“Нива” опустилася на третє місце

• 14.05.2008 16:22
  • 13
  • 11702

“Нива” (Тернопіль) – “Динамо-3” (Київ) – 2:2 (1:1) 10 травня. 17.00. Міський стадіон. 3800 глядачів. 15 градусів. Оцінка поля – 4. Тернопіль: Паньків, Дурай-к, Гринченко (Біскуп, 84), Лівіцький, Лукашук, Сокіл (Семенина, 66), Кундель, Герасименко (Сливка, 73), Саркіс (Семенець, 60), Ніканович (Горбань, 60), Вікарюк. Судді: А. Грисьо, Я Куш, Ю. Синишин. Делегат ФФУ: Ю. Скорейко. Попередження: Гринченко, 34; Рудюк, 40; Козлов, 81. Голи: Погребняк, 6; Вікарюк, 30 (п); Сахневич, 56; Дурай, 88. Третю гру поспіль тернопільська “Нива” не може здобути перемогу в матчах чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Цього разу нашим футболістам не вдалося переграти третій склад київських “динамівців”, які значно поступаються їм у віці (столична команда сформована з 17-19-річних юнаків). Уже з перших хвилин зустрічі було помітно, що “динамівці” налаштовані на боротьбу і без зароблених очок навіть не думають залишати поле. Беззаперечним доказом вищесказаного став гол Дмитра Погребняка, який він забив на шостій хвилині матчу, після подачі кутового. Зауважимо, що це вже третій м’яч впродовж весняної частини чемпіонату, який гравці “Ниви” пропустили після розіграшів стандартів (“Буковина” – штрафний удар, “Княжа” – кутовий). Проте навіть забивши швидкого гола, “динамівці” не заспокоїлися: на одинадцятій хвилині тільки перекладина врятувала ворота тернополян від неминучого гола – метрів із 25-ти пробивав Вадим Воронченко. Після такого “холодного душу” в дебюті матчу футболісти нашої команди дещо активізувалися і створили біля воріт гостей кілька небезпечних моментів. Спочатку після навісу Дмитра Саркіса ледь не переправив м’яча в ворота Олег Вікарюк, а вже через кілька хвилин пробивав і сам Дмитро – вище воріт. В актив Дмитра Саркіса можна записати і “зароблений” пенальті, адже саме після його удару шкіряний знайшов у штрафному майданчику суперника руку автора першого гола “динамівця” Дмитра Погребняка. До м’яча підійшов Олег Вікарюк і чітко відправив його у лівий нижній кут воріт гостей. Нагадаємо, це вже четвертий гол нашого форварда у восьми матчах (причому у грі з “Княжою” він вийшов на поле тільки на 86-ій хвилині). Решта першого тайму нічим особливим не запам’яталася, хіба що небезпечним проходом Андрія Сахневича крізь увесь захист тернополян. На щастя, його небезпечний простріл “узяв” наш голкіпер Юрій Паньків. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.

