ПФК “Севастополь” – “Нива”. Відео

• 27.07.2009 23:24
  • 10
  • 12665

У суботу, в черговому матчі Першої Ліги тернопільська “Нива” в гостях поступилась одному з лідерів першості - ПФК “Севастополю” з рахунком 1:3. Єдиний гол у тернополян з пенальті забив Роман Романчук.

Ви також можете подивитись відео у хорошій якості (292 Мб)

• 1438

Opkter 27 July 2009, 23:40

оо. Дякую. Дочекався)
  • 909

Ancaster2008 28 July 2009, 00:57

Нормально грали, всьо в нас буде добре)))
  • 550

ihor07 28 July 2009, 08:58

Дійсно, виглядає, що грали непогано. Але на другому поверсі ну просто катастрофа.
  • 166

Delirium 28 July 2009, 09:52

мда....перший тайм був повністю за нами,тре шось робити із реалізацією(((
  • 248

Vasyok 28 July 2009, 11:09

Прохання до оператора бажано додавати післяматчеві інтерв"ю гол.тренерів, а то після двох матчів дивився їх на сайтах суперників
  • 734

PoMaHTuK 28 July 2009, 17:23

в першому таймі грали досить нормально а в другому підсіли... але гра потихеньку вимальовується...
  • 1491

Petro_Fan 28 July 2009, 21:20

1-тайм дійсно не погано, як говорять на 2-поверсі гра не вражає, надіюся хлопці розіграються
  • 1903

Deputat-manjak 29 July 2009, 12:40

хороша гра вийшла....воротар своє взяв, в голах не винен, на зірку треба ставити Сашка ...вірковський хай посидить трохи!!
  • 531

Romeo 29 July 2009, 13:05

На відео не видно чи був офсайд чи ні.
    Насправді його не було боковий суддя помилявся дуже сильно під час усього матчу...
  • 1624

yura15 31 July 2009, 13:03

Romeo Мушу погодитися. І ще пенальті не присудили коли була рука.Рахунок мав бути 3:3