Авторизація | Реєстрація

База чи дитсадок. Дубль 2

 • 10.03.2007 21:14
 • 4
 • 10190

або "Картина Репина приплыли, всю ночь гребли, а лодку отвязать забыли..."
Напевно всі вболівальники єдиної в області професійної команди пам'ятають скандал, пов'язаний із тренувальною базою. Нагадаємо, що в липні минулого року на сесії Великогаївської селищної ради було прийняте рішення не продовжувати оренди приміщення з ФК "Нивою", а перепрофілювати його в дитячий садок. Це була одна з причин, яка призвела до переїзду нашої команди в Бережани. Минуло півроку і здавалося, що цей конфлікт вичерпано остаточно. Була створена постійнодіюча комісія, яка ніби вирішила це питання. Як доказ цьому, останню календарну гру в 2006 році "Нива" грала в Тернополі. І от ми змушені знову повертатися до старої теми. Минулого четверга на сесії селищної ради питання перепрофілювання тренувальної бази "Ниви" на дитячий садок порушили знову. Після довгих дебатів місцеві депутати прийняли рішення зобов'язати тернопільську командув 10-денний термін покинути приміщення. Аргументація була до болю банальною: хіба ж немає в області іншого місця для тренувальної бази? Однак уже цього тижня районна прокуратура визнала рішення Великогаївської селищної незаконним. Тому найближчим часом місцеві депутати мають його переглянути. Як розповів президент "Ниви" Олег Садовський, у цій справі ще рано ставити крапку. Найближчим часом слід очікувати чергових випробувань та судової тяганини.
Тим часом гравці команди, незважаючи на всі негаразди, продовжують готуватися до другої частини чемпіонату, Так, цього тижня наша команда зіграла відразу два контрольні поєдинки. Спершу жовто-зелені познущалися над тернопільським "Буревісником" (5:0). А в другому поєдинку не залишили каменя на камені від бережанського "Сокола" (7:0). Черговим спаринг-партнером "Ниви" буде першоліговий івано-франківський "Спартак", з яким наша команда зіграє 11 березня.

Володимир Лівіцький ("ТО")


Коментарі

 • 49

  Andrii 10 March 2007, 21:34

  Нє ну ці селюхи вже ваще охаміли...Вони шо,проплачені нашими суперниками?!!!!!:D:D:D
  Який в ж[ЦЕНЗУРА]і садік???Нива спонсорувала будівництво садіку в іншому місці в Гаях,а вони,падли,шо роблять?
  Я маю дачу в Гаях і,думаю,що це-найближче село до Тернополя,а,отже-ідеальне місце для тренувань...
  Жаль,що ця історія знов повторюється.SadХоч би це не вплинуло на психологію команди...AngryAngryAngry
 • 39

  FCNT 10 March 2007, 22:26

  Вони вже мали садочок який переробили в жилий будинок. Думаю, що садочка так чи інакше не буде , бо знову збудують другий цукровар і все. А Ниві треба добиватися правди бо за ними правда, а всіх козлів з ради гаїв посадити на палю.
 • 11

  shatsia 12 March 2007, 09:31

  С[ЦЕНЗУРА]И!!! Angryта скільки можна то забирають то вертають. Як діти малі. А Ниві треба найти грошенять і відбабахати свій стадіон і базу шоб ні від кого не залежати!WinkWinkWink
 • 47

  Ihorinho 13 March 2007, 09:57

  та ж недавно казали шо влада трохи поможе ниві.рідна область так підтримує.ТА ЯКИЙ НА...САДІК!!!садовський ремонт зробив в тій халупі.може ше на стадіоні який супермаркет зробим.давайте вже по повній програмі....

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів