Авторизація | Реєстрація

Інтерв’ю з С. Рубаєм

 • 12.04.2010 17:59
 • 4
 • 8111

Степан Рубай відповів на запитання, що торкаються ситуації, яка склалась із базою, та майбутніх перспектив клубу.

Після представлення головного тренера Едуарда Павлова, на запитання журналістів відповів також президент тернопільської «Ниви» Степан Рубай. Зокрема вони торкалися ситуації, що склалась із базою, та майбутніх перспектив клубу.

— Після призначення головним тренером Едуарда Павлова, яка доля у клубі Ігоря Біскупа, який до цього виконував обов'язки наставника?

— Ігорю Івановичу я запропонував три варіанти. Або роботу другим тренером, або спортивним директором, або місце у громадській організації при команді. Наразі він взяв двотижневу паузу для того, щоб обдумати цю пропозицію. Моє особисте бачення – Ігор Біскуп доклав багато зусиль в зимовий період. За це ми йому щиро вдячні і знімаємо перед ним шапку. Але перед нами стоїть задача зберегти команду у першій лізі, і я думаю що для виконання такої задачі – Едуард Павлов оптимальний варіант.

— А яка ситуація з клубною базою?

Думаю вже з середини квітня команда зможе там знаходитися. Є лише заборгованість по світлу, яку ми погасимо. А більше ніяких проблем немає. Я наголошую – ми звикли в Тернополі що база – це основне. Коли були кращі часи, то хлопці харчувалися на базі і зранку, і в обід, і ввечері – в інших команд такого нема. Навіть якщо база є, а в половини інших клубів і бази нема – то там лише один обід. В нас, коли була можливість, то ми давали все. Зараз тих можливостей нема. Наразі в команді зібралися ті люди, які бачать не лише себе в футболі. Це радує. Зараз є футболісти, які готові грати не лише за гроші. Вони розуміють, що для них перша ліга може дати трамплін у майбутнє. Тому що зараз склались такі умови.

— Які перспективи тернопільського клубу, завдання на сезон?

— Завдання загальними зусиллями зберегти прописку у першій лізі. Вірю, що ми його виконаємо.

Прес-служба ФК «Нива»


Коментарі

 • 248

  Vasyok 12 April 2010, 20:34

  Радує що ситуація налагоджується, а що це за новостворена громадська організація при команді, хтось знає
 • 16

  Henry 12 April 2010, 20:37

  Це не новостворена організація, а стара ТОГО "Нива", яка правда, переживає кардинальні зміни.. слідкуйте за подальшими новинами, про все буде детально повідомлено
 • 249

  ZEPHYR 12 April 2010, 21:36

  то я шось не поняв чи в команді першої ліги є гравці які грають безплатно? і з цими гравцями Нива хоче лишитись в першій лізі?
  То може я тоже за дурно в Ниві побігаю покажу себе)
 • 2726

  VOVK 13 April 2010, 00:26

  надіюсь це правдиві слова! хоча я докінця всерівно неможу повірити!можливо звикся з думкою що у команді завжди все погано!
  але надіюсь накраще!

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів