• 14.09.2007 14:40
  • 1
  • 6180

“Нива” підкрадається до лідерів
Після 7-го туру тернопільська “Нива” залишається єдиною командою у чемпіонаті, яка не зазнала жодної поразки.
7 вересня. Южноукраїнськ. 500 глядачів.
ТЕРНОПІЛЬ: Вірковський, Ніканович (Лівіцький, 90+1), Дурай-к, Гринченко (Гусаковський, 63), Саркіс (Драголюк, 46), Мельник (Семенець, 72), Грешта, Суспіцин, Задорожний, Кирилов, Семенюк (Лукашук, 79).
Арбітр: О.Кацюк (Донецьк).
Асистенти: Г.Дзюбенко, Є.Челишев (обоє – Севастополь).
Делегат ФФУ: В.Бурмич (Хмельницький).
Попередження: І.Борисевич, 81 – С.Задорожний, 15, Д.Саркіс, 36, Т.Дурай, 76, А.Драголюк, 81.
Голи: Д.Саркіс, 33.
Останнє протистояння між “Енергією” та “Нивою” в Южноукраїнську залишило не надто гарне враження. Хоча наша команда тоді перемогла суперника із мінімально перевагою (1:0), та цей результат був далеко не по грі. Про схожі матчі кажуть просто – “відскочили”. “Енергія” – типово домашня команда, тому на власному полі вона може дати бій будь-кому. Не виключенням могли стати і тернополяни.
Виїзна гра “Ниви” стала справжнім випробуванням. Хоча, по першому таймі цього не скажеш. Наша команда володіла цілковитою перевагою, подала шість кутових і в результаті забила цілком логічний гол. На 32-ій хвилині Гринченко виконав діагональ з глибини поля на Кирилова. Вадим головою переправив м’яча у карний майданчик на Семенюка. Той знаходячись спиною до воріт, ніяк не міг підлаштувати шкір’яного під удар. І тут на допомогу прийшов новачок “Ниви” Саркіс, який підібравши м’яча, розстріляв ворота суперника – 0:1.

Володимир ЛІВІНСЬКИЙ

Абсолютно дзеркальним відображенням першої половини гри, стала друга. З одного боку воно і зрозуміло. Наша команда вела в рахунку і цілком могла дозволити собі таку розкіш, як гра на контратаках. З іншого ж боку, рахунок у матчі був надто слизьким, щоб ризикувати. Втім, “Нива” ризикнула. Більше того, на 85-ій хвилині, після одного із контрвипадів ще й отримала право на пенальті. Однак Кирилов, який заробив 11-метровий, не зміг його реалізувати (воротар вгадав напрямок м’яча). І після цього в грі ледь не стався перелом. Южноукраїнці з подвійною силою почали штурмувати ворота гостей. Але на щастя їхні атаки несли швидше хаотичний, ніж осмислений характер. Тому до взяття “нивівських” воріт справа так і не дійшла. Таким чином тернополяни здобули третю перемогу поспіль, при цьому залишаючись єдиною командою у чемпіонаті, яка не зазнала жодної поразки. Цій позитивній статистиці ми можемо завдячувати “Карпатам-2”, які здолали “Княжу” – 2:1. Цікаво, що один з двох голів у складі львів’ян забив вихованець тернопільського футболу Бідловський (перший тренер Валерій Татаринов). Тепер “Нива” відстає від лідируючої позиції лише на три пункти і в найближчі тури може очолити турнірну таблицю. Будемо очікувати на осічку від конкурентів.
Наступний поєдинок “Ниви” обіцяє бути видовищним та не передбачуваним. До Тернополя приїде один із конкурентів – чернівецька “Буковина”. Матч очікується гаряченький.

ПРЕСБОЛ:
Володимир Нечаєв (головний тренер “Енергії”): “Перед грою з “Нивою” в нас з’явилися проблеми зі складом. По-перше, через перебір жовтих карток гру пропускав найкращий бомбардир команди Ігор Кірієнко. А по-друге, напередодні гри відразу п’ятеро гравців основного складу отримали харчове отруєння. Тому ми грали практично експериментальним складом. Якби не цей вирішальний фактор, то могли б розраховувати і на кращий результат. Хоча слід віддати належне і супернику. Гра “Ниви”, у порівнянні з минулим сезоном – це день і ніч”.
Юрій Коваль (головний тренер “Ниви”): “Другий тайм у грі проти “Енергії” ми могли зіграти значно краще. Але цього нам не дозволило поле, яке було в жалюгідному стані. Ну і звичайно потрібно реалізовувати моменти, які були в першому таймі. А про пенальті я взагалі мовчу. Кирилов просто зобов’язаний був забивати. Щось вдалося, щось не вдалося. Це все гра, і завтра вона забудеться, а результат залишиться. Тим паче, що хороша гра і результат – це не завжди синоніми”.