Авторизація | Реєстрація

“Нива” завершила третій тренувальний збір

 • 06.03.2008 17:03
 • 5
 • 7213

2 березня завершився третій навчально-тренувальний збір для футболістів тернопільської “Ниви”. Напередодні від’їзду наші хлопці провели останню контрольну зустріч на Кримському півострові з футболістами першолігового ПФК “Олександрія”. Матч відбувався 1 березня за складних природних умов, тому футболістам доводилося боротися не тільки з суперниками, але й зі сильним вітром і “важким” полем. У стартовому складі “Ниви” на поле вийшли: Паньків, Дурай, Задорожний, Лівіцький, Гринченко, Ніканович, Семенець, Омельянчук, Саркіс, Сливка, Герасименко. На заміну виходили: Вікарюк, Семенина, Солонинко.
Два голи у матчі були забиті на початку таймів. Так, у першій половині зустрічі на 15-ій хвилині захисники нашої команди пропустили швидку атаку “олександрійців”. Натомість у другій 45-ти хвилинці практично перша ж атака наших гравців завершилася голом. Найкраще з усіх у штрафному майданчику суперника зорієнтувався Ігор Семенина, який і відправив м’яча у ворота “олександрійців”. До кінця зустрічі обидві команди мали не одну можливість вийти вперед, проте матч так і закінчився нічиєю 1:1.
Після прибуття в Тернопіль футболісти “Ниви” кілька днів відпочинуть і зберуться на наступний навчально-тренувальний збір. Триватиме він з 6 по 15 березня і пройде в Тернополі. На цей період заплановано провести ряд контрольних зустрічей. Сьогодні вже точно відомо, що 11 березня тернопільська “Нива” поміряється силами з івано-франківським “Прикарпаттям”, а 14 – з луцькою “Волинню” (місця проведення ігор ще точно не відомо).
16 березня футболісти виїдуть на п’ятий навчально-тренувальний збір у Трускавець, який триватиме до 28 березня.

Степан АНДРУСИШИН


Коментарі

 • 53

  Vovan 6 March 2008, 19:00

  Mustang, це все досить добре що інфа є, але ще таке прохання, пробий де Суспіцин, Бугайчук і Грешта, які відігравали не малу роль в першому колі, а також що із Кириловим де ві? А то в Нафтовику немає, ну і в Ниві ніякої інфи хто покинув крім Драголюка, в інших таку інфу пробити можна на сайтах, а на нашому офіційному інфи нуль, це не нормально, для чого він називається офіційним?
 • 249

  ZEPHYR 6 March 2008, 20:10

  Я згідний з Vovan. Цей сайт називається офіційним. А офіційна інформація шось не дуже то швидко появляється. І мовчати на рахунок декількох основних футболістів. Це тоже виглядає дивно.
 • 1

  Mustang 6 March 2008, 22:15

  Та мені так само кажуть лише те що і Вам...
  В Свободі кажуть, що Кирилов таки підписав контракт з Нафтовиком, знаю, що Семенюк вже в Буковині. Грешта був на огляді в Енергетику
 • 39

  FCNT 6 March 2008, 22:26

  Vovan
  Грешта в лікарню попав
  Суспік травмований,
  Бугайчук -хз
 • 4563

  suihe 27 September 2012, 03:39

  exact replica watches exact replica watches www.knewwatches.net/images/thumbnails/jaeger-lecoultre/1223006377_4589.jpg praise for his competitor, stating that Rory Mcllroy was a single in the nicest fellas all around within the Tour, and actual entertaining to enjoy with. He also claimed they performed past yr also which they get alongside fairly very well. Omega Constellation Iris watches Omega Constellation Iris watches rolex replica rolex replica He completed by expressing that both equally people will give their all to choose the gain and it might be really a struggle to get in the younger participant. Which was very obvious by each players' performances within the finale. maurice lacroix replica watches maurice lacroix replica watches imitation watches imitation watches The Abu Dhabi HSBC Golfing Championship, which concluded on January twenty third with the Abu Dhabi Golfing Club, bundled a famous line-up wyler swiss replica wyler swiss replica , like globe no. one Lee Westwood, 6 with the world's prime ten people with all 4 Key champions in tow, Breitling Crosswind B13355 Breitling Crosswind B13355 all of whom slugged it out to raise the coveted Falcon Trophy. It can be endorsed and sponsored

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів