“Нива” поступається “Волині”

• 18.03.2008 20:00
  • 19
  • 14216

Минулої п’ятниці тернопільська “Нива” провела свою чергову контрольну зустріч. Цього разу суперником нашої команди була луцька “Волинь” – один із лідерів першої ліги, що 18 березня розпочне ігри чемпіонату України з футболу. Таким чином, для волинян це був останній спаринг перед стартовою грою другого кола.
У стартовому складі “Ниви” на поле вийшли Паньків, Лукашук, Дурай, Задорожний, Гринченко, Лівіцький, Суспіцин, Саркіс, Семенець, Герасименко, Сливка (на заміну виходили Вірковський, Семенина, Горбань, Вишталюк, Вікарюк, Скакун, Сокіл). Розпочався поєдинок без особливої розвідки, обидві команди по черзі створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Втім, одразу було помітно, що футболісти “Волині” дещо переважають нашу команду. І не дивно, адже лучани вже вийшли на пік своєї спортивної форми. Вже в першому таймі наш голкіпер Юрій Паньків разів 3-4 рятував ворота від взяття. А відкрито рахунок було на 15 хвилині матчу, в результаті 11-метрового удару. Призначено пенальті було після того, як наш захисник вибивав м’яча зі свого штрафного майданчика і випадково попав собі в руку. У такому дещо спірному моменті суддя був невблаганним і показав “на крапку”. Проте після пропущеного гола футболісти “Ниви” не розгубилися і буквально через декілька хвилин змогли зрівняти рахунок. Героєм став новачок “Ниви” Андрій Герасименко, який вже у другій контрольній грі поспіль забиває досить курйозні і навіть схожі голи. Після подачі з кутового м’яч знову повернувся до нашого нападника, і Андрій, помітивши, що голкіпер трохи вийшов з воріт, з надзвичайно гострого кута зумів закинути м’яча “за комірець” Федорчукові.
Не зовсім добрим виявився для тернополян початок другої половини зустрічі, адже вже на 4 хвилині тайму нашим футболістам довелося витягувати м’яча з власних воріт. Найспритнішим у штрафному майданчику “Ниви” виявився півзахисник волинян Івашка, який і проштовхнув м’яча в наші ворота. Як і в першому таймі, після пропущеного гола тернополяни кинулися відіграватися. Втім, досить часто нашим хлопцям не вистачало останнього пасу. Кілька нагод зрівняти рахунок мали Сливка та Вікарюк, але не реалізували їх, тому гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь “Волині”.
З 16 березня футболісти “Ниви” розпочали останній (п’ятий) навчально-тренувальний збір, який триватиме у Трускавці до 28 березня. На цей період заплановано провести ряд контрольних зустрічей, втім цього разу командами-суперниками “Ниви” будуть, скоріш за все, тільки команди обласного рівня. Також ФК “Нива” підписав контракти з трьома новими футболістами: нападником Олегом Вікарюком (попередній клуб МФК “Миколаїв”), та півзахисниками Валентином Вишталюком (“Масалли” Азербайджан) і Андрієм Горбанем (ПФК “Севастополь”, більш відомий з виступів у кіровоградській “Зірці”).
При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.