Авторизація | Реєстрація

“Нива” розійшлася з Суспіциним

 • 21.01.2009 15:56
 • 68
 • 147130

novyna

“Нива” по-любовно розійшлася з Суспіциним

Керівництво ФК “Нива” Тернопіль вирішило не продовжувати трудові стосунки з лівим півзахисником команди Дмитром Суспіциним.
А Тарас Дурай, який діє на позиції захисника, знаходиться на зборах з луганською "Зорею".

Прес-служба ФК “Нива”

novyna

“Нива” по-любовно розійшлася з Суспіциним

Керівництво ФК “Нива” Тернопіль вирішило не продовжувати трудові стосунки з лівим півзахисником команди Дмитром Суспіциним (09.03.1985 р.н.). Незважаючи на наявність контракту з ФК, за обопільною згодою сторін, Дмитро Суспіцин отримав “вільну”.
Нагадаємо, що Дмитро народився в Кривому Розі, там ж отримав перші ази футбольної майстерності. До Тернополя він прийшов весною 2007 року, а до того виступав за “Кривбас” Кривий Ріг (вища ліга), “Кривбас-2” Кривий Ріг та “Гірник” Кривий Ріг (обидві – друга ліга).
За часи виступів за “Ниву” зумів відзначитися 14 забитими м’ячами, при чому в сезоні 2007/08 рр. з 8 голами став кращим бомбардиром клубу, а в літньо-осінній частині сезону 2008/09 рр. маючи в активі 5 голів є другим бомбардиром “Ниви” після Павла Малого, у активі якого 6 точних влучань.

Інший ж тернополянин, Тарас Дурай, відправився на збори до Туреччини у складі луганської "Зорі". Доля його контракту поки що невідома.

Прес-служба ФК “Нива”


Коментарі

 • 420

  Papulia 21 January 2009, 17:17

  Розпродадуть все краще, посилаючись на кризу і "гнити" нам в другій лізі до четвертого тисячоліття... А шкода, команда то з традиціями, та тільки Заставним і йому подібним на це м"яко кажучи насрати
 • 178

  Muerte 21 January 2009, 19:31

  Навіщо відпускати такого гравця, тай ще з діючим контрактом, хто буде грати в Ниві?????????????????????????????????????????
 • 249

  ZEPHYR 21 January 2009, 19:44

  Люди команді простіше набрати пацанів і платит їм фігню! А Суспіцину треба платити більше!
 • 1075

  aragon 21 January 2009, 20:49

  ше продадудь тараса і буде цего року не вийде нива 1 лігу точно буде 3 місті
 • 318

  Yaroslav 21 January 2009, 21:20

  Як можна бути такими тугодумами. Ви що текст жопою читаєте. Ситуація зрозуміла - Суспіцин захотів піти в інших клуб (з певних джерел - клуб Прем"єр-ліги (української, а то раптом знов не так зрозумієте)), а Нива не стала цьому мішати (вона могла і не відпустити - контракт є контракт). Чому Нива це зробила? Ну, толку від гравця, який хоче грати десь в іншому місці - маринувати його на банці і заодно платити йому за це зарплату, чекаючи моменту, коли нарешті контракт закінчиться. А якщо клуб просто розірве контракт - прийдеться платити неустойку. Тому сторони зупинилися на оптимальному для всіх варіанті. Так, Нива втратила гроші, які могла отримати за трансфер, але зекономила гроші, які прийшлося б платити по контракту. І не відомо (мені особисто), яка з цих сум більша.
  З.І. Люди, трохи думайте головою замість того, щоб писати такі дурниці в коментах. А Ви задумувалися, що ми в теперішній ситуації робитимемо в першій лізі? Знімемось в середині чемпіонату, або продуємо всім підряд. Вас тоді більше ходитиме на матчі?
 • 53

  Vovan 21 January 2009, 23:54

  Славік написав правду, його вже і так півроку тримали ... а толку він реально тут грати не хотів от і не виложувався на всі сто знав що спригне .. або не було кому заставити іграти ..
  А подався ніби за межі України. в клубі Премєр ліги доволі хорошому, дивлячись на виступи в цьому сезоні цієї команди у Діми не склалось і чухнув куди подалі звідси.
  А те що грошей не отримали це не факт, для чого всім се знати? Кому це вигідно? клубуSmile не думаю, менше знають легше сплять
 • 39

  FCNT 22 January 2009, 11:04

  я чув що його в Кримтеплицю забирають.
 • 420

  Papulia 22 January 2009, 11:51

  З вашою то логікою пацани виходить ми повинні як дурники все життя тішитись що ми круті в другій лізі. Так, це вершина вболівальницьких мрій...
 • 681

  nyvoman 22 January 2009, 13:37

  Знаєте, уся ця полеміка з приводу того чи вийде Нива в ПЛ, чи не вийде, м`яко кажучи вже в горлі сидить. Ця ситуація мені нагадує епізод з "Наша Раша": в четвертому дивізіоні бориться за виживання омський Газмяс...
 • 1250

  pacanura 22 January 2009, 15:39

  То Yaroslav&Vovan : Тобто ви за те, щоб всіх гравців які показують нормальний результат віддавали в інші команди?! Крім того, я б не сказав, шо Суспіцин аж так "не хотів грати" і його "тримали": "в літньо-осінній частині сезону 2008/09 рр. маючи в активі 5 голів є другим бомбардиром “Ниви” після Павла Малого".
  Кожен справжній фанат хоче, щоб його команда грала якнайвище, так шо я не проти, щоб Нива вийшла в 1шу лігу. І думаю шо народ не меньше буде ходити на гру з більш відомими командами.
  Висновок: Кращих бомбардирів не можна віддавати і :nyva1:

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів