Авторизація | Реєстрація

“Нива” розійшлася з Суспіциним

 • 21.01.2009 15:56
 • 68
 • 147131

novyna

“Нива” по-любовно розійшлася з Суспіциним

Керівництво ФК “Нива” Тернопіль вирішило не продовжувати трудові стосунки з лівим півзахисником команди Дмитром Суспіциним.
А Тарас Дурай, який діє на позиції захисника, знаходиться на зборах з луганською "Зорею".

Прес-служба ФК “Нива”

novyna

“Нива” по-любовно розійшлася з Суспіциним

Керівництво ФК “Нива” Тернопіль вирішило не продовжувати трудові стосунки з лівим півзахисником команди Дмитром Суспіциним (09.03.1985 р.н.). Незважаючи на наявність контракту з ФК, за обопільною згодою сторін, Дмитро Суспіцин отримав “вільну”.
Нагадаємо, що Дмитро народився в Кривому Розі, там ж отримав перші ази футбольної майстерності. До Тернополя він прийшов весною 2007 року, а до того виступав за “Кривбас” Кривий Ріг (вища ліга), “Кривбас-2” Кривий Ріг та “Гірник” Кривий Ріг (обидві – друга ліга).
За часи виступів за “Ниву” зумів відзначитися 14 забитими м’ячами, при чому в сезоні 2007/08 рр. з 8 голами став кращим бомбардиром клубу, а в літньо-осінній частині сезону 2008/09 рр. маючи в активі 5 голів є другим бомбардиром “Ниви” після Павла Малого, у активі якого 6 точних влучань.

Інший ж тернополянин, Тарас Дурай, відправився на збори до Туреччини у складі луганської "Зорі". Доля його контракту поки що невідома.

Прес-служба ФК “Нива”


Коментарі

 • 1265

  sasha24373737@ 31 January 2009, 19:51

  ток всех продают хотяби купили нормальних игрочков !!!!!!!!
 • 1140

  c3312 1 February 2009, 21:51

  Ви продайте всіх і наберіть дітей. Вам несоромно?Cry
 • 39

  FCNT 1 February 2009, 22:10

  подивіться що робиться в львові - там зараз енергія і кардинал -команди вищої ліги з футзалу тупо ставлять на матчі чемпу лише своїх вихованців плюс кілька сильних досвідчених гравців- пофік шо вони влітають 7-0 10-2 зато через кілька років вони будуть рвати всіх і вся .
  тому якшо хочем зберегти футбол в тернополі треба лише на своїх вихованців спиратись плюс декіль досвідчених гравців а то в нас вже півтора року повна анархія щодо складу- кожне коло абсолютно інша команда з іншими гравцями. тупе викидання коштів на вітер - інакше це не назву.
 • 884

  Vitaha 2 February 2009, 07:41

  FCNT Тут не згідний з тобою... Футзал і футбол,це дві великі різниці... Тернопіль тоже може найти 10-12 місцевих хлопців,які би нормально шпіляли... а про місцевих виконавців в футболі.. он ти кажеш з ДЮСШ... Ну і будем на тому місці де зараз Хмельницький... Немає в профі футболі команд,які спирались би тільки на своїх виконавців,команд які ставлять якесь завдання...Якщо немає тєми вийти в 1-у лігу,тоді я за, на*** приїзджі...
 • 39

  FCNT 2 February 2009, 08:41

  ти бачив шо я написав???
  плюс кілька сильних досвідчених гравців
  я не кажу що лише місцеві мюать грати - їм треба рости в майстерності з іншими
  поки будуть трабли з грошима в 1 лігу нема очго і пхатися -там побудем сезон купу бабла вгрохаєм і знову назад вернемось
  тому спочатку тре мати інфраструктуру а тоді деьс рипатись а коли команда навіть пристойної бази і дитячої школи не має то чого десь рватися.
  п.с. княжу кіндзерський продає - зі всім, з базою, з дюсш, зі всім.
  в нього фк львів є.
 • 884

  Vitaha 2 February 2009, 14:41

  FCNT Де була інфрастуктура,коли ми 10 років в вишці іграли? Дитяча школа??? Скільки Шахтьор випустив? Там а***єть інфростуктура... Кіндзерський скоро і Львів продасть,як Рабінович Арсенал, згадаєш мої слова... Ти хочеш інфрастуктури в Тернополі, коли вона в Україні є реально в столиці і в Донецьку...А на рахунок того,шо в першу лігу лізти,я згідний шо не нада... Тупо бабло піде... Хоча побачиш, що наступний сезон ми будем грати в 1-ій лізі)))
 • 39

  FCNT 2 February 2009, 18:12

  знаєш як багато хто каже
  fuck off перша ліга!!!
 • 14

  Ihor 2 February 2009, 20:40

  Хлопаки, ну вот нах тут весь базар?! Скажу як є. Криза заципила Рубая, хлопці вже довгий час ні копійки не получають, багато порозбігалось в пошуках кращого. Якщо появляться гроші то футболістів набрати без проблем - зараз купа їх без клубів. Добавлю ще те, що на мою думку багато буде залежити і від того коли відкриється Родина на БАМі.
 • 39

  FCNT 2 February 2009, 23:23

  обіцяють на березень -вони по ночам і в вихідні дні там гарують як негри.
  нових працівників не будуть набирати, всіх будуть забирати з дружби і центру, вроді дискотеки не буде бо церква через огорожу, можливо боулінг і більярд будуть.
 • 884

  Vitaha 3 February 2009, 04:09

  Криза це атмазка,пацани... Ну,*** невірю,хоч вбий, шо команда від супемаркету залежить..??? Ihor, криза не тільки Рубая цепанула,вона всіх цепанула... Анекдот знаєш: "Папа,правда,что нас кризис коснется?--- Нет,синок,он олигархов КОСНЕТСЯ,а нам с тобой пиздец... Хотів би я таку кризу,як в Рубая...)))

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів