„Енергетик” (Бурштин) – „Нива” (Тернопіль) – 3:3
Голи: Дмитро Кривий – 2, Тарас Дурай (п.)
„Нива”: Паньків, Задорожний, Дурай, Христусь, Лівіцький, Суспіцин, Кривий, Ніканович, Саркіс, І. Сливка, Герасименко.
На заміну виходили: Вірковський, Семенина, Лопушняк, Беркита, Семенець, А.Сливка, Іванченко, Біскуп.

31 січня в Бурштині тернопільська „Нива” зіграла чергову товариську зустріч з місцевою першоліговою командою „Енергетик”. Як гості так і господарі поля на гру вийшли практично основними складами, тому матч проходив у рівній боротьбі з великою кількістю голевих моментів. Як наслідок, матч закінчився з великим нічийним рахунком – 3:3. Цікаво, що 5 з 6 голів було забито вже в першому таймі.
Несподівано для футболістів „Енергетика” жовто-зелені вже в деб’юті зустрічі повели у рахунку. На 6 хвилині Дмитро Кривий забив перший в цьому році гол у складі „Ниви” (а ближче до кінця тайму і другий). Не встигли суперники оговтатися від першого пропущеного м’яча, як Тарас Дурай реалізував одинадцятиметровий удар. Втім, за рахунку 2:0 та 3:1 футболісти „Енергетика” двічі вдало розіграли стандарти (кутові удари) і, таким чином, скорочували рахунок.
У другому таймі наставник „Ниви” Юрій Коваль вирішив використати аж вісім замін, натомість у суперник з’явилося тільки три „свіжих” футболісти. Єдиний гол цієї 45-ти хвилинки глядачі побачили в середині тайму, коли гості вдало провели флангову атаку.