«Нива» (Тернопіль) – «Дніпро» (Черкаси») – 0:0
Судді: А. Кутаков, А. Баранівський, В. Пилипенко.
Тернопіль: Паньків – Плехтяк, Дурай, Первак Путраш – Малий, Лукашук, Ніканович (Бугайчук, 85), Суспіцин – Теплий, Товкацький (Рибак, 76; Розман, 86).
Попередження: Плехтяк, 68, Путраш, 34, Теплий, 72 – Поліщук, Селезньов, Ленський (88).
Вилучення: Ленський (90, друге попередження).

Ще задовго до початку чемпіонату, більшість фахівців вважало черкаське «Дніпро» – одним з головних претиндентів на перемогу у другій лізі групі «А». Воно й не дивно, адже команда з берегів Дніпра провела у першій лізі аж 10 чемпіонатів, в той же час як у другій зіграла тільки п’ять, у двох з яких перемогала. Більше того, у 1999 році теперішній суперник «Ниви» навіть брав участь у перехідному матчі за право грати у вищій лізі. Щоправда, тоді на голову сильнішими виявилося Івапно-Франківське «Прикарпаття», яке з рахунком 3:1 переграло черкащан і виступало в наступному сезоні у вищій лізі. Варто згадати і те, що у минулому сезоні тільки через штрафні санкції ПФЛ (з команди було знято 3 очки), «Дніпро» опинилося у другій лізі. Проте у міжсезоння склад команди практично не змінився і в цьому чемпіонаті перед командою стоїть тільки одне завдання – вихід в першу лігу.
Такий великий список досягнень теоретично робив «Дніпро» фаворитом цього матчу. Проте зовсім іншої думки про це були футболісти «Ниви». До того ж у стартовому складі тернополян після двох пропущених матчів з’явився улюбленець публіки і незмінний капітан Тарас Дурай, якого на передодні дозаявило керівництво клубу. Серед інших змін, в порівнянні з попереднім матчем ще варто відзначити появу на правій стороні півзахисту Павла Малого.
Тернополяни практично з перших хвилин зустрічі нав’язали супернику свою гру. Не забарилися і небезпечні моменти, перший з яких виник вже на п’ятій хвилині. Василь Товкацький прорвався правим флангом і сильно пробив – м’яч пролетів у лічених сантиметрах вище воріт. Ще через декілька хвилин після розиграшу штрафного до воріт суперника пристрілюється Тарас Дурай – знову мимо. Проте найреальнішу нагоду відкрити рахунок втратив на 21 хвилині все той же Василь Товкацький. Наш нападник вже фактично виходив один на один з голкіпером, але, нажаль, в останній момент захисник черкащан Роман Поліщук вибити м’яча з-під ніг Товкацького. Дещо оговтавшись від такої стартової навали, черкащани провела ряд атак, в одній з яких на 32-ій хвилині Роман Поліщук намагався поцілити в ближній кут воріт, але на заваді став голкіпер Юрій Паньків. До кінця тайму гра дещо перейшла у спокійне русло, варто хіба що відзначити небезпечні пристрілки у виконанні Павла Малого та Олега Теплого.

Степан АНДРУСИШИН

Оцінка поля
- 4.

«Нива» залишається першою
Другу половину зустрічі тернопільські футболісти розпочали настільки х активно як і першу. На 53 хвилині Дмитро Суспіцин прорвався лдівим флангом і робив націлену передачу в штрафний майданчик на Олега Теплого. Проте останньому не вистачило точності, щоб вразити ворота черкащан. Далі ще декілька нагод відкрити рахунок в матчі мав наш нападник Василь Товкацький. Спочатку його прицілений удар прийнала на себе штанга, а потім просто з пустих воріт м’яч виніз захисник дніпрян Роман Ленський. Далі була ще одна перекалдина після удару Дмитра Суспіцина... Здавалося б, що після такої переваги «жовто-зелені» просто змушені були забивати і перемагати в цьому матчу, проте, напевно, за цим матчем футбольні боги спостерігали в футболках черкаського «Дніпра».
Чи не єдину нагоду забити в другому таймі черкащани мали на 65 хвилині зустрічі, коли після помилки Юрія Панківа м’яч потрапив до півзахисника «Дніпра» Антона Крамара. Останній пробивав практично по пустих воротах, але на заваді став але в цьому випадку «Ниву» врятував Віталій Первак.
Останню нагоду в матчі вирвати перемогу тернополяни втратили на 89 хвилині, коли Валерія Бугайчука, який виходив фактично віч-на–віч з голкіпером, збив Роман Ленський. Для захисника дніпрян це вже було друге попередження і він був змушений залишити маежі поля.
Таким чином матч закінчився нульовою нічиєю, але «Нива» і «Дніпро» так і залишилися лідерами чемпіонату, маючи в своєму активі по сім очок. Серед інших матчів варто відзначити першу втрату очок вінницької «Ниви», яка не змогла переграти МФК «Миколаїв». Окрім того, чергові перемоги в чемпіонаті здобули чернівецька «Буковина», рівненський «Верес» та біло-церківський «Арсенал», в скарбничці яких тепер також по сім очок.