“Карпати” знову програли футбол...”

• 28.04.2008 10:11
  • 3
  • 5774

“Карпати-2” – Нива” (Тернопіль) – 0:5 23 квітня. 16.00. Стадіон “Хімік” 300 глядачів. Оцінка поля: 3, Температура: 10 ТЕРНОПІЛЬ: Паньків (Вірковський, 77), Дурай-к, Задорожний, Гринченко, Горбань (Біскуп, 60), Лукашук (Рибак, 80), Ніканович (Лівіцький, 74), Саркіс, Сокіл (Семенець, 60), Герасименко (Кривий, 65), Вікарюк (Сливка, 68). Судді: М. Митровський, І. Староста, Р. Криницький. Попередження: Куцяба, 60, Родін, 76, Чоба, 39, – Дурай, 49. Голи: Вікарюк, 5, 34; Герасименко, 20; Сливка, 75; Рибак, 88. Напевно, мало хто сумнівався в тому, що футболістам “Ниви” у матчі з “Карпатами-2” не вдасться здобути три очки до своєї скарбнички, адже суперник далеко не з найсильніших, до того невдало провів стартові матчі сезону – чотири поразки в п’яти матчах. Втім, навіть найпалкіші вболівальники нашої команди не сподівалися, що підсумковий рахунок гри може бути аж 5:0. З більшим рахунком у в XVII чемпіонаті “Нива” перегравала тільки в “Нафтовика” – 8:1 (3 жовтня, 11 тур). Незважаючи на дощ, який тривав практично протягом всього матчу, футболісти “Ниви” буквально з перших хвилин зустрічі взялися за свою справу. Тотальна перевага нашої команди над суперником втілилася у забитий гол вже на п’ятій хвилині зустрічі, коли Олег Вікарюк після подачі кутового точним ударом головою переправив м’яч у сітку воріт гостей. Ще красивішим виявився другий гол “Ниви” у виконанні Андрія Герасименка, який зльоту точно пробив з лінії штрафного майданчика. Незважаючи на таку впевнену перевагу у рахунку наші футболісти і далі продовжували наступ на ворота господарів і цілком логічним виявився і третій гол в матчі. Навісну передачу з флангу Андрія Горбаня замкнув все той же Олег Вікарюк. Нагадаємо, у міжсезоння Олег був найрезультативнішим футболістом у складі нашої команди і дуже приємно, що у матчі з “Карпатами-2” він записав до свого активу перших два гола в офіційних матчах. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове. Степан АНДРУСИШИН

“Карпати-2” – Нива” (Тернопіль) – 0:5 23 квітня. 16.00. Стадіон “Хімік” 300 глядачів. Оцінка поля: 3, Температура: 10 ТЕРНОПІЛЬ: Паньків (Вірковський, 77), Дурай-к, Задорожний, Гринченко, Горбань (Біскуп, 60), Лукашук (Рибак, 80), Ніканович (Лівіцький, 74), Саркіс, Сокіл (Семенець, 60), Герасименко (Кривий, 65), Вікарюк (Сливка, 68). Судді: М. Митровський, І. Староста, Р. Криницький. Попередження: Куцяба, 60, Родін, 76, Чоба, 39, – Дурай, 49. Голи: Вікарюк, 5, 34; Герасименко, 20; Сливка, 75; Рибак, 88. Напевно, мало хто сумнівався в тому, що футболістам “Ниви” у матчі з “Карпатами-2” не вдасться здобути три очки до своєї скарбнички, адже суперник далеко не з найсильніших, до того невдало провів стартові матчі сезону – чотири поразки в п’яти матчах. Втім, навіть найпалкіші вболівальники нашої команди не сподівалися, що підсумковий рахунок гри може бути аж 5:0. З більшим рахунком у в XVII чемпіонаті “Нива” перегравала тільки в “Нафтовика” – 8:1 (3 жовтня, 11 тур). Незважаючи на дощ, який тривав практично протягом всього матчу, футболісти “Ниви” буквально з перших хвилин зустрічі взялися за свою справу. Тотальна перевага нашої команди над суперником втілилася у забитий гол вже на п’ятій хвилині зустрічі, коли Олег Вікарюк після подачі кутового точним ударом головою переправив м’яч у сітку воріт гостей. Ще красивішим виявився другий гол “Ниви” у виконанні Андрія Герасименка, який зльоту точно пробив з лінії штрафного майданчика. Незважаючи на таку впевнену перевагу у рахунку наші футболісти і далі продовжували наступ на ворота господарів і цілком логічним виявився і третій гол в матчі. Навісну передачу з флангу Андрія Горбаня замкнув все той же Олег Вікарюк. Нагадаємо, у міжсезоння Олег був найрезультативнішим футболістом у складі нашої команди і дуже приємно, що у матчі з “Карпатами-2” він записав до свого активу перших два гола в офіційних матчах. У складі господарів найактивнішим був Володимир Табун, який спромігся нанести екс-гравцю “Карпат-2” Юрію Паньківу два удари, але вони не скликали особливих труднощів для нашого голкіпера. Хотілось би ще відзначити надзвичайно красивий удар нашого півзахисника Андрія Нікановича, який метрів з 35-ти влучив у хрестовину воріт “Карпат-2”. Друга половина зустрічі розпочалася у рівній боротьбі і проходила переважно в центрі поля. Прикро, що саме в такій в’язкій боротьбі отримав попередження наш капітан Тарас Дурай і тепер пропустить наступну гру з “Енергією” з Південноукраїнська. Після 60-ї хвилини новий наставник “Ниви” Віктор Ряшко вирішив побачити у грі якомога більше гравців. Тому і не дивно, що в проміжку у 20 хвилин, на полі з’явилося аж семеро “свіжих” футболістів. Ще більш приємніше те, що одразу в гру “вписалися” наші форварди Іван Сливка та Василь Рибак, які змогли відзначитися у матчі забитими голами. Так, на 75 хвилині матчу Іван Сливка впевнено увірвався в штрафний майданчик воріт господарів і потужно пробив у ближній кут воріт. Натомість Василь Рибак виявився найспритнішим після подачі кутового і головою переправив м’яч у сітку воріт “Карпат-2”. При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове. Степан АНДРУСИШИН Інші матчі 21 туру: “Рось” – “Княжа” – 1:3 “Енергія” – “Єдність” – 0:3 “Буковина” – ФК “Коростень” – 1:2 “Динамо-3” – “Поділля” – 1:4 “Верес” – “Нива-Світанок” – 1:1 “Нафтовик” – “Арсенал” – -:+ “Нафком” – “Оболонь-2” – 2:1