Авторизація | Реєстрація

Зустріч з правоохоронцями

 • 14.04.2008 13:42
 • 29
 • 16873

16 квітня, у середу, на Центральному Стадіоні о 15:00 відбудеться зустріч правоохоронних органів із фанатами, з метою роз'яснювальної роботи. Делегація повинна бути не меншою за 10 людей.
У випадку неявки буде розглядатись питання про недопущення фанатів на стадіон на матч з "Россю".

Керівництво ФК "Нива"


Коментарі

 • 45

  Yurk0 17 April 2008, 10:44

  http://20minut.ua...
 • Yaroslav

  Yaroslav 17 April 2008, 13:34

  Про шо ви говорите. Почитайте сьогоднішні 20 хвилин. Це була зустріч міліції із завучами шкіл. Яка картотека, яка очна ставка з негром... А щодо роз з кельтськими хрестами, то кельтські хрести зображувалися ще до нашої ери, а неофашизм виник в 60 роках 20-го століття. І загалом усюди кельтський хрест є націоналістичним символом. А в католицькій церкві він є священним оберегом і асоціюється з св.Георгом, який охрестив Британію.
 • Лампочка

  Лампочка 17 April 2008, 14:54

  "...запросити вже на домашній матч з Россю чорношкірих студентів, розмістити їх поряд прямо за воротами..."
  веліколєтна стратегія...
  згодом проведем гейпарад в тернополі шоб показати свою терпимість на який шановний пан поведе своїх синочків.. потім ми всі станем у фудбольну стінку і синхронно нагнемся.. нас будуть їбати в дупу без люрикантів.. а ми тим часом читатимемо посібник "українська літературна мова" і уникатимемо образ в сторону партнерів..

  поряд з кліткою чорношкірих за воротами буде клітка азіатів.. фудболісти повдягають кіпи.. потім фіміністки профедуть мітинг за те щоб половина складу ниви мала пизду між ногами..

  і всі ви долбойоби.

  якшо скіни винять у всіх своїх нещастях чорних (шо є їхньою помилкою) то винете у всіх своїх нещастях скінів (шо є вашою помилкою) ви собі прикиньте скільки з вашого боку честі і уваги до "кучки малолітніх птушників" вони і я разом з ними горді за себе.. а за зрив євро 2012 візьме на себе відповідальність група дітей з мікрорайону канади. А в нато україну не візьмуть саме через Мене. так і знайте..
 • 76

  wiNNer 17 April 2008, 15:13

  Хто ходив? Шо там було? Шо казали?
 • 757

  abba 17 April 2008, 23:36

  До Лампочки (to LAMP)
  Володимир.
  Як ви можете здогадуватись я ще десь працюю, тому відповідаю з запізненням.
  Не применшуйте значимість ні фан-сектору, ні свою власну. Ви несете повну відповідальність за свою власну долю в майбутньому, за долю своїх майбутніх дітей, а навіть відповідальні за майбутнє суспільство. А для початку маленький тест. Вже зараз ви повинні замислитись! А чи готові ви показати своїм батькам текст вашого влучного коментаря? Зі своїм сином (буде напевно тяжко) ми вже якось спробуємо розібратись. Правда, напевно прийдеться окремо йому пояснити, що навіть в «продвинутих» ПТУ-шників бувають помилки при написанні таких важливих слів як люБрикант (від англ. lubrication). Зрештою, ви могли банально помилитись в автоматичному перекладі, використовуючи якийсь «лівий» soft при відвідинах чергового, надіюсь повчально-наукового, голландського сайту про «голубий вагон»…
  Я думаю на цьому досить. Бо далі ми можемо зайти в спільну пастку, після якої виникне питання - а як бути з ЖОВТО-ЗЕЛЕНІ …! – ЗЕЛЕНО-ЖОВТІ…!? або з ОЕ …! – ЕО…!?
  Нас, таких різних, об’єднує одне – ставлення до гри мільйонів і до свого клубу. І ми, я так думаю, не повинні, доходячи до-хрипоти, б’ючи себе в груди, доводити, що саме він більше любить НИВУ!
  І ще про значимість... Чи є невеличка группка людей чимось важливим? Я відповім – ТАК! Тим більше, коли люди об’єднані ідеєю. Скажіть відверто самі собі хіба ви не вважаєте себе самих значущою силою? Справа в іншому – як її використати ї куди направити? Покопайтеся в не такому вже далекому минулому. З чого розпочалася війна на Балканах між, здавалось дружніми народами. Що змушені були взяти в руки ultras хул чи fan «Червоної Звєзди» і «Партизана» З чого все розпочалось (принаймні було використано як привід)?... Я особисто двома руками підтримую бориспільський лозунг (авторам окрема подяка): «Сила не в грошах – Сила в КОМАНДІ !»
  З Платіні і з Суркісом особисто не знайомий, тому видається мені, що право на проведення ЄВРО Україна отримала, або ж перехопила у тої самої Італії після яких подій?
  Питання безпеки при проведенні будь-яких масових акцій (згадай події з спаленими авто у Франції, повторюсь з Італією, протиурядові виступи в Угорщині) це напевно питання номер один. А при стані наших доріг, відсутність інфраструктури повній неготовності стадіонів, ще почне хтось розкручувати питання проявів расової нетерпимості…
  За часів Лєніна – Сталіна вже б давно запідозрили увесь фан-рух (після подій в Харкові та Львові) у отриманні хабарів з Італії, Угорщини, а то може із Польщі, щоб могла «заспівати solo».
  Прошу окремо відзначити, що я не звинувачую ні фанів ні просто уболівальників (являючись по-суті таким-же) в жодному побитті кого б не будь. Побиття – це справжнісінький кримінал, і питання правоохоронців. Мене турбують три моменти.
  По-перше: чи являються (як варіант - чи потребують доведення) викрики (воплі)_в адресу Лакі Ідахора в матчі з Таврією на трибунах з накриттям: «…- Мавпу З Поля…!» Чи є це вищезгаданим проявом нетерпимості? (до-речі: за це так само передбачена відповідальність)
  По-друге: можливо тоді наш рівень – Кристал(Чортків) : Птахофабрика(Гаї) - там ще якийсь час ми не побачимо «зайвих» легіонерів.
  По-третє: як бути батькам з дітьми (тренерам з ДЮСШ і юній зміні) – теж окремий сектор?

