Авторизація | Реєстрація

Інтерв’ю з Е. Павловим

 • 12.04.2010 16:53
 • 9
 • 5993

У тернопільської "Ниви" змінився головний тренер. На місце виконуючого обов’язки наставника команди Ігоря Біскупа прийшов Едуард Павлов

На фото — К. Лемішко, Р. Мацюпа, Е. Павлов.

У тернопільської "Ниви" змінився головний тренер. На місце виконуючого обов’язки наставника команди Ігоря Біскупа прийшов Едуард Павлов, який раніше працював у тренерському штабі ФК "Княжа". Минулої неділі, 12 квітня новопризначений наставник клубу та керівництво команди поспілкувались із ЗМІ.

- Пане Едуард, розкажіть про себе – які команди тренували, в яких командах грали...

- Закінчив школу київського "Динамо", потім грав у команді другої ліги в "Металурзі" із Дніпродзержинська. Потім була армія, СКА "Одеса". Потім виступав в "Шахтарі" з Павлограду, грав ще в Луганську, командах Азербайджана, Узбекистану та у Польщі вже закінчував кар’єру. Однак вже 15 років я працюю тренером

- Розкажіть як у Вас виник варіант з "Нивою"?

- Велись переговори між керівництвом "Ниви" та колишнім тренером "Княжої" Віталієм Левченком, і я приїхав сюди замість нього подивитись на стан команди, якраз на матч з "Енергетиком". Тоді 2:2 закінчився поєдинок, і я поговорив із президентом клубу Степаном Богдановичем Рубаєм які тут умови для роботи, і які задачі в команди. Як ви знаєте, умови для роботи надзвичайно складні, а то й взагалі відсутні. А задача стоїть залишитись у Першій лізі. Віталія Левченко такі умови для роботи не влаштували, а задовільнити його умови, наразі тут ніхто не може. Після цього президенти клубу та директор порадились, і запропонували на цих умовах залишитись мені. Я погодився.

- А як ж Ви без зарплати будете утримувати сім'ю?

- Моя cім'я живе, у Києві, у Тернополі я один. Тому про них річ не йде. Я розглядаю ситуацію в яку потрапила "Нива" відштовхуючись від клубу, а не від себе. Розумію поставлену задачу – зберегти прописку у першій лізі. Наразі живу в готелі. Є команда, футболісти, поле для тренувань у Товстолузі – от і всі умови.

- В таких умовах зможете вирішити задачу, залишити "Ниву" у першій лізі?

- А які є ще інші варіанти? З умовами всі можуть.. а от без умов все набагато складніше. Я вважаю, для того, щоб попросити якісь блага – преміальні, чи збільшення зарплати, спочатку потрібно показати щось. Аж ніяк не навпаки.

- Як ми бачимо після зими в команді зібрались тільки ті, кого вдалось зібрати. Команда перший тайм грає, а на другий вже не вистачає сил...

- Так. Наразі команда не готова фізично, ні технічно, ні тактично...

- Пане Едуард, а у вашій тренерській практиці було, що ви вже витягували команду із дна турнірної таблиці? Ви раніше працювали в командах "Княжа" та "Княжа-2", які знімались зі змагань...

- Я працював у першій команді "Княжа". Вже пізніше тренера в другій команді Івана Марущака звільнили. І Юрій Кіндзерський порадив тренерському штабу шукати йоум заміну. Левченко порадив мою кандидатуру. Таким чином я працював і в першій команді, і в другій на посаді виконуючого обов’язки головного тренера. Але якщо в нас співпадали виїзні поєдинки в першій команді, і в другій – то звичайно, що я їхав з другою. Що стосується чи не спіткає така доля "Ниву" - команди ж не через мене знімались. Ці запитання до тодішнього президента.

Перед "Княжою-2" не стояло ніякої задачі. Вона виступала у другій лізі, де немає куди вилітати. Вона розглядалась виключно для того, щоб там могли засвітитись нові гравці. Звідти прийшли Танчик і Корольков. Зняв зі змагань цю команду Юрій Кіндзерський через власні фінансові негаразди.

- Чи будуть в команді якісь кадрові поповнення?

- Незабаром будуть деякі оглядини, ми продивимось кілька футболістів. Якщо вони будуть сильніші за тих гравців, що зараз – ми їх візьмемо в команду. Будемо продивлятись гравців із західного регіону і з інших регіонів включаючи київський. Але називати якісь прізвища я не буду. Кота в мішку теж ніхто брати не буде. Вже у цей четвер відбудеться гра між нашими гравцями, які не проходять в основу та марилівським "Марспиртом" після якої ми робитимемо якісь висновки.

- Як зараз в команді триває тренувальний процес, на що налаштовуєте команду?

- В мене сьогодні була з командою розмова, де я сказав, щоб команда була морально і фізично налаштована виходити на кожну гру для того, щоб брати очки. Ми не їдемо кататись просто так - вийти на поле і вже як буде. Я по своїй натурі максималіст, але в даній ситуації мій максималізм заключається в рамках задачі збереження прописки у першій лізі.

- Як ви вважаєте – скільки очок вистачить для виконання цієї задачі?

- Все залежить від того, як гратимуть наші суперники. В тих іграх що залишились ,всі три команди з підвалу турнірної таблиці будуть грати між собою – "Харків", "Нива" та "Прикарпаття". І все залежатиме як складуться ігри між цими командами. Приведу приклад – була така ситуація в "Кубані" з Овчинниковим, який коли прийняв команду обіграв "Спартак", обіграв ще когось з лідерів, а потім програв ігри, з суперниками які були поруч. Так от для вирішення задачі було необхідно обігрувати прямих конкурентів, а за програш "Спартаку" навряд-чи хтось сказав би погане слово в адрес тренера... Тому і стояти задачі обіграти когось з лідерів не буде. Потрібно обігрувати "Прикарпаття" та "Харків".

- Хто займе місце в воротах команди у найближчих матчах?

- Наразі це таємниця. Можу сказати, що у нас два рівнозначних воротарів – Микола Вірковський та Олександр Ільющенков. Вони ще й дуже добре доповнюють один одного за своїм віком. Крім того, до них підтягується і Руслан Мазур.

Прес-служба ФК «Нива»


Коментарі

 • 2542

  DynamoFan 12 April 2010, 17:40

  він дарує надію)))
 • 2690

  Misha2010 12 April 2010, 17:52

  Розумний чоловік, сподіваюсь він витягне команду...
 • 1326

  Max-Ternopil 12 April 2010, 18:25

  може дійсно щось вийде
 • 2718

  nafanja 12 April 2010, 20:24

  судячи зі слів надія є, але...
 • 248

  Vasyok 12 April 2010, 20:36

  Бажаю йому лише успіхів в нашому клубі
 • 2407

  Clubber 12 April 2010, 21:53

  толковий ніби... удачі йому!!))
 • 1624

  yura15 13 April 2010, 07:47

  Я його не знаю але з його слів видно що людина мудра. Бажаю удачі в його роботі і кращого результату для нашої команди.
 • 420

  Papulia 13 April 2010, 15:21

  Ну при всій повазі до Біскупа гравця, тренер він певно ніякий. Та й синочка може вже не будуть випускати, бо все що він взяв від батька - орган між ногами
 • 420

  Papulia 13 April 2010, 15:21

  Ну при всій повазі до Біскупа гравця, тренер він певно ніякий. Та й синочка може вже не будуть випускати, бо все що він взяв від батька - орган між ногами

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів