“Нива” розпочала другий тренувальний збір

• 30.01.2008 20:00
  • 10
  • 11685

29 січня для футболістів і тренерів футбольного клубу “Нива” розпочався другий навчально-тренувальний збір. Проходитиме він у Тернополі і триватиме до 10 лютого. Під час зборів заплановано провести 2-3 контрольних поєдинки, один з яких вже відбувся 30 січня. Першим суперником тернопільських футболістів стала команда “Поділля” з Хмельницького. Ця зустріч проходила у Гусятині. Згідно домовленості, команди між собою провели два матчі, які складалися з двох таймів по 30 хвилин.
На першу гру у складі тернопільської команди на поле вийшли: Олег Лівіцький, Андрій Біскуп, Юрій Беркита, Назарій Лопушняк, Олександр Семенюк, Ігор Семенина, а також гравці, які перебувають в команді на оглядинах. Це голкіпер Володимир Шоботенко ( “Рось” Біла Церква), захисники: Ігор Христусь (перед цим грав за дубль криворізького “Кривбаса”) та Богдан Іванців (“Бровар”, Микулинці), а також півзахисники: львів’янин Андрій Сливка (брат Івана Сливки) і молодий київський “динамівець” Аркадій Іванченко.
Зрозуміло, що важке ігрове поле і тільки початок підготовки до сезону не могли обіцяти якісної і видовищної гри. Втім, боротьба на полі була присутня з першої до останньої хвилини. Першу нагоду відкрити рахунок у матчі мав потенційний новачок “Ниви” Андрій Сливка, який в середині першого тайму головою небезпечно замикав передачу з флангу. Проте в останній момент захисникам “Поділля” вдалося перевести м’яч на кутовий. Натомість на початку другого тайму хмельницькі футболісти змогли свою атаку довести до логічного завершення. Забитим голом відзначився Олександр Колесников. Практично увесь час, що залишився до кінця матчу, гру впевнено контролювали футболісти “Ниви”. Найреальнішу нагоду зрівняти рахунок на 42-ій хвилині матчу втратив Олег Лівіцький. На жаль, його удар прийняла на себе стійка хмельничан.
У другій грі кольори “Ниви” захищали футболісти Тернопільської СДЮШОР-1. Тому цілком зрозуміло, що більшу частину часу м’яч перебував на нашій половині поля, а тернопільські футболісти змушені були приділяти більше уваги захисним діям. А єдиний забитий гол у цьому матчі на свій рахунок записав хмельничанин Ігор Луць, який майстерним ударом зі штрафного положив м’яч у ближній кут воріт. Таким чином у двох матчах з хмельницьким “Поділлям” “Нива” поступилася з однаковим рахунком 0:1. Наступну гру наші футболісти проведуть 31 січня з бурштинським “Енергетиком”.
За словами головного тренера тернопільської “Ниви” Юрія Коваля, матчі з “Поділлям” не розглядалися як особливо важливі для тернопільської команди і під час цих ігор не ставилося завдання за будь-яких умов здобути перемоги.
– Основним завданням було переглянути молодих тернопільських футболістів, а також тих гравців, які перебувають на оглядинах, – каже Юрій Коваль. – Разом з тим, як і під час контрольних ігор в Алушті, ми дали можливість зіграти тим футболістам, які пропускали більшість матчів або виходили тільки на заміну в першому колі чемпіонату. Це Юрій Беркита, Андрій Біскуп, Назарій Лопушняк та інші.