“Нива” повертається на другу сходинку

• 21.05.2008 15:32
  • 3
  • 5727

“Верес” (Рівне) – Нива” (Тернопіль) – 1:2 (0:1) 16 травня. 17.00. 1500 глядачів. Оцінка поля: 3. Температура: 22. ТЕРНОПІЛЬ: Паньків, Дурай-к, Гринченко (Біскуп, 78), Лівіцький, Вишталюк, Лукашук (Ніканович, 86), Сокіл (Лопушняк, 65), Кундель, Горбань, Герасименко (Рибак, 76), Сливка (Саркіс, 24). Судді: С. Приступа, В. Тіпанов, А.Литвин. Попередження: Шевчук, 61; Герус, 81; Колаковський, 18; Лавренюк, 45. – Грінченко, 12; Паньків, 35. Голи: Сливка, 22; Любар, 80; Рибак, 88. Зустріч із рівненським “Вересом” була надзвичайно важливою для футболістів “Ниви”, адже наші гравці вже добряче забули смак перемоги і їхня без виграшна серія нараховувала три матчі. Тому на поле “жовто-зелені” вийшли вийшли тільки за перемогою і практично з перших хвилин заволоділи ігровою і територіальною перевагою. Не забарився і перший гол, автором якого став Андрій Сливка. Наш форвард, отримавши пас з центру штрафного, точно пробив з гострого кута. Проте практично одразу після такого вдалого моменту наш нападник травмувався і був замінений на Дмитра Саркіса. Зайнявши позицію правого півзахисника, Дмитро ще більше загострив гру нашої команди. Небезпечно пробивали по воротах господарів Андрій Гринченко, Тарас Дурай, Максим Кундель. Проте найреальнішу нагоду збільшити рахунок втратив наприкінці тайму Андрій Герасименко, який отримав чудовий пас від Андрія Гринченка, але з кількох метрів пробив вище воріт. Єдину в першому таймі нагоду “розпечатати” ворота “Ниви” футболісти “Вересу” мали на 35-ій хвилині зустрічі. Після удару зі штрафного м’яч влучив у руку комусь із захисників нашої команди. Пенальті! У цьому випадку “на висоті” був наш голкіпер Юрій Паньків, який зумів перевести удар Володимира Ткачука у лівий кут воріт на кутовий. Другий тайм можна назвати менш насиченим яскравими моментами біля обох воріт. Виняток – майстерний удар Максима Кунделя, який парирував голкіпер “Вересу”, а також потужний постріл метрів із 35-ти зі штрафного Тараса Дурая – вище воріт. Але, як з’ясувалося згодом, всю інтригу зустрічі футболісти притримали на останню десятихвилинку. На 80-ій хвилині нападник “Вересу” Олександр Любар прорвався крізь центр захисту “Ниви” і з лінії штрафного майданчика завдав точного удару в правий від Панькова кут воріт. На якусь мить здалося, що “Нива” може втратити очки і в цьому матчі. Але зовсім іншої думки дотримувалися наші футболісти. Зокрема, Дмитро Саркіс, який точною передачею з флангу один на один вивів Василя Рибака. Голкіпер “Вересу” відбив перший удар нашого форварда, але, на щастя, м’яч знову відскочив до Василя Рибака і далі “зрекошетив” уже у ворота. Фінальний свисток арбітра зустрічі зафіксував другу перемоги тернопільської команди під керівництвом Вікторя Ряшка. Не менш приємна новина чекала наших футболістів з Білої Церкви, де хмельницьке “Поділля” зазнало поразки від місцевого “Арсеналу”. Таким чином, “Нива” змогла повернутися на другу сходинку турнірної таблиці. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.