Авторизація | Реєстрація

Презентація книги про «Ниву»

 • 19.11.2009 19:02
 • 16
 • 34000

Журналіст Віталій Попович та футбольний статист Віктор Зарванський винесли на читацький загал свою працю з історії тернопільського футболу.

Відомий тернопільський журналіст Віталій Попович та футбольний статист Віктор Зарванський винесли на широкий читацький загал свою першу серйозну працю з історії тернопільського футболу. Це книга, приурочена 30-річному ювілею тернопільської футбольної команди «Нива». У ній подані відомі та маловідомі віхи життя футбольної команди, повний список футболістів, які виходили на поле у клубних футболках «Ниви»

Як зазначають фахівці, книга стала найгрунтовнішим дослідженням історії тернопільського футболу. Її обсяг – майже 500 сторінок, є чимало і світлин.

Хочу подякувати авторам за їхню працю. Усі, хто любить футбол, а особливо молоде покоління, мають нагоду торкнутися славної історії тернопільської «Ниви» і повірити у її майбутнє. І дуже символічно, що книга побачила світ саме тепер, коли наша «Нива» виборола право змагатися у першій лізі, – зазначив, виступаючи на репрезентації голова обласної ради Олексій Кайда.

В урочистостях також взяли участь керівництво клубу, колишні гравці команди, представники влади.

Тернопільська обласна рада


Коментарі

 • 318

  Yaroslav 24 November 2009, 11:32

  Я хоча б книжки читаю і вмію думку висловлювати більше, ніж двома реченнями. А не - "Говоримо смайлами"...
 • 1839

  yurikkk 25 November 2009, 14:28

  подивився, перечитав за один вечір всю книгу. автори провели титанічну роботу з підготовки і перелопачування даних. це дійсно найповніша база по ниві. зауважив кілька неточностей (зокрема татарбунари, а не татарбунарськ, лапки пропали подекуди - але це так) - видно коректура велася аби-як. вразила ніякість вордовської верстки (мар’яна може і краще), шрифт явно не підходящий, формат малий (не футболіст, а розмір. ліпше було б А4, а то й А3 і м’яку обкладинку), фоток мало (а де ж їх взяти), для антуражу варто було б подати програмки. цікаві спогади про нефутболні і позафутбольні події - варто було б розширити цей контекст. основні футболісти варті окремих статей чи інтерв’ю(зокрема, Прядун, Яворський, Біскуп, брати Капанадзе, Ящук ін.) - це було б цікаво. хоча б побіжно можна було б згадати інші команди майстрів області (я розумію, що не по темі, але для повноти картини. Авангард Тернопіль, Кристал Чортків), хоча б двома словами. приємно, що особистості подаються у повній картині - з позитивного і негативного боку (зокрема Яворський - футболіст видатний, а як людина - не дуже). дивують прочерки в даних по додруголіговій історії часу УРСР (якщо немає даних - залишайте порожню комірку, оскільки прочерк означає відсутність (може я чого не зрозумів)). загалом чудова розвідка. вітаю авторів і вболівальників з таким виданням. хай щастить!
  Selestyn_Babayaro з чужого ніка
 • 1753

  Barc@ 29 November 2009, 19:01

  нарешті сьогодні знайшла цю книгу. вона супер! коштує 145 грн... можна купити в цумі.:nyva1:
 • 2542

  DynamoFan 30 November 2009, 15:57

  це якись безглуздий спам чи псіхлікарня російська зайшла на сайт?
 • 2569

  fcnyva0at0ua 30 November 2009, 18:02

  Barc@, книга коштує 100 гривень!
  В перекупщиків 145!
  Якщо реально хочеш купити, то пиши АВТОРУ на пошту...
 • 56

  Fritz 11 December 2009, 11:49

  Готовий пересканувати книгу і зробити електронний варіант, але лише для ознайомлення на сторінках цього сайту...

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів