• 21.02.2010 17:22
  • 2
  • 5226

Другий склад «Ниви» дебютував на Львівщині в ХІ-му меморіалі Ернеста Юста

Тернопільська «Нива» зіграла контрольний спаринг з молодими тернопільськими футболістами з команди «Соколята» (1993 р. н.), в якому святкувала «велику» перемогу – 8:1.

А вже 14 лютого другий склад «Ниви» під керівництвом Володимира Мушинського та Василя Матвійківа дебютував на Львівщині в ХІ-му меморіалі Ернеста Юста – видатного тренера, який у 1969 році привів львівські «Карпати» до перемоги в розіграші Кубка СРСР. До речі, Юста має пряме відношення до тернопільського футболу, адже свого часу не без успіху тренував і тернопільський «Авангард» (1962 рік).

Завдяки підтримці голови обласної ради Олексія Кайди та президента клубу Степана Рубая ФК «Нива» зміг віднайти кошти для участі в турнірі. Тернополяни згідно з жеребом потрапили в другу групу, в якій ще виступають «Шахтар» (Червоноград), ФК «Куликів« та «Кордія» (Зашків /Конюшки). У першому поєдинку молоді «нивівці» поступилися сильній команді ФК «Куликів« – 1:5, за яку виступають такі відомі футболісти, як Гурка (донедавна грав у Тернополі), Тимчишин, Різник, а тренує команду-суперника «Ниви-2» відомий воротар «Карпат» Богдан Стронціцький. Що цікаво, молоді тернополяни провалили перший тайм – 1:4 (єдиний гол на рахунку Віктора Городецького), натомість після перерви показали достойний рівень гри, практично граючи на рівних з кваліфікованими футболістами. Зауважимо, що в першому таймі чотири голи пропустив Олександр Ільющенков, питання про перехід якого до харківського «Металіста» поки перебуває на стадії перемовин. Натомість у другому таймі Сашка замінив Руслан Мазур, який у багатьох випадках зумів відвести загрозу від воріт «Ниви-2», натомість пропустивши єдиного гола.