“Нива” обіграла “Нафком”

• 03.06.2008 18:27
  • 2
  • 6037

“Нафком” (Бровари) – Нива” (Тернопіль) – 0:2 (0:1) 30 травня. 17.00. 500 глядачів. Оцінка поля: 3. Температура: +23. ТЕРНОПІЛЬ: Паньків, Дурай-к, Гринченко, Задорожний, Вишталюк (Бугайчук, 86) Лукашук (Біскуп, 81) Ніканович (Рибак, 86), Сокіл (Семенець, 84), Кундель, Саркіс (Семенина, 90+1), Герасименко (Сливка, 66). Судді: І. Токаренко, В. Папірович, А.Папірович. Попередження: Панченко, 16; Негерей, 71. – Сокіл, 45. Голи: Задорожний, 44; Кундель, 75. До звітного матчу футболісти двох команд підійшли в різному стані і з різним настроєм.. Якщо гравці “Нафкому” за п’ять днів до нього суперничали з “Єдністю” (0:2 поступилися броварчани), то футболісти “Ниви” мали аж три тижні на відновлення сил після не менш виснажливої гри з “Вересом”. Можливо саме цей факт дався взнаки, адже тернопільські спортсмени виглядали значно свіжішими й активнішими на полі, ніж їхні суперники. Декілька хвилин “розвідки”, і наші футболісти заволоділи ігровою перевагою. Першим до воріт броварчан почав “пристрілюватися” Тарас Дурай, який вже на сьомій хвилині завдавав небезпечного удару. Згодом пробивали по воротах “Нафкому” Дмитро Саркіс, Андрій Ніканович, Сергій Задорожний, проте до взяття воріт це не призвело. Єдине, на що спромоглися господарі, – контрвипад у виконанні Романа Негерея, який на 28-ій хвилині прорвався флангом і “розстрілював” Юрія Панькова – м’яч пролетів повз воріт. Наприкінці тайму футболісти “Ниви” почали відверту “навалу” на ворота господарів, і це дало свої плоди. За хвилину до перерви, після серії ударів по воротах “Нафкому,” м’яч відскочив до Сергія Задорожного, і той гарматним пострілом з лінії штрафного майданчика “поклав” м’яча в правий кут воріт. У другому таймі футболісти “Ниви” ще більше додали у грі, створивши значно більше голевих моментів біля воріт суперника. Один із таких і завершився другим голом. Героєм цього епізоду став наш півзахисник Максим Кудель, який обіграв трьох гравців “Нафкому” і точним ударом переправив м’яча у ворота. Другий пропущений гол дещо додав активності “Нафкому”, але змінити перебіг подій на полі броварчани вже не змогли. Натомість тернополяни мали непогану нагоду збільшити свою перевагу, але дещо забракло точності ударові Івана Сливки (він завдавав його за кілька метрів від воріт суперника). При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.