"Нива" перемагає "Прикарпаття"

• 13.03.2008 20:24
  • 17
  • 14209

Тернопільська “Нива” продовжує готуватися до ігор другого кола чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи “А”. Так, з 6 до 15 березня наші футболісти перебувають у Тернополі на четвертому навчально-тренувальному зборі. У рамках цього етапу підготовки вони зіграли один контрольний матч з івано-франківським “Прикарпаттям”. Нагадаємо, що команда сусіднього обласного центру виступає в першій лізі і вже 18 березня проведе свій перший після зимової відпустки поєдинок.

Зустріч відбулася 11 березня на стадіоні Івано-Франківського університету нафти й газу. У стартовому складі “Ниви” на поле вийшли Вірковський, Лукашук, Дурай, Задорожний, Гринченко, Суспіцин, Вишталюк, Семенець, Суспіцин, Сливка, Герасименко, Вікарюк. Практично з перших хвилин зустрічі тернопільські футболісти заволоділи ігровою і територіальною перевагою. Не довго довелося чекати і забитого гола. На 20 хвилині Тарас Дурай небезпечно пробиває зі штрафного – тільки в останній момент голкіпер “Прикарпаття” переводить м’яча на кутовий. Виконати його підійшов новачок “Ниви” Андрій Герасименко і фантастичним ударом “кладе” м’яч в “дев’ятку” воріт суперника.
Не зупинилися “жовто-зелені” і після забитого голу і далі продовжували тиснути на ворота суперника. Іноді іванофранківці навіть не могли перейти половину поля. Ще в першому таймі новачок команди Іван Сливка мав кілька нагод подвоїти рахунок. Зокрема, на 37-ій хвилині лівим флангом прорвався Андрій Гринченко і зробив навісну передачу в штрафний майданчик господарів. Утім, після удару головою нашого нападника шкіряна куля пролетіла в лічених сантиметрах над перекладиною.
Надзвичайно приємно для нашої команди розпочалася друга половина гри. Вже на четвертій хвилині все той же Іван Сливка віддав точну передачу Олегові Вікарюку і вивів його віч-на-віч з голкіпером “Прикарпаття”. Потенційний новачок “Ниви” холоднокровно “розібрався” з воротарем і збільшив перевагу нашої команди. На 60-ій хвилині тренер “Ниви” вирішив побачити у грі ще кількох футболістів, які перебувають на перегляді і дав відпочити Лукашуку, Герасименку та Вікарюку. Внаслідок цього гравці “Прикарпаття” дещо переламали хід поєдинку і створили біля наших воріт кілька голевих моментів. Чи не найпершу в матчі нагоду забити гола іванофранківці мали на 65-ій хвилині, коли Іван Щеглюк небезпечно пробивав зі штрафного. Але на висоті виявився наш голкіпер Юрій Паньків, який захищав ворота “Ниви” в другому таймі. Дещо пожвавив гру тернопільської команди Ігор Семенина, який з’явився на полі у другій половині тайму. Втім, нечисленні глядачі цього дня голів більше не побачили, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь “Ниви”.
Під час цього навчально-тренувального збору “Нива” планує провести ще одну зустріч. Відбудеться вона 14 березня o 16.00 в місті Луцьк, де наша команда поміряється силами з місцевою “Волинню”.
При використанні інформації з сайту посилання на прес-службу ФК “Нива” обов’язкове.