Степан АНДРУСИШИН

“Нива” (Тернопіль) – “Динамо-3” (Київ) – 2:2 (1:1) 10 травня. 17.00. Міський стадіон. 3800 глядачів. 15 градусів. Оцінка поля – 4. Тернопіль: Паньків, Дурай-к, Гринченко (Біскуп, 84), Лівіцький, Лукашук, Сокіл (Семенина, 66), Кундель, Герасименко (Сливка, 73), Саркіс (Семенець, 60), Ніканович (Горбань, 60), Вікарюк. Судді: А. Грисьо, Я Куш, Ю. Синишин. Делегат ФФУ: Ю. Скорейко. Попередження: Гринченко, 34; Рудюк, 40; Козлов, 81. Голи: Погребняк, 6; Вікарюк, 30 (п); Сахневич, 56; Дурай, 88. Третю гру поспіль тернопільська “Нива” не може здобути перемогу в матчах чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Цього разу нашим футболістам не вдалося переграти третій склад київських “динамівців”, які значно поступаються їм у віці (столична команда сформована з 17-19-річних юнаків). Уже з перших хвилин зустрічі було помітно, що “динамівці” налаштовані на боротьбу і без зароблених очок навіть не думають залишати поле. Беззаперечним доказом вищесказаного став гол Дмитра Погребняка, який він забив на шостій хвилині матчу, після подачі кутового. Зауважимо, що це вже третій м’яч впродовж весняної частини чемпіонату, який гравці “Ниви” пропустили після розіграшів стандартів (“Буковина” – штрафний удар, “Княжа” – кутовий). Проте навіть забивши швидкого гола, “динамівці” не заспокоїлися: на одинадцятій хвилині тільки перекладина врятувала ворота тернополян від неминучого гола – метрів із 25-ти пробивав Вадим Воронченко. Після такого “холодного душу” в дебюті матчу футболісти нашої команди дещо активізувалися і створили біля воріт гостей кілька небезпечних моментів. Спочатку після навісу Дмитра Саркіса ледь не переправив м’яча в ворота Олег Вікарюк, а вже через кілька хвилин пробивав і сам Дмитро – вище воріт. В актив Дмитра Саркіса можна записати і “зароблений” пенальті, адже саме після його удару шкіряний знайшов у штрафному майданчику суперника руку автора першого гола “динамівця” Дмитра Погребняка. До м’яча підійшов Олег Вікарюк і чітко відправив його у лівий нижній кут воріт гостей. Нагадаємо, це вже четвертий гол нашого форварда у восьми матчах (причому у грі з “Княжою” він вийшов на поле тільки на 86-ій хвилині). Решта першого тайму нічим особливим не запам’яталася, хіба що небезпечним проходом Андрія Сахневича крізь увесь захист тернополян. На щастя, його небезпечний простріл “узяв” наш голкіпер Юрій Паньків. Дурай пішов у напад і забив  Не зовсім вдало розпочалася для тернополян і друга половина зустрічі – вже на 11-ій хвилині лівим флангом небезпечно прорвався 17-річний Сергій Шевчук і віддав ювелірну передачу на Андрія Сахневича. Останньому нічого не залишалося, як переправити м’яча в пусті ворота “Ниви”. Після такого перебігу подій на полі наставник нашої команди Віктор Ряшко робить ряд замін. На полі з’явилися “свіжі” Сливка, Семенина, Семенець, Біскуп і Горбань. За десять хвилин до фінального свистка Андрій Сливка небезпечно пробив головою, але м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт. Після цього “Нива” фактично пішла ва-банк і наш захисник Тарас Дурай зайняв місце правого нападника. Як з’ясувалося згодом, саме його гарматний постріл у рамку воріт “динамівців” і допоміг “Ниві” уникнути поразки на власному полі. Тернополяни могли і вирвати перемогу в суперника, але вже на третій доданій хвилині не вистачило точності ударові півзахисника “Ниви” Андрієві Горбаню. Серед інших матчів 24-го туру хочеться відзначити впевнену перемогу “Княжої” над попереднім кривдником “Ниви”, чернівецькою “Буковиною”, з рахунком 5:0. Також здобуло чергову перемогу хмельницьке “Поділля”, яке вийшло на другу сходинку турнірної таблиці і тепер на одне очко випереджає нашу команду. Наступну зустріч наші футболісти зіграють на виїзді 16 травня з рівненським “Вересом”.  Інші матчі 24 туру: “Єдність” – “Верес” – 1:0 “Княжа” – “Буковина” – 5:0 “Рось” – “Енергія” – 1:1 “Нива-Світанок” – “Арсенал” – 1:0 “Поділля” –“Нафком” – 2:0 ФК “Коростень” – “Нафтовик” – +:- “Оболонь-2” – “Карпати-2” – 3:1 При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.