Двобій за друге місце

• 26.06.2008 20:00
  • 8
  • 6873

У вирішальній грі XVII чемпіонату України з футболу тернопільська “Нива” перемогла свого конкурента в боротьбі за срібні нагороди і тим самим змогла завершити сезон на другому місці “Нива” (Тернопіль) – “Поділля” (Хмельницький) – 2:1 (0:1). 20 червня. 17.30. Міський стадіон. 5100 глядачів. 27 градусів. Оцінка поля: 3. Судді: О. Лаврів (Івано-Франківськ), Р. Криницький, О. Ставнічук (обидва – Чернівці). Делегат ФФУ: В. Кошура (Чернівці). Тернопіль: Паньків, Гринченко, Дурай-к, Задорожний, Вишталюк, Лукашук (Ніканович, 67), Саркіс (Лівіцький, 88), Бугайчук (Горбань, 34), Сокіл (Семенець, 63), Кундель (Біскуп, 69), Герасименко (Рибак, 81). Голи: Сендель, 31; – Герасименко, 53, Семенець, 84. Попередження: Сокіл, 53; Кундель, 68; Семенець, 85; Рибак, 86; – Сергеєв, 42; Балицький, 63; Гамарник, 66; Яремчук, 77. Матч двох сусідів по турнірній таблиці (та й не тільки по турнірній) викликав неабиякий ажіотаж серед вболівальників. Загалом на трибунах нараховувалося більше п’яти тисяч глядачів, серед яких був і численний “десант” з Хмельницького – 80 вболівальників. Також за грою спостерігали міські голови двох міст – Роман Заставний з Тернополя та Сергій Мельник з Хмельницького. Великий інтерес до матчу викликало особливе розміщення цих двох команд у турнірній таблиці, адже переможець матчу фактично гарантував собі друге місце XVII чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи “А”. Якщо тернополян влаштовувала в цьому матчі нічия, то гості готові були грати тільки на перемогу. І це було помітно буквально з перших хвилин зустрічі. Хмельничани змогли нав’язати господарям свою гру. А на 31-ій хвилині матчу глядачі побачили справжній футбольний шедевр у виконанні Олексія Сенделя, який потужно і влучно пробив метрів з 25-ти зі штрафного – 0:1 на користь “Поділля”.

У вирішальній грі XVII чемпіонату України з футболу тернопільська “Нива” перемогла свого конкурента в боротьбі за срібні нагороди і тим самим змогла завершити сезон на другому місці “Нива” (Тернопіль) – “Поділля” (Хмельницький) – 2:1 (0:1). 20 червня. 17.30. Міський стадіон. 5100 глядачів. 27 градусів. Оцінка поля: 3. Судді: О. Лаврів (Івано-Франківськ), Р. Криницький, О. Ставнічук (обидва – Чернівці). Делегат ФФУ: В. Кошура (Чернівці). Тернопіль: Паньків, Гринченко, Дурай-к, Задорожний, Вишталюк, Лукашук (Ніканович, 67), Саркіс (Лівіцький, 88), Бугайчук (Горбань, 34), Сокіл (Семенець, 63), Кундель (Біскуп, 69), Герасименко (Рибак, 81). Голи: Сендель, 31; – Герасименко, 53, Семенець, 84. Попередження: Сокіл, 53; Кундель, 68; Семенець, 85; Рибак, 86; – Сергеєв, 42; Балицький, 63; Гамарник, 66; Яремчук, 77. Матч двох сусідів по турнірній таблиці (та й не тільки по турнірній) викликав неабиякий ажіотаж серед вболівальників. Загалом на трибунах нараховувалося більше п’яти тисяч глядачів, серед яких був і численний “десант” з Хмельницького – 80 вболівальників. Також за грою спостерігали міські голови двох міст – Роман Заставний з Тернополя та Сергій Мельник з Хмельницького. Великий інтерес до матчу викликало особливе розміщення цих двох команд у турнірній таблиці, адже переможець матчу фактично гарантував собі друге місце XVII чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи “А”. Якщо тернополян влаштовувала в цьому матчі нічия, то гості готові були грати тільки на перемогу. І це було помітно буквально з перших хвилин зустрічі. Хмельничани змогли нав’язати господарям свою гру. А на 31-ій хвилині матчу глядачі побачили справжній футбольний шедевр у виконанні Олексія Сенделя, який потужно і влучно пробив метрів з 25-ти зі штрафного – 0:1 на користь “Поділля”.  Контратаки дали свої результати Гра “жовто-зелених” у першому таймі запам’яталася численними гострими контратаками, після деяких тернополяни просто змушені були забивати. Зокрема, Андрій Герасименко по-бразильськи віддав передачу п’ятою на Дмитра Саркіса, якою вивів нашого півзахисника віч-на-віч з голкіпером подолян. На жаль, удар Дмитра не вдався, і м’яч став легкою здобиччю Костянтина Дудника. “Пробити” ворота “Поділля” нашим футболістам вдалося аж у другому таймі. На 53-ій хвилині гри, після помилки хмельницьких півзахисників, Андрій Герасименко прорвався до воріт “Поділля” і влучно пробив у кут воріт. За такої ситуації хмельницьким футболістам фактично нічого було втрачати, і вони пішли у “ва-банк”, що й посприяло тернополянам. Грамотно обороняючись, “жовто-зелені” змогли організувати чудову контратаку, в якій відзначився Богдан Семенець. Наш юний футболіст влучно пробив повз воротаря, і м’яч, відбившись від стійки, потрапив у ворота. Таким чином, футболісти “Ниви” здобули для себе дуже важливу перемогу в останньому матчі чемпіонату, яка гарантувала нашій команді “срібні” нагороди першості. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.