу. Передачею із правого флангу атаки своєї команди скористався Городецький, впритул розстрілявши ворота Локатира, не залишивши тому жодного шансу на спасіння. Вже під завісу поєдинку на 75-й хвилині "Нива" втратила чудову нагоду вийти вперед. Знову чудовий удар із-за меж штрафного майданчика вдався Юрію Беркиті. М’яч від рук Івана Локатира влучив у стійку воріт і вийшов на кутовий. Можна сказати, що після перерви "Нива" цілковито переграла господарів. Однак, на жаль, вирвати таку бажану перемогу не зуміли.

Отже, фінальний свисток арбітра поєдинку зафіксував нічийний рахунок, 1:1. Результат, який залишає обом командам шанси продовжити боротьбу за збереження прописки у першій лізі. Тепер нашій команді потрібно набирати очки у подальших матчах, адже саме вони стануть доленосними. Наступний відбудеться вже цієї неділі, 25 квітня. Тернопільська "Нива" на своєму полі прийматиме одного з претендентів на підвищення у класі – ПФК "Олександрію".