Ящук забиває вдруге

• 01.09.2007 14:58
  • 0
  • 6928

Екс-нападник тернопільської “Ниви” забиває вже другий гол у бельгійському чемпіонаті
Не встиг ланівчанин Олег Ящук відсвяткувати свій перший гол, після річної перерви у чемпіонаті Бельгії, як вже через тиждень наш земляк відзначився вдруге. Вихованець тернопільського футболу не тільки забив за “Серкель-Брюге”, але також віддав результативний пас! Брюжжани в черговому турі бельгійського чемпіонату розгромили одного із аутсайдерів чемпіонату “Дендер” – 3:0. Ящук відіграв всі 90 хвилин. “Дев’ятка” “Серкля” спершу посприяла першому взяттю воріт, віддавши гольовий пас. А потім поставила крапку в грі, остаточно добивши гостей. На грані офсайду Олег прийняв м’яч у штрафній, втік від останнього захисника і спокійно переграв воротаря. Це вже другий гол Ящука в першості Бельгії, яка тільки нещодавно стартувала. І якщо травми будуть обминати його стороною (дуже хочеться, щоб саме так і було), то можливо саме наш земляк стане головним снайпером команди.