  На останок. Мої слова направлені до аудиторії, яка здатна мислити. Всіх решта – можете не турбуватись, і не тратити даремно свій дорогоцінний час, адже в світі існує скільки різних забав. Для прикладу, краще візьміть в любому пошуковому сайті в віконці Search наберіть … пися, попа, циці…, беріть Машу Кулачкову і гарно проведіть свій вечір…
  P.S. До Лампочки. Мені здається, що ти ще можеш мислити. А обломувати співрозмовника по-типу: Сам Дурак напевно це найпростіше. Світла тобі більше в розумі і доброти в серці.
  НИВА НАЗАВЖДИ!
  Окремо дякую FCNT за надіслане повідомлення зрозуміле і чітке. Зі своєї сторони додатково скажу, що мені не байдужа доля Команди і Клубу, його вболівальників (зі стажем чи зовсім юних), доля Тернополя чи навіть обличчя України, рівно думка про неї в світі.
 • 121

  Wolf 18 April 2008, 11:35

  abba ти тут багато розумного написав, але ідея з чорним сектором і подальша фантазія про матч та увагу до нього усієї світової спільноти виглядає дуже наївно і утопічно.(на мою думку)
 • 121

  Wolf 18 April 2008, 11:37

  abba і ше одне: "Краткость-сестра таланта"Wink
 • Лампочка

  Лампочка 19 April 2008, 13:20

  Вульф + 1
  "Краткость-сестра таланта"

  абба хуяба - в мене є ціла книга про війну на балканах і про те якими боками туди замішані хулігани згаданих тобою коменд
  викласти її прям тут..

  + стимулювати неповнолітніх птушників до анонізму це з твого броку некомпетентно і дещо збочено. Але зважаючи на ідеологію яку ти сповідуєш.. то такого роду збочення є закономірним і логічним зважаючи на те що підараси одні з головних поборників нетерпимості і ксенофобії
 • надєжда здихає паслєдня

  надєжда здихає паслєдня 19 April 2008, 13:26

  33-річна мешканка Мілана Джузеппіна Паськуаліно-ді-Марінео, племінниця одного з відомих італійських акторів, вирішила провести миротворчу акцію під назвою "Наречені в подорожі". Суть акції полягала в тому, що Джузеппіна з своєю подругою Сільвією Моро у вінчальних сукнях рухалися до пункту призначення автостопом, маючи намір досягти Тель-Авіва. Таким чином вона збиралася довести, що люди у всьому світі однаково миролюбні, і відмінності в націях і релігіях нічого не значать. Художниця проїхала Італію, балканські країни і дісталася до Туреччини.

  Але тут толерантне ставлення до неї і закінчилося. Турецька поліція встановила, що художниця сіла в машину 38-річного громадянина Туреччини на стоянці одній з автозаправок недалеко від Стамбулу. Чоловік зґвалтував дівчину, убив і закидав тіло гілляками і землею. Але тупих європейців, звісно, така поведінка „також людей” з Туреччина мало чого навчила. "Хай моя дівчинка стане символом толерантності і миру" - сказала мати художниці Єлена Манцоні.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів