Авторизація | Реєстрація

Нива продовжує готуватися до сезону

 • 20.01.2008 16:52
 • 18
 • 15182

З 9 по 23 січня тернопільська “Нива” перебуває в Олімпійському навчально-спортивному центрі „Спартак” (м. Алушта), де готується до чергових ігор у другому колі чемпіонату України з футболу. Після матчу з сімферопольською “Таврією” футболісти “Ниви” зіграли ще декілька контрольних зустрічей. Так, 14 січня “Нива” з рахунком 0:1 поступилася чемпіону Грузії “Олімпії” з Руставі, яка в Криму готується до кубка Співдружності. Після цього наші футболісти зіграли з першоліговою командою “Фенікс-Іллічовець” (Калініно), яку переграли в 1/32 фіналу Кубка України. “Нива” виграла у своїх суперників з рахунком 2:1. Голами у нашій команді відзначилися Лопушняк, а також футболіст, який перебуває на оглядинах. 18 січня наша команда зустрічалася з першоліговою командою “Десна” (Чернігів). Враховуючи те, що “Нива” не грала основним складом (Паньків, Гусаковський, Саріс, Біскуп, Грешта, Ніканович, Семенець, Семенина та та три футболісти, які перебувають на оглядинах. На заміну виходили Лопушняк, Беркита, Ілющенков) матч закінчився з рахунком 3:1 на користь суперника.
Вже наступного дня “Нива” зіграла ще одну конконтрольну зустріч з командою “Курувчі” з Узбекистану, яка в чемпіонаті своєї країни завоювала срібні нагороди чемпіонату і в якій перебуває 8 гравців національної збірної. У першому таймі перевагою володіла команда з Узбекистану, яка повела в рахунку 2:0. У другій половині зустрічі наші футболісти дещо скоротили відставання і матч закінчився з рахунком 2:1 (у складі “Ниви” голом відзначився футболіст, який перебуває на оглядинах). За “Ниву” виступали: Вірковський, Саркіс, Гусаковський, Біскуп, Грешта, Беркита, Ніканович, Лопушняк, Семенець та два гравці, які перебувають на переглядинах).
Під час тренувального збору тернопільська “Нива” планує провести ще одну контрольну зустріч з”Феніксом-Іллічовцем”, яку відбудеться 22 січня.
Наступні тренувальний збір футболісти “Ниви” проведуть у Тернополі. Під час другого збору заплановано провести дві контролтні зустрічі з хмельницьким “Поділлям” та бурштинським “Енергетиком”.
Керівництво клубу і надалі переконане в тому, що ще надто рано афішувати прізвища футболістів, які перебувають на огладинах (нещодавно деякі з них, з’явилися у тернопільських ЗМІ), адже бувають випадки, що деякі з них перебувають у клубі тільки один день. Водночас про гравців, які справді зацікавлять команду вболівальники дізнаються одними з першими.


Коментарі

 • 39

  FCNT 20 January 2008, 17:22

  рибак і панчук- це не ті гравці які підходять ниві
  потрібно шукати більш толковіших і в яких з дисципліною все ок
  можна парочку з ДЮСШ брати а наприклад семенину і подібних йому баночників- в шию гнати
 • 90

  Football 4ever 20 January 2008, 17:26

  Mustang, 22 декабря или января???=)
 • 53

  Vovan 20 January 2008, 20:12

  Да інфа вражає просто, але і за те спасибі.
  Скажи Циганкову нехай не ламається сам знаєш як хто і дають нормальну інфу, ато 9-ть футболістів і ще плюс 2-є клоунів що на перегляді, це просто цирк, ти реально це перечитай, і не наїжджай на місцевих ЗМІ, вони хоть інфу дають нормальну і не смішно читати, забивають ті хто на перегляді.
  А де такі гравці як:Гринченко Андрій, Бугайчук Валерій, Задорожний Сергій, Суспіцин Дмитро, Дурай Тарас .
  Адже саме вони в першому колі були лідерами команди, чи можливо клуб приховує саме те що вони на перегляді в інших командах, а можливо їм готуватись взагалі непотрібно???
 • 249

  ZEPHYR 20 January 2008, 20:52

  МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ШО ВОНИ НАМУТЯТЬ З ТОЮ ПІДГОТОВКОЮ. ДО ТАКОЇ МЕЖІ ШО ЗНОВ 4 ГРИ ПІДРЯД БУДЕ НІЧІЯ. ТАК ЯК БУЛО. ЛІПШЕ БИ ТОЙ СКЛАД ДО ДОСКОНАЛОСТІ ДОВОДИЛИ. ВІДСИЛИ ПЛЮС 2 ФУТБОЛІСТА І ВСЕ
 • 71

  yUrA 21 January 2008, 12:34

  в "Свободі" (помоєму за 16.01.08)читав інтервю(якщо його так можна назвати)з Циганковим,так він каже що про рибака мова не йде-однозначно не буде грати в НИВІ,так що Ромчик донт ворі бі хепіSmile
 • 7

  Gray 21 January 2008, 13:32

  Нда.... казали вже б трохи по конкретніше, а то пишуть запив той що на перегляді.... якось тупо виглядає... думаю вони вже когось підписали тільки замовчують.... може до товарняка з хмельницькими шось прояснеться....
 • 71

  yUrA 21 January 2008, 14:14

  2 Grey
  "...а то пишуть запив той що на перегляді.... ":is: запив :xox:
 • 168

  Football Girl 21 January 2008, 17:08

  Що ви всі собі гоните на Рибака?...Він нормальний футболіст,але Нива його загробила(як це сумно визнати)Frown,добре що його забрали і він зможе продовжити свою кар'єруSmile
 • 249

  ZEPHYR 21 January 2008, 20:42

  Може це смішно но я не знаю такого як Рибак. То шо за мудак? Чи алкаш
 • 379

  Vic 21 January 2008, 22:59

  Хулі шифруюццо?
  Інфу в народ!

Додати коментар

Будь-ласка, зареєструйтесь для додавання коментарів