Переможна хода “Ниви”

• 30.07.2008 15:20
  • 2
  • 6500

“Десна-2”(Чернігів) – “Нива” (Тернопіль) – 0:1 (0:1) 25 липня. 18.00. 400 глядачів. +26 градусів. Судді: Р. Кисельов, О. Паращенко, В. Жилін. Делегат ФФУ: П. Дуніхін. Тернопіль: Паньків, Лукашук, Плехтяк, Первак, Путраш, Ніканович (Іванець, 87), Бугайчук (Малий, 50), Ворона (Сокіл, 60), Суспіцин (Біскуп, 70), Теплий (Розман, 68), Товкацький (Рибак, 82). Гол: Товкацький, 34. Попередження: Кумачов, 64, 79; Рустамов, 55. Вилучення: Кумачів, 79 (2 попередження). Впевнена перемога “Ниви” у стартовому турі чемпіонату подарувала надії на не надто важкий поєдинок з другою командою чернігівської “Десни”. Більше того, не так вже і давно (а точніше – у XVI чемпіонаті) “Нива” на рівних боролася з головною командою чернігівської “Десни”, яка зараз виступає в першій лізі. Тоді в першому колі наші футболісти поступилися суперникові з рахунком 4:2. а вдома розійшлися миром 0:0. Згідно з деякими неписаними футбольними правилами, переможний склад команди не міняють. Саме такої думки дотримувався і головний наставник тернополян Віктор Ряшко. Єдиною зміною в стартовому складі стала поява на полі нападника Василя Товкацького. Через деякі труднощі, пов’язані із заявкою футболіста на участь у чемпіонаті, Василь був змушений пропустити стартовий матч “Ниви”. Втім, з’явившись у складі замість Павла Малого, Товкацький одразу зумів відзначитися голом. Але про все згодом. Те, що обидві команди були налаштовані на успіх, стало помітно з перших хвилин зустрічі. Воно і не дивно, адже “Ниві”, як одному з лідерів чемпіонату, в жодному разі не можна втрачати очок на старті чемпіонату. Натомість “Десна-2”, як дебютант професійного футболу, зовсім не хоче “бронювати” собі місце в нижній частині турнірної таблиці. До того ж свої амбіції чернігівці показали у стартовому турі чемпіонату, коли зіграли внічию з київським ЦСКА. Зазначимо, що більшість ігрового часу в цьому матчі футболісти “Десни” вели в рахунку і тільки за 15 хвилин до фінального свистка кияни врятували гру. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове

Степан АНДРУСИШИН

“Десна-2”(Чернігів) – “Нива” (Тернопіль) – 0:1 (0:1) 25 липня. 18.00. 400 глядачів. +26 градусів. Судді: Р. Кисельов, О. Паращенко, В. Жилін. Делегат ФФУ: П. Дуніхін. Тернопіль: Паньків, Лукашук, Плехтяк, Первак, Путраш, Ніканович (Іванець, 87), Бугайчук (Малий, 50), Ворона (Сокіл, 60), Суспіцин (Біскуп, 70), Теплий (Розман, 68), Товкацький (Рибак, 82). Гол: Товкацький, 34. Попередження: Кумачов, 64, 79; Рустамов, 55. Вилучення: Кумачів, 79 (2 попередження). Впевнена перемога “Ниви” у стартовому турі чемпіонату подарувала надії на не надто важкий поєдинок з другою командою чернігівської “Десни”. Більше того, не так вже і давно (а точніше – у XVI чемпіонаті) “Нива” на рівних боролася з головною командою чернігівської “Десни”, яка зараз виступає в першій лізі. Тоді в першому колі наші футболісти поступилися суперникові з рахунком 4:2. а вдома розійшлися миром 0:0. Згідно з деякими неписаними футбольними правилами, переможний склад команди не міняють. Саме такої думки дотримувався і головний наставник тернополян Віктор Ряшко. Єдиною зміною в стартовому складі стала поява на полі нападника Василя Товкацького. Через деякі труднощі, пов’язані із заявкою футболіста на участь у чемпіонаті, Василь був змушений пропустити стартовий матч “Ниви”. Втім, з’явившись у складі замість Павла Малого, Товкацький одразу зумів відзначитися голом. Але про все згодом. Те, що обидві команди були налаштовані на успіх, стало помітно з перших хвилин зустрічі. Воно і не дивно, адже “Ниві”, як одному з лідерів чемпіонату, в жодному разі не можна втрачати очок на старті чемпіонату. Натомість “Десна-2”, як дебютант професійного футболу, зовсім не хоче “бронювати” собі місце в нижній частині турнірної таблиці. До того ж свої амбіції чернігівці показали у стартовому турі чемпіонату, коли зіграли внічию з київським ЦСКА. Зазначимо, що більшість ігрового часу в цьому матчі футболісти “Десни” вели в рахунку і тільки за 15 хвилин до фінального свистка кияни врятували гру. У турнірній таблиці – три лідери Обидві команди розпочали матч дуже обережно, і кожна боялася ризикувати. Першими до воріт суперника стали пристрілюватися тернополяни. Варто відзначити удар головою Андрія Нікановича, а також “постріли” з-за меж штрафного майданчика Дмитра Суспіцина. “Десна” ж відповідала масованими “навалами” на ворота “Ниви”, що й зіграло на руку “жовто-зеленим”. Після однієї з подібних атак м’яч у центрі поля отримав Василь Товкацький. Обігравши двох захисників, наш нападник вийшов віч-на-віч з голкіпером і холоднокровно відправив м’яча у ворота “Десни”. Слід сказати, що від пропущеного гола господарі оговталися тільки в другому таймі. Схоже, що розмова з тренером у перерві пішла чернігівцям на користь, і практично 15-20 хвилин другої половини зустрічі вони впевнено володіли ігровою і територіальною перевагою. Чудові нагоди зрівняти рахунок мав Георгій Панченко, але дуже впевнено діяв у рамці воріт наш голкіпер Юрій Паньків. Гра вирівнялася у другій частині тайму, коли Віктор Ряшко зробив ряд замін. Зокрема, на полі з’явилися “свіжі” Олександр Розман, Андрій Біскуп і Павло Малий. На користь “Ниві” пішло й вилучення Валерія Кумачова, який примудрився за 15 хвилин заробити два “гірчичники”. Також варто відзначити часті підключення до атак впродовж матчу молодого захисника “Ниви” Юрія Путраша. Не менш активними були дії в нападі Павла Малого та Анатолія Ворони, проте рахунок до кінця зустрічі не змінився – 1:0 на користь тернополян. Серед інших матчів туру варто відзначити другу поспіль мінімальну перемогу вінницької “Ниви”. Команда значно підсилилася в міжсезоння, і тепер її очолює екс-наставник хмельницького “Поділля” Богдан Блавацький. Ще однією командою, в активі якої максимум очок (шість після двох турів), є черкаське “Дніпро”. Торішній представник першої ліги має в активі тільки дві перемоги з результатом 1:0 (ЦСКА, Київ, “Княжа-2” Щасливе). Також варто згадати досить несподівану поразку хмельницького “Поділля” від іллічівського “Бастіону”. До речі, після розгрому в Тернополі чимало фахівців прогнозувало дебютанту професіонального футболу роль відвертого аутсайдера. Інші матчі 2-го туру: “Дніпро” – ЦСКА – 1:0 МФК “Миколаїв” – ФК “Коростень” – 0:0 “Рось” – “Арсенал” – 2:2 “Верес” – “Оболонь-2” – 2:0 “Карпати-2” – “Буковина” – 1:3 “Бастіон” – “Поділля” – 2:1 “Княжа-2” – “Нива” В – 0:1 “Нафком” – “Єдність” (перенесено на 09.09.2008)
При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове