Авторизація | Реєстрація

Втрати у міжсезонні

 • 07.03.2008 15:33
 • 27
 • 18205

ФК “Нива”, станом на 7 березня, розпрощався з такими футболістами як: Вадим Кирилов (перейшов у охтирський “Нафтовик-Укрнафта”), Юрій Беркита (“Енергетик”, Бурштин), Олександр Семенюк (“Буковина” Чернівці), Андрій Драголюк (“Геліос”, Харків), а також Юрій Гусаковський та Віктор Поліванов (поки не відомо де вони продовжуватимуть свої футбольні кар’єри). Всі інші футболісти, які заявлені на ХVII Чемпіонат України з футболу, готуються до сезону у складі нашої команди. Окрім того, у наступних матчах другого кола кольори “Ниви” захищатимуть Іван Сливка (попередній клуб “Нафтовик”, Долина) та Андрій Герасименко (“Рось Біла Церква).

Степан АНДРУСИШИН


Коментарі

 • 121

  Wolf 7 March 2008, 15:56

  Все чітко і ясно.
 • 7

  Gray 7 March 2008, 17:38

  Я так розумію Суспіцин залишився в клубі...Cool
 • Nikulin

  Nikulin 7 March 2008, 18:07

  А нафіга було Семенюка і Драголюка віддавати???
 • 53

  Vovan 7 March 2008, 18:09

  Да, зашибісь з такими придбаннями ми рулим в першу лігу, а особливо якщо поглянути, яке місце займають їхні колишні команди.
 • 53

  Vovan 7 March 2008, 18:21

  Але з Кириловим всерівно гон, адже ні в заявці Нафтовика, ні в інтервю тренера охтирців не згадується ні слова про Кирилова.
  Скоріш за все Стьопа так само знає щось як ми, не хочу нікого обідити, але Вови Лівінського невистачає, він знав все від А-до Я про команду...
  Mustang, замути якесь інтервю із Ковалем, чи ще яким та тренером, з начальником, чи спортивним деректором Біскупом, там їх зараз дофіга, а то как всігда буде таке шота подібне перед початком сезону, в Хмельницьку Блавацький дає інервю після кожного збору, і на неофіційний сайт, а тут якіта морожені.
  Дякую правда всерівно хоча б за те що є.
 • 168

  Football Girl 7 March 2008, 19:07

  Ох, шкода Беркиту і Семенюка((( Хороші хлопці були Smile
  А як на рахунок Скакуна,його вроді тоже взяли....
 • 249

  ZEPHYR 7 March 2008, 20:26

  Саме смішніше те що на зустрічі вболівальників Ниви з керівництвом (я точно не помятаю хто) ну хтось бив себе в груди шо ми складаємо команду не на один рік а на три роки. Всі договора складені на три роки. А тут продають тіки купленого Кирилова!!!. Ну команда проживе без Беркити. Ну а без Драгулюка і Семенюка буде тяшко.
 • 39

  FCNT 7 March 2008, 21:05

  FCDK-McKAY 07.03.2008 19:09
  в семенюка в чернівцях жінка і дитина- вот і рвався пацан додому
 • 14

  Ihor 7 March 2008, 21:48

  По втратах.
  Кирилов - не був лідером атак, в багатьох матчах губився, думаю таким людям заміна найдеться.
  Беркита - не попадав в основу, хоча кілька років був перспективним пацаном... Не заграв.
  Семенеюк - а чого всі так за ним сусують не поняв??? В основі місце загубив, нормально торчав... нах це нам, хай і за циганів далі катає...
  Гусаковський - "темна конячка" можна сказати. Вроді і опорного грав більш-менш, але не був якимось дуже помітним (хоча впринципі це і не є "помітна" позиція). Таким також є заміна.
  Поліванов - травми, травми, травми...
  Драголюк - а ось це людина за яку дійсно шкода, що пішов... Грав досить непогано, забивав вирішальні голи... Але тут нічого не поробиш, оренда...
  По нових гравцях дуже важко щось сказати, але думаю це підсилення. Багато хто диветься на команди звідки прийшли - це не правильно. Гравець вже міг давно перерости рівень цих команд, буває що просто талановитий, а клуб йому не підходить (цьому є багато чинників-нюансів).
  Вище носа, все буде гуд!
 • 249

  ZEPHYR 7 March 2008, 21:56

  Дай Боже щоб все було добре.

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів