“Нива” завершила третій тренувальний збір

• 06.03.2008 17:03
  • 5
  • 6562

2 березня завершився третій навчально-тренувальний збір для футболістів тернопільської “Ниви”. Напередодні від’їзду наші хлопці провели останню контрольну зустріч на Кримському півострові з футболістами першолігового ПФК “Олександрія”. Матч відбувався 1 березня за складних природних умов, тому футболістам доводилося боротися не тільки з суперниками, але й зі сильним вітром і “важким” полем. У стартовому складі “Ниви” на поле вийшли: Паньків, Дурай, Задорожний, Лівіцький, Гринченко, Ніканович, Семенець, Омельянчук, Саркіс, Сливка, Герасименко. На заміну виходили: Вікарюк, Семенина, Солонинко.
Два голи у матчі були забиті на початку таймів. Так, у першій половині зустрічі на 15-ій хвилині захисники нашої команди пропустили швидку атаку “олександрійців”. Натомість у другій 45-ти хвилинці практично перша ж атака наших гравців завершилася голом. Найкраще з усіх у штрафному майданчику суперника зорієнтувався Ігор Семенина, який і відправив м’яча у ворота “олександрійців”. До кінця зустрічі обидві команди мали не одну можливість вийти вперед, проте матч так і закінчився нічиєю 1:1.
Після прибуття в Тернопіль футболісти “Ниви” кілька днів відпочинуть і зберуться на наступний навчально-тренувальний збір. Триватиме він з 6 по 15 березня і пройде в Тернополі. На цей період заплановано провести ряд контрольних зустрічей. Сьогодні вже точно відомо, що 11 березня тернопільська “Нива” поміряється силами з івано-франківським “Прикарпаттям”, а 14 – з луцькою “Волинню” (місця проведення ігор ще точно не відомо).
16 березня футболісти виїдуть на п’ятий навчально-тренувальний збір у Трускавець, який триватиме до 28 березня.