Своє 30-ти річчя “Нива” відсвяткувала матчем з “Металістом”

“Нива” (Тернопіль) – “Металіст” (Харків) – 1:1
Тернопіль:
Паньків (Вірковський, 46), Рябченко, Малик (Рибак, 55), Лукашук (Ворона, 46), Лівіцький (Сокіл, 77), Бугайчук (Семенець, 65), Ніканович (Товкацький, 46), Плехтяк (Біскуп, 46), Суспіцин (Ільчишин, 46), Саркіс, Шелест.
Голи: Рикун (60), Товкацький (65).
У рамках святкування 30-річчя клубу тернопільська “Нива” зіграла товариський матч з бронзовим призером чемпіонату України з футболу харківським “Металістом”. Надзвичайно приємно, що майбутній учасник єврокубків приїхав до Тернополя основним складом. Не було в “основі” лише одного гравця – центрального захисника, сенегальця Папа Гойє.
Незважаючи на дощову погоду, побачити бій футболістів двох команд зібралося близько п’яти тисяч глядачів. І, слід сказати, розчарованих у видовищі ми не виявили, адже на полі з’явилися такі зірки українського футболу як Олександр Рикун, Андрій Конюшенко, Едмар та кращий нападник минулого українського чемпіонату Марко Девіч. З самого початку гості намагались здобути перевагу та забити швидкого гола. Тому вже в першому таймі воротареві “Ниви” Юрію Паньківу довелося відбити кілька дуже небезпечних ударів. Особливо запам’ятався штрафний у виконанні Джексона, після удару якого тільки перекладина завадила м’ячу потрапити в ворота. Втім, побачити голи глядачі змогли тільки в другому таймі. Після фолу над Марком Девічем арбітр призначив стандарт неподалік нашого штрафного майданчика. До м’яча підійшов Олександр Рикун і майстерно “поклав” м’яча в ворота “Ниви”. Проте наші футболісти не злякалися іменитого суперника і впевнено кинулися поквитатись. Один із новачків команди Анатолій Ворона (попередній клуб – “Зімбру”, Молдова) сильно пробив метрів з тридцяти, і голкіпер “Металіста” Ігор Бажан не зумів зафіксувати м’яча в руках. Саме в потрібний час і в потрібному місці опинився ще один новачок команди Василь Товкацький (попередній клуб – “Кримтеплиця”, Молодіжне), який і переправив м’яча в ворота суперника. Протягом останніх хвилин матчу футболісти “Металіста” втратили кілька гарних моментів, щоб вирвати перемогу. Небезпека підстерігала “жовто-зелених” у другій доданій хвилині, коли м’яч після удару головою Робенка потрапив і стійку. А вже за мить пролунав фінальний свисток, який зафіксував бойову нічию – 1:1.

При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове